Ieškokite grožio savyje

Gyvenimo prasmė slypi jūsų gyvenimo šaltinyje. Gyvenimo šaltinis – puiki plotmė jūsų dvasiniam vystymuisi. Gyvenimo šaltinio vanduo visada pamaitins ir pagirdys. Jeigu suprastumėt gyvenimo šaltinio esmę – tada būtų viskas paprasčiau. Kiekvienas ateina atsigerti vandens. Ateina į olą, kur viduje stovi tarsi šulinys. Ateina žmogus ir negeria iškart. Laukia, medituoja, meldžiasi, juokiasi, verkia, džiaugiasi, liūdi. Tarsi sudeda visas savo emocijas, visus išgyvenimus į gyvybės šaltinio vandenį. Ir vis tiek negeria. Vis dar laukia. Laukia to momento, to reikiamo jausmo, nes jaučia, jei per anksti atsigers, gali nuskęsti, jei per vėlai, gali tiesiog išnykti iš troškulio. Čia buvo aprašyta subtili vizija. Vizija, kuri prilygsta subtiliam lygmeniui. Žmogus buvo jūsų siela, o šulinys tai jūsų fizinis kūnas. Gyvenimo šaltinis tai jūs. O siela tik ir laukia, kad galėtų išsireikšti, kad galėtų patenkinti savo troškulį, savo siekiamybes bei atsiskleisti savosios būties vidiniame pasaulyje.

Visada yra sakoma, jog reikia elgtis su aplinkiniais taip, kaip norėtum, jog elgtųsi su tavimi. Jeigu tu negirdi savo sielos šauksmo, tada pasidarysi niūrią aplinką, viskas nesiseks, slys žemė po kojom, atrodo bus visi kalti išskyrus jus pačius. Bet kartais reikia pasiekti visišką dugną, jog suprastum, tai jog tavo siela kenčia, nori atsigerti, bet gauna tik dulkes ir smėlį. Ir kuomet pradėsite įsiklausyti į savo vidinį pasaulį, tada atsispirsite, tada suprasite, jog yra kiti išgyvenimai, kad įmanoma pajausti visišką meilę, nebūtinai artimui – galima išjausti meilę bei pagarbą savo bosui ar didžiausiam priešui. Nes visi mes esam Dievo kūriniai ir turime išvysti kiekviename žmoguje, gyvūne ar augmenijoje ne trūkumus, o dieviškąją dalelytę. Dalelytę, kurią sujudinus, sujudinsite žmogaus aurą, sielos buveinę ir visą aplinką.

Jei taip vyktų nuolat, įvyktų grandinė, tarsi domino virtinė, kuri pereitų per visą pasaulį. Meilė, šiluma, visas gėris, bet nuoširdus, o ne tas „iš reikalo“, kuriuo dažnai žmonės sumaišo su nuoširdumu. Daro tik todėl, nes privalo, einant šviesos keliu. Bet tai nėra šviesos kelias, tai eilinis ego patenkinimas. Aš einu ir darau taip kaip rašo ar sako, vadinasi aš elgiuosi teisingai, nors iš tikro niekam neegzistuoja: privalau, neprivalau.

Žmogus visada buvo su savo prigimtine laisve. Su laisve rinktis, bet svarbiausia su laisve išjausti. Pajausti dieviškumą kitame žmoguje ir nuoširdžiai mylėti, melstis. Todėl ir buvo duotas laisvas pasirinkimas, tam kad žmonija išvystytų savo sąmoningumą, išjaustų jį. Iš kartos į kartą buvo bandoma kelti sąmoningumą, bet tik dabar žmonės atsibunda iš visų santvarkų ir nebūtinai tai yra autokratija, demokratija, diktatūra ar anarchija – visur jaučiamas noras keisti ir keistis. Sąmoningumas su pasirinkimo laisve turi koreliuoti, turi eiti kartu ir būti išjaustas. Turime jausti esminius pokyčius savyje, pasirinkti, tiksliau pajausti tinkamus sprendimus ir bandyti pagirdyti savo sielą. Pagirdžius sielą, išjausti dieviškumą iš aplinkos. Nesvarbu, kad žmogus liūdnas ar piktas, gal jis gražiai piešia ar rašo, tik nesusitvarko su savimi ir negyvena Dievuje. Pamatyti, įžvelgti grožį labai lengva, tik tai yra užblokuota kolektyvinės sąmonės. Lyja, apsiniaukę – žmonės tampa niūrūs, bet nepastebi kaip gražiai lietaus lašai krenta ant medžių, ant stiklo. Koks gražus sąskambis ir kokia muzika gaunasi krentant lietaus lašams į balą ar ant palangės, o jei dar stiprus vėjas – visas meno kūrinys. Matot – paprasta, tiesiog pasistenkite, padarykite kiekvieną dieną gražią. Pasaulis sukurtas iš grožio bei harmonijos. Jei bus neskoninga, nebus harmonijos. Nesiderins. Tuomet reikia ieškoti grožio. Pirma savyje, o paskui visoj aplinkoj.

Aš Esu Kas Esu

Diktavimą priėmė: Simas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s