Tylus pavyzdys geriau, nei skambūs žodžiai

Būkite pavyzdžiais Žemėje kitiems žmonėms. Savo pastangų, Meilės ir darbo dėka Jūs ne tik galite, bet ir privalote sukurti savo gyvenimą Žemėje tokį gražų ir gerą, kad ir kiti atkreiptų į tai dėmesį ir patys, nuoširdžiai siekdami tokios pat darnos savame gyvenime, siektų perimti Jūsų gyvenimo būdą. Kuo daugiau žmonių prabus ir savo širdžių gelmėse išgirs savo sielos balsą, Dieviškosios dalelytės kvietimą, tuo didės ir stiprės viltis, kad Jūsų gretos stiprės. Žemėje bus sudaryta galimybė šviesesnėms energijoms, aukštesnėms vibracijoms skleistis vis plačiau.

Nereikia garsiai šaukti ar skambiai deklaruoti tų tiesų, kurias gaunate, ką žinote, kuriomis vadovaudamiesi augate, pažindami save ir prisiliesdami prie subtilesnių energijų ir pasaulių. Svarbiausia, darykite viską, kas nuo Jūsų priklauso, viską, ką galite, kad mokymas būtų pasiekiamas kiekvienam – o kai ateis laikas, kiekvienas atras kelią į žinias jam skirtu būdu. Neturite taikstytis su bet kokios rūšies prievarta, neturite maitinti ir palaikyti energetiškai žemų vibracijų egregorų, nereikia bijoti garsiai pasakyti, kad karalius yra nuogas. Visas darbo su savimi ir elgesio su aplinka gaires Jūs esate gavę ir nuolat gaunate. Bet nereikia visiems iš eilės beatodairiškai brukti ir aiškinti tų tiesų, kurių nemaža dalis žmonių dar nėra pasiruošusi priimti. Visiškai pakaks to, kad sąžiningai ir uoliai vykdydami Jums pavestas užduotis, gyvendami vadovaudamiesi gaunamomis žiniomis ir gairėmis, plėsdami savo sąmonę ir pažinimo ribas, atsisakydami ego ir jį ištirpdydami, kurdami Grožį ir Gėrį, skleisdami Šviesą ir Meilę parodysite kitiems, kad įmanoma čia ir dabar, Žemėje, gyventi taikiai, darniai, laimingai. Šiuo metu didžioji dauguma žmonių nebetiki, kad toks gyvenimas Žemėje įmanomas. Jūs tai galite įgyvendinti ir įrodyti savo pavyzdžiu. Nereikia skambių frazių, išmintingų kalbų – žinios pasiekia kiekvieną tada, kai tam ateina laikas. Mokytojas pasirodo tada, kai mokinys yra pasiruošęs. Ne anksčiau. Jeigu ne laiku ir netinkamomis aplinkybėmis dar nepasiruošusiam žmogui bandysite atskleisti ar išaiškinti Jums jau žinomas tiesas, galite (ir dažniausiai būtent taip ir nutinka) gauti visiškai priešingą rezultatą, negu tikėjotės pasiekti ir sulaukti priešiškos reakcijos. Pažinimo ir tiesų atskleidimo Kelyje kito žmogaus atžvilgiu negali būti jokio primygtinumo ar tuo labiau prievartos. Prievartai apskritai neturėtų būti vietos Jūsų gyvenime. Jūsų švytinčios akys, harmoningi santykiai su savimi, tarpusavyje ir aplinkiniais, skleidžiama Meilė ir džiaugsmas gyvenimu bus geriausias atspindys to gyvenimo Žemėje, kurį turi galimybę susikurti kiekvienas. Jūs tai galite įrodyti savo pavyzdžiu. Tie, kurie bus pasiruošę išgirsti ir priimti mūsų mokymą, eiti kartu su Jumis, atsiras patys. Niekam nieko nereikia įrodinėti. Ramiai ir nuosekliai, be skambių šūkių ir plevėsuojančių vėliavų kantriai dirbkite kasdieninį darbą, mokykitės, bendraukite tarpusavyje, su Mokytojais ir globėjais, kurkite ir stiprinkite savo bendruomenę pagarbos, pasitikėjimo, meilės dvasia, semkitės žinių, plėskite širdis, puoselėkite visa, kas Gera ir Gražu, visa, kas skaidrina erdvę. Jau užtenkamai Žemė matė garsiai šaukiančių, prievarta savo tiesas ir sistemas brukančių. Per daug įvairiausių būdų, kaip valdoma ir skriaudžiama žmonija, kaip įkalinamos ir traumuojamos sielos, Žemė jau prisižiūrėjo. Gana prievartos ir baimės. Viskam savas laikas. Atėjo laikas gyvu savo pavyzdžiu parodyti kitokią realybę. Kitokį gyvenimą.

Atsigręžkit į savąjį Kristaus AŠ. Skleiskit žinias ne žodžiais, ne didaktiniais pamokymais, ne tiesų aiškinimais. Neškit Tikėjimą ir Viltį žmonėms savo pavyzdžiu, skleiskit žinias be žodžių visiems suprantama Meilės kalba.

Tęskit mano darbą.  Jus mylintis, Kristus

 

Diktavimą priėmė: Ramunė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s