Kurkite grožį

Tu esi viena iš mūsų. Ir nesigąsdink šios žinios, negalvok, kad taip negali būti ir kad nesi verta būti mūsų tarpe ar esi per menka būti viena mūsų. Mes – tai labai plati sąvoka, mūsų yra didžiuliai pulkai, galybė kariaunų, angelų, globėjų, saugotojų, kūrėjų, mokytojų ir dar daug įvairiausių gyvybės aspektų bei sričių kuratorių.

Tu turi kurti grožį. Iš principo kiekvieno žmogaus viena iš svarbiausių užduočių – kurti Grožį. Gėris ir Grožis inspiruoja Meilę, tai lyg gyvybės eleksyras, versmės, veržlumo energija Meilei augti, plėstis, stiprėti, tvirtėti. Kuo Meilė labiau plečiasi, tuo daugiau sielų ji turi galimybę pasiekti ir paliesti, tuo didesnė tikimybė, kad vis daugiau sielų atsivers Meilei ir Šviesai. Grožis, kaip ir Gerumas, yra viena iš inspiruojančių kilimą aukštyn sudedamųjų dalių. Todėl labai svarbu išgirsti balsą savyje, kviečiantį kurti, ir ne ką mažiau svarbu tą balsą – širdies, sielos balsą –išgirsti, o išgirdus jo neignoruoti, sugebėti atsispirti proto ir logikos išvedžiojimams, ieškojimams įvairiausių priežasčių, esamų ir tariamų kliūčių, dėl kurių neva neįmanoma duotuoju momentu impulsyviai pasiduoti Šviesos šauksmui. Žinokit visi – jeigu jau išgirdot mūsų kvietimą kurti Grožį, tai Jums tikrai tai pavyks. Neabejokite tuo, neabejokite mumis, neabejokite savo širdimi ir galimybėmis. Neabejokite savo siela – ji žino. Ir jeigu jau tą šauksmą, tą kvietimą išgirdote – vadinasi, jau tikrai atėjo laikas, vadinasi, Jūs jau tikrai pasiruošę stiebtis dar aukščiau ne tik sutrupinus, bet ir išsivadavus iš kiaušinio lukšto kiauto. Neabejodami drąsiai ir su pasitikėjimu ženkite tikruoju Keliu pirmyn. Jūs ne vieni. Net ir tamsiausią minutę, kai žmogiška silpnybė abejoti ir nepasitikėti apniaukia minties skaidrumą nevilties debesimis ir paskandina širdį liūdesio migloje – net ir tada, jeigu būsite sau iki galo nuoširdūs – net tada Jūs galite jausti, kad nesate vieni. Mes Jūsų niekada nepaliekame vienų. Net tais atvejais, kai mūsų išsižadate ar nuo mūsų sąmoningai nusigręžiate – net ir tada Mes esame. Mes niekur nedingstame. Esate Jūs, ir esame Mes. Matot? Suprantat? Netgi tuomet Jūs neliekate vieni.

Mes Jus kviečiame – kurkite Grožį. Kurkime Grožį kartu. Kurkime ir dalinkimės, skleisdami Gyvastį, Meilę, Džiaugsmą. Nemenkinkite savo sielos galimybių ir gebėjimų, nesutrypkite pirmų kūrybos daigelių žmogiška silpnybe – nepasitikėjimu savo sugebėjimais. Jei širdis atsiliepė į Mūsų kvietimą, jei pabudo, jei siela pagaliau prisiminė, kad gali ir turi kurti Grožį – neužgniaužkite to. Atsiliepkite į kvietimą ir tiesiog pradėkite. Leiskite Mums vesti Jūsų mintis, Jūsų širdis, leiskite Mums ir šnibždėti, ir kalbėti, įsileiskite Mūsų skambančią šviesą į savo širdis. Nedrąsu? Pasitikėkite Mumis. Būkite tikri – jeigu Jūsų širdys pabudo – Mes Jūsų JAU laukiame. Dūgzkite, sukitės, smarkiosios bitutės. Nesėdėkite sudėję rankų – pasauliui reikia Gėrio. Ir jį pradėkite dauginti ir skleisti kurdami Grožį. Įneškite dieviškumo į savo žemišką kasdienybę, išsklaidykite žmogiškų rūpesčių miglas dieviška šviesa ir skambėjimu – išvalykite Žemę ir papuoškite ją savo širdžių dieviškumu. Burkimės ir būkime kartu, mieli mūsų bičiuliai, būkite drąsūs ir kurkite naują erdvę savyje ir aplink save ryžtingai, pakylėtai, lengvai ir drąsiai, neapsunkinkite savęs loginiais išvedžiojimais. Grožis – tai sielos daina, tai širdies giesmė, tai Meilės ir Gėrio versmė.

Žinokite ir nepamirškite – kurdami Grožį, plėsite Gerumą ir Meilę, Taiką ir Šviesą ne tik savosiose širdyse, bet ir savo gyvenamojoje erdvėje. Kuo daugiau žmonių sugebės įveikti nepasitikėjimo savimi gniaužtus ir iš jų išsivaduoti, išlaisvindami savo sielas kūrybai, tuo sparčiau ir plačiau Žemėje plėsis Šviesa. Ji sklis lyg krantuose pavasarį nebetelpantys upių ir upelių vandenys, almės kriokliais dosniai žarstydama džiaugsmo purslus ir Jūsų Žemė pražys nuostabiausių energijų gėlėmis. Ir visa tai galite Jūs. Tik Jūs galite Žemėje sukurti Rojų, išvaduodami ją nuo negatyvo. Pradėkite nuo savęs. Pradėkite kurti. Nebelaukite ir nebeatidėliokite. Tiesiog pradėkite. Ir natos pačios sutūps ant penklinių, o tinkamiausi teptukai patys suras Jūsų rankas. Kurkite Grožį Žemėje savo talentais, širdimis, nuoširdžiai gerais, šviesiais ketinimais ir mintimis – Jūs viską galite, tiesiog leiskite sau ir Mums kurti kartu. Neatimkite iš savęs galimybės dirbti ir kurti drauge su mumis vardan Taikos, Šviesos ir Meilės Žemėje ir visoje Visatoje.

Kviečiu ir myliu. Hilarionas

 

Diktavimą priėmė: Ramunė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s