Pokalbis su Dievu I

Praradai tai, ko niekada neturėjai, bet labiausiai vertinai. Tai kas buvo atsivėrę, o dabar užsivėrė, Kodėl? Reikėtų paklausti šito klausimo savojo Aš. Susijungimas su savuoju Aš stipriausias ir svarbiausias darbas mūsų kasdieniame gyvenime. Išjausi savąjį Aš ir galėsi pajausti žmones, pajausti šilumą ir meilę. Iki to laiko susigaudyk kuo nori būti ir kas toks esi. Ar esi pasiruošęs ir ar to nori. Siela negali įgyvendinti užduoties be noro ir pritarimo. Laisvosios valios egzistavimas išlieka tik tada kai nėra noro. Nėra noro – tada laisva valia įsijungia ir egzistuoja.

Jei tu bijai atsakomybės, vadinasi nepasitiki Dievu. Nepasitiki Dievu – švaistai dieviškąją energiją,  švaistai laiką visatos, jos versmės ir kitimo, subtilumo.

Dievas visada su mumis – atsisuk ir jis bus. Visada, kai jauti kažką šalia savęs– negalvok apie Pakylėtuosius Valdovus, nesistenk suprasti išvaizdos – žinok, kad tai Dievas – jis šalia tavęs ir visada taip buvo. Tereikia pasinerti į jo teikiamą šilumą ir neieškoti jame atsakymų, o pasižiūrėk į save ir paklausk, ką padarei, kad galėtum su juo pakalbėti, kodėl švaistai energiją kuri buvo duota, kodėl neatiduodi kam jos reikia.

Nusileisk ant žemės ir kilk su sparnais. Viskas bus gerai. Visiem linkiu to, ko patys nesuprantat išjausti į supratimą ir palaimą.

Su meile, Dievas

Diktavimą priėmė: Simas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s