Netrukdykite savo sieloms evoliucionuoti

Aš esu Išminties Valdovas Chartacijus. Atėjau į jūsų erdvę pranešti apie savo egzistenciją ir įtvirtinti savo energijų balastą, kad tolimesnis darbas eitųsi sklandžiai ir tinkama vaga. Išminties valdovai dovanoja savo sukauptas žinias bei šviesą Žemės žmonėms, kad jūs galėtumėte palipti laipteliu aukštyn evoliucijos sūpuoklėse. Žaidimų laikas išseko. Susirinkite visus savo pasiekimus ir raportuokite mums kokie jūsų tikslai, siekiai šiame kelyje. Daugelis klausosi mūsų mokymo, kaip pramogos, atrakcijos, bet tai tik nuotrupos iš to, ką galėtumėte pasiimti kartu su mūsų pateikiamomis žiniomis. Nešvaistykite Visatos resursų savo pramogai.

Dar daug teks iškuopti nešvaros iš savo Esybių dugno, kad pamatytumėte ir išjaustumėte tikrąją Būtį Dievuje. Netrukdykite savo sieloms evoliucionuoti. Kiek klystkelių dar laukia, mes neskaičiuosime ir jums negrūmosime. Tai dalykiškas vizitas. Neketinu nei pamokslauti, nei pataikauti jūsų žemiškiems protams, suvaržytiems tūkstančiais pinklių, kurias sau susirentėte patys savo grubumu, tiesmukumu bei ego vilionėmis. Nėra kaltų dėl esamos situacijos. Taip lėmė Visatos dėsniai ir žingsnis po žingsnio atsidūrėte šitame taške, iš kurio nesimato viso vaizdo, iš kurio neįmanoma suvokti darbo prasmės bei didybės. Jūs tik sraigtelis didžiuliame mechanizme, bet tas sraigtelis esminis. Be jūsų veržlumo ir tobulėjimo Visatos versmės tekėjimas sutriktų, išeitų iš savo orbitos. Visada laikykitės savo tikslo kurso ir pasieksite tą tašką, kuriame turite atsidurti. Taip Visata skleisis ir žydės, taip atliksite savo misiją ir suteiksite viltį tūkstančiams kitų gyvybės formų, laukiančių jūsų veiksmų. Visata – gyva, ji kontaktuoja, ji pulsuoja, kviečia į Būtį. Nedvejokite ir jūsų sielos jums atlieps. Atsakymai bus aiškūs ir nukreipiantys. Mokslas paprastas, kai jį priimi atvira tyra širdimi, bet jei neigi ir priešiniesi, tai net geriausi mokytojai yra bejėgiai pralaužti tą ledą ir įkvėpti gyvybės jūsų širdžių dykynėse. Kasdien stiebkitės ir galiausiai pasieksite tikslą. Jis nepriartės savaime, tam reikia jūsų dvasios jėgos ir atsidavimo. Jei ne dėl savęs, tai dėl artimųjų, dėl visos planetos, dėl kitų civilizacijų. Atraskite kas jus motyvuoja ir laikykitės to, kaip šiaudo į išsigelbėjimą. Vardan Visatos dirbkite kupini entuziazmo, žvalūs ir linksmi. Niūrios mintys ir pareigos jausmo persmelkti darbai nepasieks mūsų. Stiprios tos sielos, kurias veda meilė ir tikėjimas. Linkiu jums atrasti tai savo širdyse. Pažadinkite tą vidinį draivą ir veikite.

Myliu jus visus, Žemės žmonės. Nusišypsokite. Aš su jumis, aš atnešiau jums naują pradžią, aš vesiu jus nauju keliu, drauge su kitais tūkstančių tūkstančiais milijonų milijonais mokytojų, globėjų, sargų bei šviesnešių. Mylėkite Žemę – savo namus. Mylėkite Dievą – savo šaltinį. Mylėkite mus – savo draugus.

Visada jūsų ir su jumis, Viešpats Chartacijus

 

Diktavimą priėmė: Eglė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s