Padėkite vieni kitiems kilti

Darbas su savimi tik prasideda. Dirbti turi kiekvienas. Kiekvienas turi atrasti savo paties dalelytę, kuri turi judėti, suktis aplinkui ir skleisti begalinę meilę ir gėrį. Ta dalelė turi parodyti tavo tikslą ir siekį. Siekį eiti palaimos bei dorovės keliu. Vėl sakome ir kartojame, net prašome – pažiūrėkite giliai į save. Kiekvienas gali išsinerti iš savo odos, kuri yra žemiška. Kiekvienas turi pakilti ir padėti kilti kitiems. Jeigu tu vieną kartą prisilietęs prie energijos jautiesi pranašesnis už kitus – tu klimpsi į savimylos liūną. Turite norėti padėti vienas kitam. Perduoti žinią, sujudinti vibracijas. Nesistengti įpiršti nepažįstamajam savo nuomonės, o stengtis pasakyti tai, ką žinai, kad sujudintum jo vidinį pasaulį, kad prabudintum sielą.

Nesistenkite pakeisti žmogaus, stenkitės švelniai prisiliesti, kad žmogui pačiam atsivertų sąmoningumo klodai. Kiekvienas esame tarsi prispaustas prie žemės. Neužtenka susiburti į bendruomenę ir dalintis energijom tarp savęs. Paliesti turime kiekvieną – savo nuomone. Reikia nebijoti jos išsakyti, nebijoti išsiskirti ir pasakyti kuo tikiu. Nes nuo jūsų priklauso ne tik aplinkos sąmoningumo kėlimas, bet tuo pačiu ir visos visatos vystymosi eiga.

Nederėtų vaikui išlupti saldainį ir sakyti, jog turi valgyti. Derėtų parodyti vieną užuominą, kaip jis galėtų išsilupti, o ar jis tą saldainį valgys, tai vėl priklausys ne nuo jūsų, o nuo jo laisvos valios bei sielos. Ne visada ir saldainis būna saldus. Ne visada atsikandęs pajunti gėrį. Nes yra energetinių formų, kurios dėlioja visai priešingus dalykus visoje visatoje. Visgi balansas turi išsiskleisti – be tamsos niekas negalėtų atrasti šviesos. Tik klausimas kitas – kiek mumyse tamsos? Pabandykite vieną dieną nuoširdžiai suvaldyti visus savo tamsos egregorus ir išlaikyti visus dienos šviesos spindulėlius. Ko daugiau jumyse, tamsos ar šviesos? Tikriausiai nustebsite ir tikriausiai žinote atsakymą. Bet LABAI RIMTAI KLAUSIU – AR BANDĖTE?!!!!

Kasdienybės viražuose sudėtinga prisiminti bent kelias pamokas. Žmogus tarsi pasineria į mašinų ir robotų pasaulį. Gyvena kaip robotas – turi nueiti į darbą, pavalgyti, užsukti į parduotuvę, pagaminti vakarienę, pamiegoti. Visiškai banalu. Gal žemiškojoje plotmėje tai nuostabu – siekti karjeros, skaniai pavalgyti, gražiai gyventi. Bet energetiniu pagrindu, tai visiškai destruktyvus planas. Nugali ego.

Sielos išsišaukimas (pasireiškimas) vyksta tada, kai žmogus susilieja su visata. Tada, kai atsikrato dalies savo ego, kuris atsakingas už visatos kalbos slopinimą. Vyksta nuolatinė kova, kurios nugalėtojais galite būti jūs pats.

Tereikia akimirkai pagalvoti apie visatos pradžią, grožį ir spinduliuotę, kurią ji skleidžia. Gi su sielos išsišaukimu lengviau gyventi, nei su sielos laidotuvėmis. Todėl ir yra staigios mirtys, kurias aiškina insultais, infarktais, bet yra paprastas paaiškinimas – nebuvo atoveiksmio – garsinės visatos bangos sklisdamos į mūsų erdvę nesugeba prasimušti, nesugeba surasti išėjimo kelio. Tada širdis nusprendžia sustoti, kad siela galėtų pakilti aukščiau, išgyvendama perėjimo momentumą, atgyti didingesniu paukščiu, kurio plunksnos spinduliuotų visoje visatos erdvėje. Turite išsišaukti ir skambėti taip, kaip skamba aukštų vibracijų melodija, kuri paliečia širdį. Kodėl būna, apsiverkiate arba  juokiatės klausydami muzikos – todėl, kad išgirsti, ką nori girdėti siela. Savotišką informaciją, siųstą iš aukštos materinės erdvės, nusileidusios į kompozitoriaus širdį. Taip sielos bendrauja su visata ir primena kokie ypatingi jūs esate.

Su meile, Hilarionas

Diktavimą priėmė: Simas

Save

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s