Tikrasis išjautimas

Lygybė. Žmogus yra lygus prieš bet kurį kitą žmogų, prieš save, prieš Dievą, prieš visus valdovus ir angelus. Tik to suvokimas nėra atėjęs. Vieni keliaklupsčiauja prieš įsivaizduojamas dievybes, kitiems atrodo, kad yra pranašesni už kitus ir iškelia save aukščiau visų. Galvoja kad gali vadovauti – užvaldyti, kad jie siųsti Dievo. O iš tikro tai tik žmonės, dirbantys astraliniam lygmeny. Žmogus, suvokiantis savo lygybę, niekuomet nesijaus viršesnis, visada padės, jei matys pagalbos reikalingumą ir visuomet viską priims tyliai ir nuosaikiai, nes supranta, jog viską gavo, kaip dovaną su sąlyga skleistis.

Visi tarsi mažam kokonėlyje įsibridę ir sukam, vingiuojam ratus aplink ieškodami stebuklingos rakto skylutės. Deja, daugelio atveju ta skylutė yra giliai giliai viduje, priėjimas, vėlgi, vieniems tarsi aukso ieškojimas, kitiems – neįmanomo siekimas. Užtenka vieno klausimo: kas aš? Atsakymų belieka sulaukti iš aplinkos, išskaityti, išjausti juos. Deja, kaip vakar parodė violetinės liepsnos liepinių skaitymas, jums dar iki tikrojo išjautimo trūksta 60 proc. bet džiugina tai, jog sugebėjot ir tuos 40 proc. pasiekti, kurie leido nusileisti jūsų artimai, energetinei formai, kuri skleisis ir žadins jus visus. Žadins kilti virš savo kokono ir apsižvalgyti aplinkui.

Tik įsivaizduokite save su savo energetiniu kanalu, su savo visais išjautimais ir pasiekimo momentumais, jeigu įsigilintumėte į tai, ką skaitot, į tai ką darot ar bent nutuokiat koks energetinis pliūpsnis susiformuotų? Ar bent nutuokiat, kur tai nuneštų žemę, jos visatą? Negalite įsivaizduoti to neišjautę ir nesvarbu ką darot – skaitot liepinius, skaitot maldą, skaitot literatūrą – pabandykit išjausti joje meilę ir šilumą, gėrį ir palaimą. Išjautimas tolygus vienam žemės atokvėpiui. Ne tik jūs pajusite lengvumą, gerumą, tyrumą, bet ir visoj tarpdimensinės kosminės visatos platybėje įsiplieks žvaigždė, kuri šildys ne tik jus, bet ir visas materialias, eterines, energetines gyvybės formas. Eksternalus (išorinis) valymas gali įvykti tik jūsų pagalba, tik jūs kuriate ne tik savo, bet ir žmonijos ateitį. Neskubėkite veikti energetiniuose lygmenyse – niekada neskubėkite. Suvokite savo aplinką ir išgyvenkite ją tarsi tai būtų nauja ta pati diena ir padarykite ją įspūdingą visom prasmėm, o ypač širdies platformos – sielos lygmens kertiniu pagrindu.

Su begaline meile ir tiesa šįkart jus sveikinu aš, numylėtasis Lanello.

Diktavimą priėmė: Simas

Save

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s