Emocijų valdymas

Aš atėjau. Nusileidau į jūsų žemiškosios vibracijos erdvę. Aš, Visatos Buda, atėjau pas jus mieli žmonės. Atėjau tam, kad susipažintumėte su manimi. Atėjau tam, kad suvoktumėte, kokia nuostabi jėga jūs esate. Ir kiek dar reikia pasistengti, jog šitą jėgą išlaisvintumėte. O dabar, mieli mano vaikai, patylėkime. Užsimerkime. Atraskime tyloje garsą ir sekime jį…

Atradote garsą tyloje? Dabar jį sukite. Sukite, žaiskite. Jūsų mintis beribė. Atėjau į jūsų erdvę pasidalinti ramybe. Suteikti jums rimties ir ramybės prieš didžius darbus. Visata beribė – visatoje gyvybė neišmatuojama. Visata visada sukasi. Visatoje yra ir jūsų pasaulis. Ir jūs prisidedate prie to sukimosi. Tik jūs netausojate savo minčių. Jūs jas verčiate negatyviomis energijos bangomis. Taip jūs teršiate ir planetą. Ar jums tikrai reikalingi vieni ar kiti industriniai sprendimai? Jūs galite išgyventi iš savo planetos. Taip buvo sukurta sistema. Sukurta žmogaus vidinė sistema, kuri taikytųsi prie planetos ir galėtų išgyventi. Planeta jus maitina. O jūs ją saugojate ir globojate. Ji šneka su jumis, bet jūs nepastebite. Nematote. Ji pati apsivalo, kai jai reikia. Nes ji negali apsikęsti jūsų taršos. Emocinės taršos. Nekalbėsiu apie fizinę taršą.

Ramybė…. visi to ieško. Visi bando kažkur ją atrasti. Keliauja tūkstančius kilometrų, keliauja į svečias šalis. Ieško naujų žmonių, naujų veidų ar temų diskusijoms. Ieško to, ko niekada nesuras. Ieškoti ramybės turime patys savyje. Turime išjausti ją. Tai neįmanoma išmokti ar pasiklausti „kaip tu išlieki ramus?“. Žmogus ramiai gali atrodyti, bet elgiasi viduje, kaip vijurkas. Pas jį gali suktis uraganai. Svarbu kaip tu jautiesi ir ar sugebi išjausti tai, ką deklaruoji. Esate žmonės, bet emocijų valdymas yra tikras menas. Tos tikrosios ramybės niekas daug ir nepatiria kasdienėje veikloje. Turi užplūsti jausmas toks šiltas, jausmas toks, jog atrodo visais tiki, visi geri, kad ir ką sako tu supranti, kad tai tik fikcija. Turi užlieti gerumos jausmas. Turi vibracijos pasikelti tiek, kad atrodo kūnas išnyks. Kad nebėra materijos ir emocijos tarpo. Jog jie susilieja į vienį. Ir tada tu tampi tai, kas tu esi. Tada prasideda didžioji kūryba. Tu gali sėdėti valandų valandas taip – tai didžiausia palaima. Pasinėręs į tą erdvę, tu joje medituoji. Joje būni ir atlieki savo, kaip dieviškosios apraiškos idėją. Tu gyveni realiame laike. Realioje formoje. Taip, kaip mes buvome ir sukūrę – viską, kas sukasi, apgaubi ir sujungi į amžinybę. Atrodo procesas nesudėtingas, bet jums sunkiai sekasi suvokti save, savo aplinką ir visą pasaulį. Atrodo pasiėmei siaurą liniją, kuria gali vaikščioti ir ją tobulini. Pažvelk aplink. Atsisuk ir pažvelk į priekį. Ten visur mes. Ten mes laukiam. Mes stovim. Mes kalbam. Mes medituojam. Bet ten esam mes. Ne tavo išsigalvoti subjektai. Ne atsitiktinumai. Tai mes dedam plunksnas, tai mes siunčiam ženklus. Jums belieka tik skaityti. Labai paprastai galima skaityti ženklus. Tau siunčia simbolius ar kažkokius ženklus. Tu paskaitai. Supranti lyg tave kalbina. Supranti, kad taip ir turi būti – pradedi elgtis taip, kaip dera. Ženklai nustoja eiti. Nebematai jų – vadinasi teisingas kelias, teisingas pasirinkimas, mintį supratai. Tik užtenka nuklysti kur į šalį, mes ir vėl siunčiame ženklus ir vėl tu, mielas žmogau, bandyk juos skaityti. Bandyk atrasti, kur buvo padarytas ne tas pasirinkimas. Bandyk, dėliok – suvokimas ateis, kaip bebūtų. Tiesiog iš smulkmenų susideda jūsų mažas pasaulis. Suprasti ir suvokti neįmanoma, bet įmanoma jausti tą ramybę – tai ko mes norime iš jūsų. Tik išgyvenę šitą jausmą ir supratę kas tai, galėsi eiti tolimesniu savo keliu. Visatos erdvėje emocijų proveržiams ne vieta. Staigus nuotaikų keitimas – taip pat nereikalingas. Reikalinga energija, kuri yra gryna, energija kuri teka. Energija kuri šildo, globoja bei skleidžia begalinę meilę. Tai yra absoliutas.

Visatos Buda

 

Diktavimą priėmė: Simas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s