Apie pagreitintą karmą

Karminė valdyba sprendžia ne tik jūsų asmeninius karmos atidirbimo būdus, bet dirba plačiai, aprėpdama visą žemės planetą. Yra toks dalykas kaip visuotinė karma, kuri apima platesnį diapazoną žemiškąja prasme. Jeigu atrodo, jog žmogus atidirbo savo karmą, bet nesijaučia gerai, vadinasi jam liko atidirbti visuotinę žemės karmą. Sukurdami blokus savo stresinėm, nervinėm būsenom, mes uždedam blokus – blokus, neleidžiančius šviesai atkeliauti iki jūsų kūnų. O atrodo nekaltas reikalas. Apsivalai savo asmeninę karmą, bet nesusimąstai kiek esi užteršęs žemės sferą. Tad pats laikas pagalvoti ir apie tai. Pagalvoti apie žemę. Tam tinkamas pašlovinimas, kuris ima globaliau negu jus ir jūsų asmeninę karmą. Gal pastebėjote, gal ne, bet nuo šiol karma bus atidirbama vietoj. Netinkamas poelgis suformuos karmos atidirbimą iškart.

Aš, Atėnė Paladė ir Arkangelas Michaelis suformavome galingą karminės ugnies žiedą, kuriuo apjuosėme visą planetą. Tad ši savaitė ir bus karmos atidirbimo savaitė. Pagreitintos karmos. Kam asmeninė karma, kam globali, o kam abipusė. Ir tik jūs suprasite vardan ko yra dirbama. Jūsų mokytojai, Violetai yra suformuotas aiškus karmos atidirbimo būdas. Deja, dėl žmogiškųjų faktorių nesugebame įvykdyti visko nustatytu laiku. Vis dėlto, maldos vardan žemės suformavimas turi atrasti laiko koreliuojantis su dabartine jos užduotimi.

Dėl tų pačių blokų priėjimas prie jūsų yra labai sudėtingas. Atlaisvinkit save, pajauskit skirtumą patys. Ne visada yra lengvas karmos atidirbimas. Gali ir taip būti, jog patys to nežinodami atidirbate ne savo karmą. Atidirbate ir ne giminių karmą, kas irgi būna dažnai. Bet kas svarbiausia, atidirbate ir tą karmą, tų žmonių, kurie yra susieti su jumis karminiu ryšiu. Gali sutikti žmogų ir to nežinodamas išgyventi tuos jausmus, kurie jus siejo paraleliniuose ateities ir praeities gyvenimuose. To nesuprasdami jūs lygiai taip pat galite ir neatidirbti. Todėl diktavime ir norima pabrėžti būtent šį faktą. Prieš naujus iššūkius pagalvokite, jog tai gali būti jūsų karmos atidirbimas. Ir stenkitės priimti ramiai, reaguoti ramiai. Bet kuris žmogus siųstas įsilieti į jūsų energetinį biolauką nėra siųstas tik šiaip sau ar atsitiktinai. Viskas yra sudėliota ir padaryta, jog eitumėt savo suplanuotu brandos keliu. Kiekviena naujovė ar iššūkis priimama ramiai ir su šypsena. Nes tai gali būti tavo karma. Nesakome, kad kiekvienas atsitiktinis žmogus – tai karma. Kiti siunčiami ir su atitinkama ir jums reikalinga informacija. Tad labai nesigilinkite, o būkite pasiruošę ir pajauskite kas ir kaip. Nes kiekviena pamoka, tai kilimas aukštyn. O jei neįsisavinant to, nepriimat to kaip atidirbimo, kaip informacijos, tada blokuojasi čakros, neprateka energija ir tada prasideda fiziniai negalavimai. Kodėl yra siunčiami visi negalavimai? Negalvokite, jog norima atjungti jus ar demoralizuoti. Supraskite, žmogaus struktūra yra labai subtili ir tarpusavy koreliuojasi tiek fizinis, tiek eterinis kūnas. Čakros kontroliuoja visą energetinį balansą, jeigu vyksta jų užsikišimas vadinasi fiziškai gali skaudėti tos čakros vietą. Jei vyksta valymas, tada vyksta valymas per čakras – gryninasi energija, kuri būtina energetinio kūno funkcionavimui bei harmonizavimui. Tik deginant fiziškai ląsteles, energija gali pratekėti ir galite ją priimti be jokių išlygų, taip sutvirtindami savo dvasinį kūną bei to pasekoje nulemti savo mentalinį supratimą. Jeigu šitą valymą priimate, jis pasitrauks taip, kaip atėjo, bet po to jausitės visiškai kitaip. Gi verta truputį pakentėti vardan geresnio rytojaus. Jūs kuriate savo ateities rytojų. O koks bus požiūris į jį ir išgyvenimai, priklauso nuo jūsų suvokimo ir priėmimo lygio. Neskubėkite teisti, nesudėlioję visų taškų. Gal tai milžiniška pamoka jums. Nepraleiskite nieko ir viską priimkite su šypsena bei ramumu širdyje. Nes tai padeda jums suprasti vykstančius procesus ne tik su jumis, bet ir aplink jus.

Su meile, Atėnė Paladė

Diktavimą priėmė: Simas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s