Nešvaistykite dieviškosios energijos

Dievo duota energija neretai būna švaistoma pačių jūsų. Jeigu priimi diktavimą, tai priimk ir negalvok apie nieką kitą, jeigu priimi energijas ir jas išspinduliuoji – pasinerk į tai. Jei priimi informaciją – skelbk ją. Visas dvejones, visus klausimus palik toli toli. Pasikliauk savimi ir savosios dieviškosios energijos būtimi. Ji padeda susikoncentruoti į tau skirtą užduotį ar darbą ir veda tavuoju šviesos keliu. Klausimus palik vėlesniam laikui. Kad ir priimtas diktavimas ar energija nereiškia atlikto didelio žygdarbio – svarbiausia yra ar tu įsiklausai į žodžius ir ar pats mėgini taip gyventi, kaip diktuojama ir skleisti energiją taip, kaip ji yra skleidžiama.

Stenkitės visus darbus atlikti maksimaliai susikaupę ir nevenkite stebėti ženklus. Jeigu labai kas nesiseka, nepulkite į paniką, neskleiskite žemų vibracijų. Stenkitės į susidariusią situaciją pažvelgti iš subtilesnės pozicijos, gal net kiek paprasčiau – paleiskite susidariusį keblumą – negalvokite, duokite sau laiko persikrauti. Praėjus tam tikram laikui tiesiog išsispręs lengvai ir paprastai. Lengvai ir paprastai – sąvoka, kuri buvo kartojama labai dažnai. Taip turėtų atrodyti jūsų kasdienis gyvenimas – lengvas ir paprastas, bet tuo pačiu metu toks įspūdingas ir galingas – su energetiniais impulsais ir informacija iš subtiliojo pasaulio. Tik jokiais būdais nesididžiuokite tuo ir nejauskite pranašumo. Visa esmė gauti ir dalintis. Pradėkite nuo savęs, o aplinkos pokyčiai pasimatys vėliau. Tik turėkite kantrybės ir laukite. Geriausias pavyzdys buvo vakar: pats norėjai rašyti, pats kažką norėjai sukurti ir iškart buvai nusodintas – iškart užmigdė tave paduota energija tam, kad negalėtum rašyti nesąmonių. Dar kartą sakau, kad suvokit ir išjauskit esmę – čia nėra žaidimas. Nekurkite, nedėliokite sakinių ar rankų – esmė – išjautimas ir pajautimas atėjusios energijos. Kiek norėjo prisijungti Deivė Izidė prie tavęs – kas nutiko? Protas atjungė ją. O jautei neapsakomą švelnumą, trapumą ir širdį užliejo meilė bei šiluma. Deja, nepriėmei tai, kas buvo duota, kas buvo siųsta. Čia ir dabar – nesvarstydami imkit tai, ką duoda, ką siūlo, o paskui bandykit suvokti. Jūs suvoksite vienaip, o iš mūsų perspektyvos atrodys dar kitaip, subtiliau. Gi visi įvardinti Pakylėtieji Valdovai jums duoda vienokią reikšmę, kitiems kitokią. Kaip antai vienas susijęs su švelnumu, meile – kitas su pagarba ir tvirtumu. Kiekvienas žmogus gali priimti informaciją skirtingai. O mums, subtiliajam lygmeny tie patys Valdovai ar energijos formos, kurios išgyveno ir žemiškuosius įsikūnijimus, atrodys kitaip. Supraskit, kad net visos musmirės bus skirtingos nors atrodo vienodai.

Dar kalbėdamas apie Pakylėtuosius Valdovus norėčiau pabrėžti vieną paprastą dalyką – trūksta maldos į juos, trūksta (jei neišeina malda) energijos, nukreiptos į juos. Pagalvokit apie juos. Stiprinkit jų energetiką, taip tuo pačiu metu keldami savąją. Geriau vakare pagalvoti apie bet kurį Valdovą, pabendrauti, nusiųsti jam mintį, negu galvoti, kaip tau vienas ar kitas dalykas nesisekė ar pasisekė buitiniame gyvenime. Jeigu skaitote ir sekate savo mokytoją Violetą, vadinasi esate paliestas energijų iš subtiliojo pasaulio, kas iššaukia pokyčius jūsų gyvenime. Tad dar kartą prašau jūsų labai atsargiai koncentruokite savo mintis. Gyvenimas gali prabėgti taip ir neperskaitytas, o skaityti vieniems malonu, kitiems nemėgstama. Tad skatinčiau pradėti skaityti. Bet skaityti savo gyvenimo knygą ir pamatyti kokią ji buvo, yra ir bus nuostabi. Supraskit, pabandykit suprasti – viskas priklauso nuo jūsų.

Jeigu darant seansą ar būnant su savimi meditacijoje kyla neaiškumų – kreipkitės – visada bus suteikta apsauga. Visada būsite su kažkuo, bet jeigu pradės imti panika ar baimė ir visiškai užmiršite kokiu tikslu dirbate, tada, atsiprašau, bet apsaugos nesulauksite – per žemos vibracijos neleis priartėti prie jūsų, nes bus uždaromas atsivėręs kanalas, o pro žemiškuosius blokus ir kolektyviai suformuotus sąmonės blokus, mes nepajėgūs prasibrauti. Tektų išnaudoti milžiniškus resursus. Nesakau, kad tokių atvejų nebuvo – buvo, bet labai retai.

Naudokite savo energiją adekvačiai. Pasitikėkite mūsų darbu ir neužmirškite savojo pasitikėjimo savimi. Ir įdėkite darbo į save, į savo aplinką ir gyvenkite laimingai su šypsena ir pakeltu šviesos proto srautu savo galvoje.

Su meile, Arkangelas Michaelis

Diktavimą priėmė: Simas

Save

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s