Mėlynosios bangos savaitė

Saulės energija neįkainojama. Gimsta viskas kas tyra su saulės energijos pagalba. Yra nušvitusių žmonių, kurie gyvena saulės energija, maitinasi ja – neturi savyje blogų minčių ar kėslų. Kupini tyrumo, kuris neišmatuojamas, kurio taip trūksta. Bet mes neprašome atsisakyti maisto. Pirmas žingsnis – atsisakyti blogų minčių.

Įsivaizduokite, esate viduramžių pilyje – neturite jokio ryšio su aplinka, tik savas kiemas. Atrodo nieko nuostabesnio ir negalėtų būti – augini gyvulius, pieši, jodinėji, atskleidi save ir savo gabumus. Deja, ateina momentas, kai jūs būdamas toje pilyje nebesugebate išsireikšti, vyksta transformacija – iš švelnios, kuriamosios saviraiškos gaunasi destruktyvi saviraiškos forma. Nebeužtenka savo kiemo, kadangi esate užstrigęs kūrime bei saviraiškoje. Tada sugalvojate kitus būdus – parodyti koks stiprus esu – užkariauti kaimynus, o gal pavogti kelias avis. Viso šito esmė kaip ir kasdieniame gyvenime yra ta, jog vos tik pajutę stabtelėjimą, kiekvienas iš mūsų nebeprogresuoja, o vyksta regreso procesas. Tada puolam žiūrėti, ką kaimynas daro, puolam bandom pranokti jį, įsiveliam į žaidimus, o esmė, jog pamirštam save – kuo pradėjom ir kur link einam. Svarbu išlikti savimi ir nepamesti savęs bet kokioje situacijoje. Energetiškai taip pat gali būti persistengta – formuojami įvykiai, kuriems nesate pasiruošę arba paprastą pateiktą informaciją pateikiate taip, jog atrodo čia kažkas įspūdingo.

Kaip ir buvo minėta – jums gal įspūdinga, o mums tai tik proceso dalis. Todėl ir aš atkreipiu dėmesį į tai, jog kiekvienas atlieka savo užduotį ir dalinantis savimi kitiems tu prieisi laiptas po laipto prie 7-tųjų durų. Ten lauks visai kitokie išbandymai – viskas keisis – maišysis protas ir fizinis skausmas.

Atrodo skaitot, atrodo suprantate esmę, bet vis dar būna taip, jog sunku patikėti tuo, kas vyksta. Tai jums, mielieji, pasakau – pagaliau patikėkite. Nustokite abejoti. Tik pagalvokit, jeigu žmogus abejoja, jis abejoja savimi ir išreiškia abejonę Dievu, jo dieviškumo dalele. Jei abejoji savimi, tai kas tada esi iš tikro ir kurioje dimensijoje randiesi? Neabejokite, nepasiklyskite ir svarbiausia visada sekite savimi ir savo įkvėpimo šaltiniu – mūza.

Mūza, ne veltui vadinasi įkvėpimo šaltinis. Nors tai yra ne kas kitas, kaip tam tikrų dalelių aktyvavimasis. Pavyzdžiui, sako įsimyli ir kitas žmogus tampa mūza. Iš dalies tai tiesa, bet kaip viskas vyksta – žmogus sutikęs kitą žmogų aktyvina savo širdies čakrą – pajaučia sinchronizaciją su kito žmogaus biolauku, čakromis. Tuomet aktyvuojasi kūrybinis momentumas. Kūrybinis momentumas toks, kuris tau leidžia daryti įvairiausius dalykus – atsiveria meilės šviesos kūrybiškumo kanalas, kuris iškelia, išstumia tave nuo žemės paviršiaus. Tada tu pasisemi tos pačios visatos energijos ir esi žvalus, neapsakomai laimingas ir energingas. Pats to nesuprasdamas išneši savo subtiliuosius kūnus maitintis visatos energija. Bet nebūtinai turi būti meilė, kad suaktyvuotų kūrybą. Paprasčiausias kito žmogaus poelgis, posakis ar prisilietimas gali suaktyvinti tavąjį dieviškumą, kuris užsidega ir liepsnoja. Todėl reikėtų stengtis patiems kiekviena proga pagauti savo mūzą, o ją pagavus išlaikyti šitą būseną. Nesvarbu ar susitiksi su TUO žmogumi ar ne, esmė – sutikai → aktyvuojasi → išlaikai. Ir eini mūzos pakylėtas. Nes neišlaikant tos būsenos, smengama gilyn. Puola depresija, o tada išlipti darosi vis sunkiau. Bet kol bus tikėjimas, tol bus viltis. Kaip ir jums žinomas posakis apie saulę. Ji visada šviečia, nepaisant visko. Kaip ir viltis bei tikėjimas pas jus, tik neaišku koks debesų sluoksnis ją ir juos slepia. Tad išsklaidykit debesis aplinkui. Su saule smagiau gyventi.

Ši savaitė – mėlynosios bangos savaitė. Tai jums nauja ir nepažįstama. Mėlynoji energija, kuri apgaubė žemę, turi galutinai suskirstyti žmones, išskaidyti jų sąmoningumą. Minimalus valymas bus, bet tai apjungs visą žemę. Nenorima pasakyti, jog nusileis iš dangaus ateiviai ir nepasiekusius sąmoningumo, išskraidins. Ne. Viskas vyks natūraliai. Bus tiesiog pažiūrima kiek žmogus patobulėjo, kokios galimybės. O kadangi jūsų komanda stipri ne kiek individualiai, kiek būrys žmonių, per jus buvo priimtas mėlynosios bangos spindulys, kuris apgaubė žemę tarsi želatina. Tad nenustebkite jei suaštrės pilvo skausmai, skrandis ar šlapimo takai. Per apatinę čakrą bus stengiamasi išgryninti ir paskleisti šitą spindulį. Ir net neklausiame ar galim. Tiesiog formuojam ir bandome įgyvendinti, kadangi jūsų grupė jau yra apsisprendusi. Tiesiog dabar reikia atrinkti savus prie savų ir svetimus prie savų taip pat. Nepalikite nei vieno. Mylėkite ir gerbkite vienas kitą. Atleiskite ir paskatinkite. Širdingai ačiū Jums visiems.

Vienatinio Esatis

Diktavimą priėmė: Simas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s