Sąmoningumo link

Sielos išgryninimo užduotis prasideda. Visi jaučiate pokyčius, jaučiate atvirumą subtiliosioms energijoms. Galite priimti jas, kalbėti ne savo mintimis ir daugybė kitų dalykų. Tik atkreipkite dėmesį – ne veltui buvo vykdoma viskas nuosekliai. Paklausykit, ką noriu pasakyti – svarbiausia ne kiek kanalas atviras (nors viskas susideda), o kiek jūsų sąmoningumas yra išdirbtas. To mes ir siekiame – išgryninti jį. Išgrynintas sąmoningumas – kelias į sielos nušvitimą. Turite su kiekviena diena pastebėti palengva vykstantį procesą, palengva, nes tokios žmogaus galimybės šiandien. Atrodo tiek daug spalvų aplink mus, tiek grožio. Pagalvokite, o gal tai jūsų sąmoningumas leidžia matyti spalvotai ir gražiai pasaulį. Kodėl šuo mato juodai-baltą???!!!

Taip, visko pradžia yra prizmė. Šviesos ar energijos spindulys nusileidžia į žemę – tyras, nepaliestas, kupinas meilės bei nuoširdumo. Tada kiekvieno žmogaus energetiniame lauke esanti prizmė išskleidžia tą tyrą energiją į įvairiausias vaivorykštės spalvas. Deja, šiai dienai dauguma būna, jog neišskleidžia, neišspinduliuoja visų spalvų.

Iš tikro tai gali būti jūsų kontroliuojamas procesas – tu gali priimti šviesos spindulį ir kai reikia gali paversti tai viena, tai kita spalva – tokios, kokios tau reikia tam tikroj situacijoje. Taip pat tu gali sugerti tas spalvas ir sugrąžinti į vientisą šviesos spindulį ir sugrąžinti visatai. Toks tas žmogaus unikalumas. Panašiai yra ir su energetiniais seansais – atsiveria kanalas – apsikeiti, išspinduliuoji tai, ko reikia – sugrįžta atgal ir paduodi spindulį į visatą. Ir viskas priklauso tik nuo sąmoningumo. Kaip tu suvoki viską aplink. Kokias spalvas ar spalvą matai. Kiekvienas žmogus yra skirtingas. Aurų matymas tai ne tas pats, kas yra energijos šviesos išsiskleidimas per prizmę. Tai visai kas kita. Auros būna nusistovėjusios, tarsi pasako žmogaus energetinę praeitį. Kiek jam pavyko sukaupti ar išskleisti spalvotų spindulių. Ar tarkim jis yra geras kaip prizmė. Tai istorija ir tai nereiškia, kad vaivorykštinė aura yra geriau turėti nei mėlyną ar baltą. Pas mus tokie skirstymai neegzistuoja. Galbūt jums tai yra svarbu ar jūs tai suvokiat savaip, tačiau mums paprasčiausiai tai neegzistuoja. Nes kiekvienas žmogus yra unikalus ir jis atsineša ir kažką duoda visam energetiniam procesui visoje kosminėje erdvėje. Nes žemės kosminė galaktika tik dalis visko, kas yra už jūsų. Atrodo sunkiai suvokiama, bet ateis laikas ir suvoksite, ir dar net smagiai pasijuoksite iš to, kaip galvojate dabar.

Grįžtant prie aurų – vėlgi, viskas priklauso nuo jūsų. Ji gali keistis. Vieną dieną vienos spalvos, kitą kitos – viskas jūsų suvokime. Aiškus tik vienas dalykas – jeigu ji yra tamsi ar pilka, vadinasi žmogaus sąmoningumas arba jo siela užblokuota tamsos egregorų. Būna ir taip, jog yra specialiai blokuojama. Bet jei žmogui suteiki vilties, apgaubi meile, duodi energijos ir impulso kitokiam suvokimui, ta aura, jos spinduliuotė kaip mat gali pasikeisti. Vien per seansus galime atgaivinti ir išskleisti spalvas, kurios galėjo būti slopinamos. O atgaivinus – atgaunamos spalvos – sąmoningumas. Sąmoningumas. Sąmoningumas. Sąmoningumas.

Realiai visi procesai vyksta iš pasąmonės. Tik mes dirbame ta linkme, kad sukelti sąmoningumo vibracijas. Gi naktimis daug ko nepamenat, jei ateina mintis, intuicijos nėra. Kas belieka – kelti sąmoningumą tam, kad esant sąmonės būsenoje jūs pastebėtumėte paprastus dalykus ir suvoktumėte juos kaip nepaprastus – subtilius. Žiūrėkite – paprasčiausias pavyzdys: plauna žmogus indus, pagalvoja apie Mokytoją ir, šast, ateina žinutė. Galbūt tai būtų svarbi žinutė, galbūt tik pasisveikinimas, bet kas vyksta toliau? Vyksta paprastas dalykas – jūsų logika prisistato ir pradeda tuoj galvoti kaip tai įmanoma, iš kur tai, kodėl, galvojate, jog čia nesąmonė. Bet, mielieji, ar plaudami indus dažnai sugalvojate kažkokį dalyką iš fantastikos srities? Tais momentais, kurių yra labai daug, jums ima pyktis, nes nesuvokiate prasmės. Bet kas vyksta toliau? Toliau mes vėl bandom. Ir dar. Ir dar. Ne, mes nepykstam, mes suvokiam tai, kaip jūsų pamoką bei jūsų sąmoningumo praplėtimo situaciją. Tad noriu pabrėžti, jog būtumėte atviri bet kokiam taškui, bet kokiam sąlyčiui.

Norisi, jog ateity kontroliuotumėte savo spindulius – spalvas: „Va, išaušo diena – pasiimsiu tarsi violetinę spalvą ir eisiu po pasaulį skleisdamas Sen Žermeno žinią bei mokymus. Sugrįšiu ir surinktas emocijas, nuoširdumą sugrąžinsiu į šviesos energetinį spindulį“. VISKAS YRA ĮMANOMA. Tai priklauso nuo jūsų, nes jus riboja tik jūsų sąmoningumas. Tik yra labai plona linija prie fantazijos ir nieko neskleidimo taško. Tada gelbsti kitas žmogaus unikalus darinys – širdis bei pajautimas. Galų gale, jei jungiasi energijos ar kas, pastebėkite savo kūną – gal kam pila prakaitas, tirpsta koja, ranka, niaukiasi akys, juda pirštai – vadinasi tai tikra, nes energija teka ir judina savo vibracijom ląsteles, kurios suaktyvina raumenines skaidulas, nervinius impulsus – persiduoda per kūną. Būna kai nieko nejauti, bet vyksta nežmoniški dalykai, bet šituo atveju jau suvokimas yra praplėstas ir tu gali tiesiog ramiai viską išjausti. Tad pirmyn – sąmoningumo link!!! Šiam vakarui tiek – visus žmones myliu.

Jūsų numylėtinis Jėzus

Diktavimą priėmė: Simas

Save

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s