Judanti energija – gyva energija

Kodėl bijote bendrauti? Kas jus kausto, kad net bendraminčių ratelyje nedrįstate pasidalinti savo patirtimi bei išjautimu? Apsižvalgykite aplink kiek netiesos ir melo… Kam visa tai? Išdrįskite būti savimi ir pastovėti už tai, kuo tikite. Juk viskas prasideda nuo jūsų. Nuo jūsų pasirinkimų ir drąsos išreikšti save. Dienos eina, o jūs nepasimokote. Žvalgotės į kitus, bijot būti pionieriais. Amerika iki šiol būtų neatrasta, jei visi tik žvalgytųsi aplink ir nesiimtų veiksmų. Sustiprėsite, kai nebebijosite patys savęs, savo šešėlio. Meskite prietarus, ką gero jie jums davė… Suprasti pasaulį ir jį išreikšti savaip nėra nuodėmė, tai kūryba, tai įvairovė, laisvė. Žvelkite į esmę, per daug ne analizuokite ir suvoksite tiesą. Ji nėra paslėpta, tai jūs patys žaidžiate slėpynes. Nusimeskite kaukes. Ieškokite tiesos ir ją rasite, ten kur net nesitikite. Paprastuose dalykuose glūdi esmė. Palaima yra nebijoti gyventi, nebijoti jausti. Susitaikykite su savimi ir rasite visus atsakymus. Nustebsite, kaip tai paprasta. Nėra reikalo dvejoti ir neigti. Tai laiko gaišimas. Ar pasiekėte ką nors gero gyvenime dvejodami?

Kasdieną leiskite sau vis labiau atsiskleisti, vis aiškiau suvokti save. Matykite save kaip gėlės žiedą besiskleidžiantį, kad pajustų gaivų rasos lašelį ar brėkštančios saulės spindulį. Pagaukite tą spindulį ir nepaleiskite. Tą dieną būkite savimi. Neskubėkite ir mėgaukitės. Pažiūrėkite, kaip ta diena skirsis nuo kitų pilkų jūsų kasdienybės dienų. Saulė švinta. Pabuskite.

Siekite geriausio rezultato kasdien. Įrodykite sau, kad galite keistis kasdien. Be kažkokio atskiro paraginimo, pagrūmojimo pirštu. Nėra neįvykdomų užduočių, tik jūs sukuriate per daug kliūčių sau patys. Reikės ir atliksite visas jums skirtas užduotis. Ne skirtas, o tiksliau jūsų pačių prisiimtas. Prisiminkite, jog gyvenate amžinybėje. Ar jums tai ką nors keičia? Nelabai. Bet laikmetis keičiasi, nebegalite plaukti pasroviui ir tikėtis, kad pasieksite norimą tikslą. Rezultatas lygus pastangoms. Ar stengiatės, ar tik imituojate pastangas? Kodėl sakot, jog pavargot, jei tikrasis darbas dar net neprasidėjo? Greit suprasit, ką aš turiu omeny. Nebijokit, aš nesiekiu jūsų įbauginti, tik noriu, kad išgirstumėte, kas jums yra sakoma. Kasdien. Savaitė po savaitės. O kur rezultatai? Ar visi jais džiaugiatės? Ar visi didžiuojatės pokyčiais savo gyvenime? Toli gražu… Bet viską galima pakeisti su trupučiu pastangų, su trupučiu motyvacijos veikti. Užsirašykite ant lapo dalykus, kuriuos norėtumėte pakeisti savo gyvenime ir kartas nuo karto patikrinkite ar toli pasistūmėjote į priekį, kuo galite pasidžiaugti. Kai kas jums sukels tik šypseną, kai suvoksite, kaip tai buvo lengva. Nelaukite malonės „iš viršaus“. Veikite. Kurkite. Spindėkite. Liekite džiaugsmą į kitų širdis. Viena sklidina širdis pripildys kitą. Nutraukite uždarą neapykantos ir susvetimėjimo ratą. Tai jūsų teisė ir Kūrėjo valia. Viskas tik dėl jūsų. Visos pastangos nenueis perniek, jei jūs atsiliepsite į mūsų raginimus savo veiksmais. Judanti energija – gyva energija. Sėkmės!

Melchisedekas

Diktavimą priėmė: Eglė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s