Viešpaties Šivos spindulys

Aš, Viešpats Šiva, nusileidau į jūsų erdvę. Nusileidau per tavo fizinį skausmą. Ar dabar supranti koks tai spindulys? Kiek reikia būti tyram ir išvalytam, kad galėtum priimti šitą spindulį. Visą valantį spindulį, kuris be gailesčio palies visus. Aš atėjau. Pagaliau. Žaidimai baigėsi. Visi iki vieno turi suprasti kokiu keliu pasuko ir kokiu eina. Aš, Viešpats Šiva, aukojausi dėl žmonijos, ėjau – stovėjau už jūsų nugarų, o kas nutiko – nusisukote nuo manęs. Pamiršote. Pamiršote viską. Visi pajusite – per kiekvieną pereis spindulys. Tik kiekvieną palies skirtingai. Reikia pagaliau suprasti kas jums duota ir nesivadovauti savo ego, nežiūrėti kažko iš smalsumo ar nerašyti to, ko nėra. Viskas. Visiem kryptis – aiški. Kiekvienas turi savo mokytojus, kiekvienas geba su jais bendrauti. Turite daryti tai, ką mokate geriausiai – eiti dieviškumo link. Suprasti savo prigimtį, savo esatį. Gavai užduotį – vykdyk. Ar nesuprantate, kad mes savo energijos nešvaistome šiaip sau. Yra suplanuotas seansas ar sutikti žmogų – dirbk su juo. Siunčiame ne veltui. Kelk savo sąmoningumą ir skleisk šilumą, kurią turi savyje ir kuri eina per tave. Žmogau – ATSIBUSK. Nebesvarstyk gal tada, gal tas, o gal anas. Viskas. Kryptingas ir tikslingas ėjimas turi būti. Ėjimas link šviesos. Ar sakė, kad bus lengva? Sakė. Bet tik tada, kai pakelsi savo sąmoningumą. Pakelsi iki tokio lygio, kol nereikės raitytis ir vemti iš skausmo priimant „tik“ apvalymo spindulį. Įsivaizduokite, jeigu norėtumėme atsiųsti jums daugiau informacijos. Jeigu norėtumėme paduoti energetinę bangą, kuri sudegintų nereikalingus paralelius gyvenimus, ištaisytų buvusių gyvenimų momentumus? Deja, neatlaikytumėte. Tiesiogiai sudegtumėte. Tiesiogiai, kad ir kokiais švariais save laikote. Todėl tai yra daroma per gebančius išeiti ir perduoti energiją žmones. Einama į praeitį. Keičiamas paskutinis gyvenimo momentas. Daroma palengva – per kitą žmogų. Jums atrodo – OHO – įspūdinga. Mes sakome, kad jūsų atžvilgiu, tai laiko gaišimas. Nes mes laiko tai turime. Mūsų plotmėse laiko suvokimas skiriasi nuo jūsų.

Būkit mieli, pasistenkite taupyti savo laiką. Taip galite ir nepažinti kasdienybės amžinybėje. Aš nusileidau ir pradėsiu šiek tiek pagreitinimo procesą. Turime išgryninti save ir savo aplinką. Bet nelaukite kol ateis kas ir padirbs visa tai už jus. Stenkitės patys. Nepulkite į fanatizmą ir neieškokite kažkokių keistų ir netradicinių būdų kaip tą padaryti. Esate gavę liepinius, esate gavę šaukinius, esama maldų, mantrų. Mielieji, jei nebesugalvojate, kreipkitės – visada gausite atsakymą – vienaip ar kitaip gausite atsakymą. Tuo pat metu ne tik patys apsivalysite nuo kasdienybės šiukšlių, bet apvalysite ir aplinką. Tas svarbiausia – apvalyti save. Nuo to viskas ir prasideda. Apvalot save – kosminis kanalas atsiveria, atlaisvėja – atlaisvėjęs suteikia lengvumo tiek jūsų fiziniams, tiek dvasiniams kūnams. Net dirbant su energijomis tu prisirenki nereikalingos informacijos, kuri apkrauna. Taip pat prisirenkama ir kosminio šlamšto. Tad būkite geri – prisižiūrėkite save. Neužtenka nueiti į dušą nusiprausti ar susitvarkyti namus. Viską padarę apvalykite ir save. Tik viskas turi būti daroma su nuoširdumu ir laisvos valios principu. Kitaip galite ir pakenkti sau.

Turite apsivalyti, bet kartais laukiate kol kas sukramtys ir pateiks viską ant lėkštutės. Supraskite, seansai skirti ne aplinkos valymui, tai ne patogumas, tai gaunasi apsileidimas. Seansai ir mūsų energija skirta subtilesniems, svarbesniems dalykams sudėlioti. (Bet aišku būna ir reikia visko.) Kaip matricų eilutės, taip ir jūsų energetinis informacinis laukas eina užkoduotomis matricomis. Kiekvienas taškinis ar energetinis prisilietimas duoda pokytį bei impulsą matricų korekcijom bei perstumdymui. Todėl, prašau, nešvaistykite to laiko, kuris yra duotas. Yra suplanuoti didžiuliai pokyčiai, deja, atsiliekame. Suformuotas fokusas dar nebus naudojamas kurį laiką taip kaip turėtų veikti. Čia įtakoją ir sezoniškumas. Todėl turime visą laiką išnaudoti dirbdami su savimi ir su aplinkiniais bei padedant suprasti vienas kitus. Jei jaučiate sujudimą tai taip – jis vyksta. Vyksta didesnis sujudimas negu galite įsivaizduoti. Tad susirinkimai lieka labai svarbūs. Nesvarbu ar kas, (jūsų požiūriu) vyksta įspūdingo ar ne, jūsų palaikymas ir buvimas visiems kartu mums, subtiliuoju požiūriu žvelgiant yra be galo svarbus. Be galo. Todėl nebežaiskite namų šeiminikų.

Diktavimą priėmė: Simas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s