Mechaninis ir dvasinis karmos atidirbimas

Aš, Surja. Noriu pakalbėti apie momentinius karmos atidirbimus. Vyksta nesuvokiami procesai jūsų smegenims. Keičiasi kryptys, keičiasi pasauliai. Momentinė karma neišvengiama – noriu pakalbėti apie karmos atidirbimą fiziniu ir dvasiniu planu. Fiziniu – viskas kaip ir aišku. Jeigu žengiate ne tais žingsniais, galite ir agonijoj užsimiršti, galite eiti pas šimtus gydytojų, o jie mediciniškai nieko negalės padėti. Bet tai – fizinės karmos atidirbimas. Tai gali būti daugiausiai susiję su jūsų šiandieniais pasiekimais ir poelgiais. Jeigu tik jaučiate neapykantą, abejones, gailestį ar nerimą, po kiek laiko pajusite dūrį (skausmą) ten, ten ir dar ten. Suprantate. Tai momentiškai pažadintos bakterijos, virusai. Kaip susikelia, kaip susižadina, taip greitai ir gali užmigti – viskas priklauso tik nuo jūsų. Jūs turite suvokti kur yra karmą, o kur yra kelio nukreipimas, kur sakoma sustoti ir pažvelgti į save, kur sakoma pažvelgti į kitus iš kitos retroperspektyvos. Žodžiu, variantų begalybė. Tik reikia sugebėti juos atsirinkti. Viskas yra labai paprasta. Pajauskite tai. Bet čia turite patys susitvarkyti. Patys susigaudyti. Kuo greičiau susigaudysite, tuo liga ar skausmai greičiau pasitrauks. Viskas vėl labai paprasta. Žvelkite iš mūsų perspektyvos. Jei užpuola gilūs negalavimai, tada ir pirmoji pagalba mediciniškai pravers. Bet visada stenkitės žiūrėti į viską iš amžinybės prizmės. Ji gi spalvota ir tuo pačiu metu vientisa. Mielieji, viskas taip paprasta.

Kitas dalykas – dvasinė karmos atidirbimo schema. Tai šiek tiek sudėtingesnis procesas. Reikia nerti į savo praeities gyvenimus, į savo paties esaties gilumą. Žodžiu, reikia ieškoti, reikia prašyti pagalbos tų, kurie gali padėti. Nebijoti prašyti, jei jauti savo karmos nepajudinamą sieną, kuri velkasi velkasi ir niekaip neatsikabina. Tada reikia apjungti visus išgyvenimus, praeities, dabarties ir ateities – tam, kad galėtumėte suvokti, kokia pozicija yra skirta jums ir kiek galite laisvai keliauti, kiek galite laisvai skleisti mintį, kiek galite būti laisvi. Reikia suvokti savo išgyvenimo momentus, tuos kurie buvo skaudžiausi. Tuos, kurių nenorite prisiminti. Susirinkti ir sudeginti – paleisti į erdvę, pasakyti, jog nesi prisirišęs prie savo skausmo, prie savo išgyvenimų, jog nesi ten ir dabar, nesi ateity, o esi čia ir dabar. Tik dabar jūs galite susiformuoti savo karmos atidirbimą ir pagreitintą išformavimą. Tau taip pat Violeta. Ne kas buvai, ne kas būsi, o kas esi dabar. Skleidžiam žinią tą, kurią turi dabar būti pasiruošusi priimti. Taip ir Gailutė. Mieloji, atsiverk mums, mes laukiam tavęs. Pasiekimai yra, jie matomi, bet mums reikia tavo širdies ten, tavo ramybės ir harmonijos viduje su savuoju Aš. Tik ten tu esi tikra ir ten tu rasi savo stiprybę. Mes tavęs laukiam, o kada tu būsi pasiruošusi keliauti – tai tik nuo tavęs priklauso.

Visiems yra svarbu suvokti, kokie esate ir ką pasiekėte iki šiol, bet suprasti, kad svarbiausia tai kas esate čia ir dabar. Mes visiems duodam mokymą vienodai. Niekas nėra išskirtas, sąlygos absoliučiai vienodos. Skirtumas tik vienas – kiek jūs patys esat atviri ir pasiruošę priimti viską, tiek ir gaunate. Kiek eini, kaip eini, kur eini – tokie ir rezultatai. Ir nieko čia nepakeisi. Visiem duodam ir skleidžiam vienodai. Tik žmonių priėmimas skirtingas. Nėra pagrindo pykti ar lieti nuoskaudas dėl to, kuo norėtumėte būti, bet nesate, bet ne dėl mūsų, o dėl jūsų pačių kaltės. Jūsų charakterio savybės, jūsų stereotipai – tai jūsų „inkaras skęstančiajam jūroje“. Norime matyti delfinus – skrodžiančius bangas, lekiančius tarsi ereliai vėjo sūkury. Svajokite.

Su meile, Viešpats Surja

 

Diktavimą priėmė: Simas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s