Laimė atsiranda ir didėja, kai yra su kuo ja dalintis

Aš esu Viešpats Sanat Kumara. Aš atėjau, kad padėkočiau jums už jūsų pastangas ir meilę. Niekas šioje žemėje nevyksta, jei nėra meilės energijos varomosios jėgos. Aš jumis didžiuojuosi ir apkabinu kiekvieną atskirai. Esate mano vaikai. Ir kaip jūsų tėvas aš jus apkabinu ir priglaudžiu prie savos krūtinės. Nusišypsokite. Ir pajauskite tą meilę ir šiluma sklindančią iš jūsų širdžių. Jūs kuriate pasaulį savo minčių galia. O suvienytos širdys sukuria stebuklus. Jūs kuriate stebuklus, tik dar jų neapčiuopiate. Bet viskas bus savu laiku. Nereikia niekur skubėti ir nerimauti.

Gyvenimas yra sustyguotas lyg darniausias instrumentas, skleidžiantis dieviškosios melodijos garsus į visą visatą. Nedvejokite ir junkitės prie šios harmoningos ir melodingos gyvenimo akimirkos. Junkitės savo širdimis, savo šviesa ir tyrumu. Niekas neuždraus jums išspinduliuoti šviesą ir nesvarbu kokiose gyvenimo aplinkybėse šiuo metu esate. Vidinis gyvenimas nėra atspindys išorinio gyvenimo. Gyvenimas susideda iš daugybės komponentų, vienas jų yra jūsų vidinis gyvenimas – tai jausmai, mintys, šviesos kūryba, tai meilė, vidinis žinojimas. Neskubėkite vertinti to, ką matote, tai kompleksas įvairių veiksnių, kurių jūsų protas dar nėra pajėgus apdoroti, nėra pajėgus teisingai įvertinti. Todėl ir sprendimus priimate skubotai, paviršutiniškai įvertinę gyvenimo jums siunčiamas žinutes. Veikiate automatiškai: pavojus – bėk. Taip veikia gyvūnai. Bet jiems to ir pakanka. Jie yra gamtos dalis, ten viskas veikia sustyguotai, be klaidų. Klaidos randasi, kai įsivelia mąstymo netikslumai, kai vadovaujamasi logika, o ne širdimi. Kai klausomasi kitų nuomonės dažniau, nei savos. Nereikia būti genijum, kad suprastum kaip „veikia“ gyvenimas, reikia tik tyros širdies, kuri atskleistų visas „paslaptis“ ir nurodytų teisingą kelią, vedantį į amžinybę, o ne į užmarštį. Nugriaukite sienas iki jūsų širdies. Jūs žinote kaip. Tik ar naudojatės visomis priemonėmis, kurias mes jums nurodėme? Ar nepritingite pasitikrinti ar gyvenate taip, kaip derėtų Dievo vaikams? Visko pasitaiko. Bet visa tai – proceso dalis. Kelias į apsivalymą. Netinginiaukite, pažvelkite atgal į nueitą kelią ir pamatysite ar teisingai elgiatės, nes jūsų veiksmai ir mintys dažnai prasilenkia. Manotės žinantys, kaip teisingai gyventi, bet elgiatės taip, kaip ir seniau. Nekaltinkite savęs, bet atidžiau stebėkite savo veiksmus ir vertinkite juos iškart, o ne praėjus veikimo laikui. Juk praeities nepakeisite, o sunkiomis mintimis tik žeminate savo vibracijas, gramzdinate save į užmarštį. Nereikia šito. Ne tam mes pas jus ateiname ir kasdien siunčiame savo meilę ir mokymą. Skleiskitės. Žydėkite. Jūsų laikas atėjo. Nustebinkite pasaulį nauju suvokimu, nauja viltimi.

Aš su jumis. Aš kasdien ateinu ir šypsausi jums. Nusišypsokite ir jūs. Veiksmas keičia materiją, materija keičia būtį, būtis laikina – jūs amžini. Viskas yra vienis. Aš, tu, jis, ji – mes viena. Mylėkite save, tada pamilsite ir kitą. Laimė atsiranda ir didėja, kai yra su kuo ja dalintis. Klausykite savo širdies. Klausykite savojo Aš išminties.

Diktavimą priėmė: Eglė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s