Pakylėjimo banga

Aš esu Viešpats Surja. Kalbuosi su jumis per savo pasiuntinę. Noriu pasidžiaugti pirmiausia, kad procesas puikiai pavyko, visos septynios pasiuntinės čakros buvo aktyvuotos ir puikiai veikia – skleidžia mano šviesą bei mokymą.

Esu su jumis šią šaltą žiemos dieną ir noriu pasakyti, kad, deja, ne tik žemė, bet ir jūsų širdys yra užšąlusios. Tirpdykit tą ledą, kuris neleidžia jums mylėti atvira ir nesavanaude meile, priglauskit artimą ir pasakykit, ką jam jaučiate, juk tai taip nesunku, bet ar dažnai tai darote? Ar rodote savo jausmus? Ne, dažniausiai nerodote, pasiliekate juos sau, nes juk taip saugiau, taip niekas neįskaudins ir neįžeis. O ar tikrai? Susimąstykite. Esate šioje žemėje ne vieni ir ne be reikalo, o tam, kad kurtumėte šį pasaulį, pasiremdami meile. Atsispirkite pagundai būti „kietesniais“ ir nedemonstruoti savo vidaus. Nebent tas vidus visai supuvęs… Jei skaitote šiuos diktavimus, tai tikiu, jog taip nėra. Per žemos vibracijos jums net neleistų prisiliesti prie tokios informacijos. Ir tai ne tušti žodžiai, tai rimta. Pažvelkite į savo vidų, įsiklausykite į savo vidinį balsą, kur jis jus veda. Eikite su ta „banga“, tai pakylėjimo banga. Tai jūsų kelias. Nedvejokit. Siekit šviesesnės ir švaresnės savo aplinkos. Duodamas kitam, gauni ir tu pats. Gauni šimteriopai daugiau. Tokie dėsniai. Jie veikia be klaidų. Jūs juos jau žinote. Daugybė informacijos buvo pateikta. Laikas ja pasinaudoti atsakingai, o ne pritaikyti tai, kas jums tinka, kas priimtina, o kas ne – tą atmesti. Ar taip teisinga? Dievas jums suteikia šansą, o jūs spyriojatės, rodote kaprizus, atmetate jo pagalbos ranką. Ta pagalba labai reikalinga, nes per blokus, karminius dalykus, kolektyvinę sąmonę bei kitus niuansus jūs nebematote tiesaus kelio. Jus klaidina iliuzija. Ji stipri. Ir todėl mes esame čia, kad jums padėtume pamatyti tą šviesos kruopelytę jūsų širdyse. Šviesos kruopelytę kitų širdyse. Būkite tokiais žmonėmis, kokius jus nori matyti jūsų Tėvas. Jo dosnumas beribis, nesuvokiamas, neišmatuojamas. Džiaukitės kiekviena gyvenimo akimirka. Net ir juodžiausioje naktyje yra dieviškos šviesos kruopelytė, šviečianti jums bei rodanti kelią į išsilaisvinimą iš tamsos pinklių. Visada tikėkite ir pasitikėkite. Daug grožio prieš jus, tereikia atsimerkti ir išvysti, kokį nuostabų pasaulį jums padovanojo jūsų Tėvas, kai įkvėpėte pirmą gurkšnį oro.

Sveiki sulaukę naujos pradžios. Šypsokitės ir mylėkite savo artimą bei patį save. Tai paprasta, tik patikėkite tuo. Viskas bus gerai.

Su meile, Viešpats Surja

Diktavimą priėmė: Eglė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s