Moteriškasis pradas

Moteriškasis pradas. Išsiskleidė ir buvo paleistas su žinia, su savotiška informacija į erdvę, su informacija apie moteriškumo prado idėją ir jos vystymąsi bei svarbą. Moteriškasis pradas tolygus moteriškajai energijai. Ją reikia įsisąmoninti ir įsidėti į širdį. Kiekvienas turi tą išjausti. Jei jauti rūpestį, meilę, atsidavimą, gali suprasti, kas ta moteriška energija, kuri ne tik nenusileidžia vyriškajai, bet sėkmingai suponuoja paralelinę kvantinę energijos tėkmę. Kodėl tiek daug moteriškumo? Todėl, kad yra jutimas vidumi ir kartais išgyventi emociją ar paleisti emocijas reikia vykdant savo paskirtį žemėje. Nenustokit suvokti ir reikšti emocijas, ir išgyventi savyje savąjį moteriškumo pradą. Pasisemkite moteriškos energijos iš visatos, kuri apglėbia ir šildo, kuri supina į vieną didelį kamuolį, kuris riedėdamas kryptingai turi neapsakomos galios, gėrio ir meilės savyje.

Bendrauti, įsiklausyti, suprasti. Nereikia jokių žodžių suprasti vienas kitą. Pabūti – išskleisti savo šilumą, bet neprisirišti. Sudeginti, bet išlaikyti. Sugalvoti, bet nebūtinai atsiminti. Turėti, bet tuo pačiu negauti. Kas tai? Kur jūsų kelias? Kas nuves? Kas parodys? Kas pagydys? Kas apgins? Kas suteiks šilumos?

Kas dar gali ateiti į jūsų gyvenimą? Pilnatvė? Tik šiuo atveju ne ji ateiti turi, o jūs eiti link jos. Gerdamas saulės spindulius pagaliau pasakyk, jog numalšinai troškulį. Kodėl meditacija ir pažinimas savęs negali būti hobiu? Kodėl turiu pasiimti šautuvą ir laukti stirnos su savo stirniukais ir negailestingai nuspausti gaiduką, nepagalvodamas, kad tai mano smagi pramoga. Kodėl mano kūrinys turi pasiaukoti dėl bukumo? Išspinduliuokite sąmoningumą, kurio taip trūksta.

Kvantinio pasaulio egzistavimą kiekvienas priimkite sau ir supraskite save. Ne pasaulį, bet save. Tada dalyvaukite jo gyvenime. Kurkite izometrinius vaizdinius, kurie ir būtų jūsų smegenėlių pagrindu. Suprasti tai, ko nesupranti yra labai paprasta, bet pažinti save, kur kas sunkiau. Ar galiu atsisakyti fizikinių apibrėžimų nežinodamas jų sąvokų? Galiu, jei suprantu, kas yra tikra meilė, artumas, šiluma ir gėris. Toli žiūrėti nereikia. Pažvelkit į vaiko elgesį ir atsakymai susidėlios.

Diktavimą priėmė: Simas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s