Dievas – tai tu

Dabar esi teisingam kely, nesustok, spausk maksimumą. Kiekviena akimirka nukreipta į savęs valymą yra tavo pergalė. Ne tik valaisi, tačiau ir artėji prie Dievo. Savo vidinio Dievo. Niekada nemanyk, kad jis kažkur toli. Jis čia, su tavimi. Visada taip buvo ir visada bus. Per amžius. Jūs neatskiriami draugai. Būtent, jūs draugai. Gali su juo bendrauti, kaip su draugu, nereikia bijoti. Jis neteisia, jis supranta. Kiekvienas galėtų jausti tą nuostabų palaikymą, kokį visi turi iš Jo, bet ,deja, tai pavyksta mažai kam. Bet tu gali būti tarp tų laimingųjų. Tiesiog patikėk, kad jis ir tu – visada kartu, neatskiriami.

Jūs taip tampriai susieję vienas su kitu, kad net baugu gali pasidaryti. Tačiau dėl to reikia tik džiaugtis. Jis nepaliks tavęs niekada, nei kai gerai, nei tuo labiau kada blogai. Jūs žengiat koją kojon. Ar girdi? Kada statai koją, tai stato ir Dievas, kada žvelgi į tolį, tai žvelgia ir Dievas. Jūs ne šiaip kartu, jūs esat vienas. Tik žmogiškoji sąmonė uždeda atskirties filtrus. Ir mums tai kartais sukelia užuojautos šypsena, kad jūs to nematot ir nejaučiate. Todėl noriu tau to palinkėti, pajausk Dievą tavyje. Jis yra. Jis čia. Atmerk vidines akis. Ištempk vidines ausis. Jis to laukia. Jis nori bendraut. Kas nenori bendraut su savo vaikais? Kiek tėvų jaučiasi gerai, kada jų vaikai nenori su jais bendrauti? Todėl sakau. Atsimerk, patikėk ir ženk šį svarbų žingsnį. Sėkmės

Darbas su aukštų vibracijų praktikomis puikiai padeda valytis. Nesustok. Dabar apie rytojaus dieną. Tu jau žinai, kad galėsi prašyti Karmines Valdybos pagalbos deginant karmą. Tačiau tai dar ne viskas. Kiekviena mintis bus stropiai apskaičiuota ir įvertinta. Kiekvienas pastangų daigelis bus susumuotas ir išvestas galutinis rezultatas. O jau nuo jo bus sprendžiama kiek ir kokios karmos galima atlaisvinti. Todėl, jei nori valytis, būk ypatingai atidus ir susikaupęs savo mintyse ir jausmuose. Be reikalo nedirgink ir nekelk neigiamų skaudulių. Turi būti aukštose vibracijose visą dieną. Turi būti dėkingume bei prašyme atlaisvinti karminius blokus. Tai puiki galimybė padaryti šuolį savęs valyme. Pasinaudok tuo kuo efektyviau.
Maitrėja
Diktavimą priėmė: Nerijus

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s