Imkitės atsakomybės mokslo ir technologijų vystymo bei pritaikymo srityse

Sveika, atėjau perduoti informaciją Žemės žmonėms per Tave. Nesigilink iš kur aš, nesijaudink, kad nesugebėsi kitiems to paaiškinti – iš ko, iš kur, kaip ir kodėl būtent Tu tą informaciją gavai, perėmei ir užrašiusi perduodi. Tai nereikalingos minčių šiukšlės, kuo greičiau jų atsikratysi, tuo daugiau ir tikslesnės informacijos galėsi perimti ir užfiksuoti.

Žmonės nebegali sau leisti likti nuošalyje “Jūsų” mokslinių pasiekimų. Tariamai “Jūsų”  todėl, kad žmogus įgudo ir stipriai save sureikšminti ir klaidingai įsivaizduoja, kad didieji atradimai, nesvarbu kokioje srityje, yra elementaraus, Jūsų primityviai suvokiamo žmogaus galios, sugebėjimo vaisius. Lyg primityviai suvokiamasis žmogus būtų toks protingas, išmintingas, galingas ir netgi visagalis vien tiesiog būdamas toks, koks yra, atmetant ir ne tik kad nepripažįstant aukštesniųjų jėgų ir Aukščiausiojo Šaltinio buvimo, bet, dažnu atveju, netgi juokiantis iš šios tiesos ir ją neigiant. Mes atėjom, ir aš įspėdamas perduodu – žmonės nebegali likti genetinių tyrinėjimų ir mokslinių atradimų nuošalyje. Nemanykit, kad tai Jūsų riboto ir labai ambicingo proto vaisiai. Žinios buvo duodamos ilgą laiką ir su pertrūkiais, kol pamažu atsirado suvokimo tęstinumas ir taip susikūrė terpė atsirasti įgyvendinimo bei panaudojimo galimybei. Ir dabar atėjo tas laikas, kai jau matant tam tikrus rezultatų variantus, pozityvias jų panaudojimo galimybes ir pavojus, nei vienas bent kiek aukštėliau galvą iškėlęs ir tolėliau matantis žmogus nebegali likti nuošalyje šių Jums atradimų, o mums – tiesiog jau daugiau mažiau vykusiai perduotų žinių laikotarpyje. Negalite likti užsidarę savuose atskirtybės nuo bendrumo kiautuose ir manyti, kad nesupratimas yra svarus pasiteisinimas nesidomėjimui, nesigilinimui ir nežinojimui. Jūs (didžioji dauguma) net nepabandot, net menkiausių pastangų neįdedat tam, kad pasidomėti, sužinoti, bent pabandyti suprasti. O turėtumėte ne tik paviršiumi prabėgti, bet ir gerokai pasigilinti kiekvienas, atsakingai ir suvokdami, kad ateitis yra Jūsų rankose. Jūsų kiekvieno. Net ir to, kuris – kaip jam atrodo – daug ko nesupranta. Taip tik atrodo, kol nesuvoki savęs kaip visumos dalies. Kai identifikuoji save kaip visumos dalį, kuri yra priklausoma ir įtakojama kitų begalės tokių dalių, kai suvoki, kad įtakoji ir kaip pats įtakoji visumą, atsakomybės akys plačiai atsimerkia ir tuomet jau tik lieka klausimo sprendimas veiksmu, kuri jėga ir kryptis ims žmoguje viršų – prabudusi siela, su bent minimaliausiomis atminties užuomazgom ir dieviškosios meilės aidu savyje, ar tingus ir apgaulingai patogus panirimas atgal į tamsų ir destruktyvios nykimo jėgos pripildytą urvą. Supraskit – taip, viskas gali būti visaip. Tik nuo Jūsų priklauso. Nuo Jūsų priklauso, kam panaudosite savo jėgą, savo galią, gebėjimus, žinias, informaciją ir ryšius. Supraskit – viskas gali būti visaip ir visoks. Keturkojis gali turėti ir aštuonias kojas, ir ėriukas gali būti su net ne dviem, o keturiom galvom ir skiautere ant nugaros. Ir Jūsiškė Žemės žmonija link to eina, kad pati taps iškrypusiai deformuota.

Didžiąją dalį gautų žinių taikote neteisinga kryptimi, ieškodami būdų, kaip jas pritaikyti, ne tais būdais ir ne tais tikslais, kuriais tos žinios Jums yra duodamos. Nepaisant periodiškai Jums siunčiamų įspėjamųjų signalų, kurių svarbos vis nepajėgiate suvokti, neatkreipiate į juos deramo dėmesio, neįvertinate situacijos svarbos. Žemės žmonija, pradedant ankstesniais Žemės gyventojais, žmonių pirmtakais, per toli ne ta kryptimi jau nukeliavo. Ne dieviškumo link, o priešinga kryptimi. Nuėjot Žemės ir žmonijos žalojimo, gyvybės naikinimo kryptimi. Atėjo laikas, kai turite sustoti, susivokti ir pakeisti kryptį. Mes su dideliu susirūpinimu ir begaliniai draugišku noru Jums pagelbėti ir apsaugoti nuo Jūsų pačių savęs susinaikinimo ir dar didesnio pakenkimo savo  – Jūsų – Žemės planetai ir visai gyvybei joje, ir tai gyvybei bei erdvėms, kurias įtakoja Žemėje vykstantys procesai, siunčiame Jums žinią, kad atėjo laikas susivokti ir imtis tikrosios atsakomybės mokslinių atradimų bei technologinių išradimų vystymo bei panaudojimo srityse.

Jums begalė pačių įvairiausių sričių žinių buvo pateikta ir perduota tam, kad, jas priėmę, suvokę ir pritaikę, galėtumėte lengviau harmonizuoti suardytą Žemės erdvę ir molekulinius ryšius pačiuose įvairiausiuose – nuo žemiausio ir primityviausio, iki plačiausiai apimančio subtiliausių gijų tinklo – lygmenyse, tačiau žmonės, apvaldyti tamsiųjų ego ambicijų ir noro būti ne kūriniais ir kūrėjo tęsiniais, tęsiančiais kūrėjo darbą, o pačiais vienatiniais kūrėjais ir visa ko valdytojais, o tuo pat metu ir griovėjais, nusuko ne ta linkme, išrausė griovį sau ir visai žmonijai ir pradėjo juo šliuožti žemyn, jame susikaupusiame purve smukdydami visos Žemės ir žmonijos ateitį. Todėl duodame Jums įspėjamąjį signalą – atsitokėkite ir susivokite, kad žinios, kurias Jūs ganėtinai neblogai techniškai įvaldėte, buvo Jums suteiktos ne tuo tikslu, kuriuo Jūs jas pradėjote naudoti ir kuo toliau, tuo intensyviau kryptingai plečiate klaidingą jų panaudojimo lauką. Visa informacija Jums buvo duota tam, kad, kurdami ir rasdami novatoriškus sprendimus ir technines, fizikines bei chemines galimybes, artėtumėte ir vestumėte savo planetą ir jos gyvybę pradinio Šaltinio, dieviškumo ir Kūrėjo esmės, savojo Aš esmės link. Todėl Jums reikėtų apsisukti 180 laipsnių kampu ir ryžtingai žengti priešinga kryptimi, nei ritatės dabar. Mūsų įspėjimas nėra grasinantis, bauginantis ar pranašaujantis artimą žūtį – tai tiesiog draugiškas, globojantis susirūpinimas ir begalinis noras padėti į klaidingą painiavą įsivėlusiai žmonijai. Jūs turite didžiulį potencialą atkurti tai, kas buvo ardoma ir siekiama sunaikinti per šimtus tūkstančių metų horizontaliai ir vertikaliai. Kol esate ir kol laikas, ir ypač dabar, kai bunda didelė dalis šviesos jėgų Jūsų planetoje, kai vos ne kasdien tai vienoje, tai kitoje Žemės ląstelėje prabunda ir sušvyti pabudusi siela, yra pats tinkamiausio laiko, lemiamo laiko pikas. Žadinkite vieni kitus, nuplaukite abejingumo dulkes nuo  apsnūdusios atsakomybės ir vienykitės kelyje link dieviškumo, kelyje namo, kelyje į save.

Mes – Jūsų draugai ir didieji globojantieji broliai, iš už daugelio šviesmečių jau seniai globojantys Žemės erdvę ir teikiantys pagalbą išlikimui, siųsdami informaciją iš savo aukštesnės rasės civilizacijų erdvės. Mes esame paruošę didelius srautus naujos informacijos, padėsiančios (galinčios padėti) ženkliai pagerinti Jūsų planetos būvį ir apvalyti ją nuo Jūsų pačių veiksmų padarinių, bet Jūs turite susivokti, imtis atsakomybės, budintis ir prabusti, ir tuomet tiems iš Jūsų tarpo, kas prabus šviesiąja ir skaidriąja linkme, nukreips savo vidinius žvilgsnius vienintele tikrąją kryptim ir taps pakankamai atviri srautui, tą informaciją galėsime palaipsniui pradėti perduoti. Kartoju – ji jau paruošta, sukomplektuota ir netgi etapiškai sudėliota, mes tik laukiame, kada atsiras tie, kam ją galėtume perduoti. Pasistenkit, ir mes kartu galėsim nuveikti didžiulius darbus ir įvykdyti perversmą Jūsų planetoje, žmonijos gyvenime – aplinkosaugos, technologijų, energetikos, fizikos, inžinerijos, sveikatos ir mokslo plačiąja prasme srityse, apvalyti Jūsų planetą, išvalyti ryšius, siejančius Žemę su kitomis planetomis ir erdvėmis, taip atlaisvindami kanalus informacijos ir pažinčių srautams. Buskite patys ir budinkite visus, esančius aplink Jus, tik taip žmonija turės galimybę susivokti, kad naudoja žinias ir eina ne ta linkme, kuria buvo nukreipta eiti. Neužsisklęskite, neužsidarykite savo siaurame ir – neįsižeiskit – primityviame žmogiškų galimybių skafandre. Mes ir galybė kitų aukštesnės sąmonės būtybių esame kupini noro, ryžto ir esame pasiruošę padėti Jums, Žemei ir žmonėms, tereikia Jūsų geranoriškumo, Jūsų sutikimo, draugiško ir palankaus santykio į mus, tereikia, kad Jūs palankiai priimtumėte tai, ką mes Jums esame pasiruošę duoti, ir patikėtumėte mumis ir mūsų taikumu bei noru Jums pagelbėti. Esame viena, esame bendros visumos dalys. Nesame atskiros, izoliuotos dalys – esame visuma ir persidengusios visumos energijų formos, spiečiais besilaikantys arti vieni kitų. Atėjo laikas, kai norime pabandyti  padėti Jums kilstelėti į aukštesnį lygį, mūsų mažieji broliai.

 

Diktavimą priėmė: Ramunė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s