Nustokite žavėtis savo problemomis

Aš esu čia ir dabar. Aš atėjau. Aš diktuoju. Man reikia jūsų minčių energijos, kad galėčiau su jumis bendrauti tiesiogiai, nes kitaip ryšys yra neįmanomas, jis nėra atgalinis. Jūs girdite tik tai, ką norite išgirsti. Jums svetima tiesa nepasiekia jūsų širdžių. Jos uždarytos ir sukaustytos. Daugel amžių Pakylėtieji Valdovai siuntė į Žemę žmones, galinčius priimti jų žinią ir mokymą. Kitaip Žemė būtų pasiekusi stagnacijos būseną, kas būtų lygu susinaikinimui. Pagalvokite apie tai. Nejudanti srovė žūva, ji išnyksta. Jūs egzistuojate šia diena ir tik ji jums svarbi. Mėgaujatės kasdieniais malonumais, bet tai neskatina jūsų tobulėti, tik atitraukia nuo tikrųjų darbų. Kur jūsų mintys būna, kai Aš į jus kreipiuosi? Ką tada mąstote? Ką girdite? Tikrai ne mane. Manęs jūs neapčiuopiate, nes Aš esu kitame lygmenyje, tačiau greta jūsų. Jūs sėdite, valgote, kalbatės, o Aš laukiu. Laukiu, kol atsisuksite į mane ir leisite jus apkabinti ir pasiūlyti pagalbos ranką, kai skęstate savo rūpesčiuose ir nematote saulės virš savęs, nematote, kad visas pasaulis nori jums padėti. Bet jūs manote esantys aukščiau visko. Manote galintys išspręsti viską geriau, nei Dievas. Kodėl taip save išaukštinate? Ar tokį pavyzdį jums rodo? Ar tokie jūs laimingi? Nepanašu. Tik dangstotės po savo kaukėmis, naujais rūbais, dengiančiais senas bėdas. Nebemaskuokite to, kas akivaizdu. Stokite akis į akį su savo problemomis ir suvokite, kad jos tik iliuzija. Tik žodžių žaismas, tik pokštas jūsų pačių minčių. Jūs jas sukūrėte patys. Savo pasiekimais nesididžiuokite. Jie niekas. Jie tik kruopelytė jūsų amžinybės vandenyne. Ten viskas nuskęsta ir iškyla tik tai, kas verta Dievo.

Nebijokite būti atviri, tiesūs. Jūsų problemos pasitrauks, kai nustosite jomis žavėtis. Taip. Taip ir pasakiau. Nustokite jas maitinti savo energija, kuri tokia brangi. Juk tik su energija yra galima „nuversti kalnus“. Bet vietoj to jūs žiūrite į save, kaip į nuskriaustąjį, vertą pasigailėjimo, užuojautos, švelnių žodžių ir pagalbos. Ar tikrai? Ta pagalba gali ateiti tik iš jūsų pačių. Jūs esate tvirti, kaip uola. Bet tik tada, kai tuo patikite. Kai paklūstate dėsniams, vedantiems jus į šviesą, į sprendimus vertus amžinybės. Juk priešai tik jūsų galvose. Jūs išmokote demonizuoti viską, kas nepaklūsta jūsų valiai. Bet tai tik amžinybės dalelės, skrajojančios erdvėje, kur veidą ir vardą tai dalelei suteikiate būtent jūs. Jūs esate kūrėjais savos realybės. Jūs siekiate laimės, bet ta laimė tolsta dėl jūsų pačių išsigalvotų kliūčių kelyje į laimę ir sėkmę. Suklumpate lygioje vietoje, o rodos viskas taip arti. Bet tuo pačiu ir toli. Nes jūs kontroliuojate laiką ir erdvę savo realybėje. Tik kažkas jus išmokė tikėti klaidingai. Tikėti ne savomis jėgomis ir išmintimi širdies, o kažkokiomis primestomis taisyklėmis, kurios tik kliudo. Kam to reikia? Sakote – ne jums. Sakote, kad jūs kitokie, kad čia kiti kalti. Nejaugi. Kas jus to išmokė? Kas jus taip suklaidino, kad nebeskiriate tiesos nuo melo? Kas užrišo akis ir įstūmė į šulinį?

Mano mielieji, jūs esate mano viltis ir šviesa. Aš noriu jums padėti, bet tai bus įmanoma tik tada, kai tarsite man žodį, kai atsigręšite ir pripažinsite mano buvimą šalia jūsų, tarpe jūsų. Aš jumis tikiu, bet ar jūs tikite manimi?

Su meile, Dievas

(p.s. Tai nėra Marijos laiško tęsinys, nes abu laiškai buvo užrašyti praktiškai vienu metu. Tai tik įrodo, kaip svarbu išmokti sutelkti minčių energiją į Dievą, į Pakylėtuosius Valdovus, kad gautume atgalinį ryšį. Violeta)

Nuoroda į Marijos laišką:  https://pazinimolink.com/2017/02/03/kaip-padeti-sau/

Diktavimą priėmė: Eglė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s