Saugokite Žemę

Sveiki, žemiečiai! Aš esu Išminties Valdovas Santėjas. Atėjo metas permainoms ir mums džiugu, kad išgirstate mus, kad atsiliepiate į mūsų kvietimą, kad dirbate su mumis vardan Visatos pažangos. Išties puikus etapas Žemės evoliucijos istorijoje. Šypsomės jums. Siunčiame savo meilę, nes nėra aukštesnės energijos, kuri sudaužytų sienas ir atkurtų tiltus tarp mūsų ir jūsų pasaulių. Tiltai buvo nuo senų senovės, bet ego struktūra juos sunaikino, kaip kliūtį į savo klestėjimą, kaip trukdį į ego civilizacijos erą. Viskam savas laikas ir ego laikas jau praėjo. Jam laikas pasitraukti ir užleisti vietą naujai erai. Viešpats Maitrėja mus pakvietė prisijungti prie šio „projekto“ ir mes atvykome su dideliu džiaugsmu, nes Visatoje nėra būtybės, kuri savo esme nesiektų prisidėti prie virsmo. Tai didžiulė laimė, kai gali išpildyti Kūrėjo planą. Jūs patys matote, kaip gyvenime viskas sudėliota, kaip laiku atsiranda viena ar kita galimybė. Mokytojai jus veda į tobulėjimą, veda į aukštesnę būtį.

Atėjome išskleisti aukštų vibracijų energijos į jūsų erdvę, kad būtų laužomi užsistovėję blokai, sparčiai keliamas energetinis Žemės lygis. Kuris turi kilti su jūsų pagalba „iš vidaus“. Tik per jus Žemės erdvę gali pasiekti naujos energijos. Dėl to mes dirbame su jumis visais tikslingai, skleisdami ne tik energiją, bet ir naują išmintį, naują mokymą, kuris atsiskleis palengva – naujų idėjų, naujų jausmų bei pojūčių forma. Nauji pojūčiai reikalingi ne jūsų pramogai, o naujam suvokimui skleistis. Keisis jūsų požiūris į gyvenimą bei Žemę. Atrasit naujus horizontus. Pamatysite Žemę iš Visatos perspektyvos. Pamilsite savo globėją ir išmoksite ją tausoti. Tai itin svarbu, nes be erdvės tinkamos gyventi, neliks ir jūsų, neliks galimybės vystytis Žemės erdvėje. Tai kritiškai svarbus momentas, nes ši struktūra – žmogus – nėra sukurta atsitiktinai bandymų metu. Žmogus buvo sukurtas tam, kad išskleistų jam būdingas energijas, kad papildytų mus visus savo išmintimi.

Šviesos vaikai, sekite savo širdimi, stiprinkite ją, nes vienintelis kelias į teisingą Mokytojų vedimą eina per jūsų širdis. Kai šis langas užsidarys, mes prarasime bet kokį kontaktą su Žeme. Tikiu ir viliuosi, kad Dieviškoji šviesa stipriai plazda jumyse ir mes galėsime tikėtis labai artimo ir progresyvaus bendravimo pozityvių vaisių. Viskas jūsų rankose ir širdyse. Neleiskite pagundoms vienadienio gyvenimo jūsų klaidinti, stiprinkite savo dvasią ir iliuzija pasitrauks taip natūraliai, kad nesuprasite net kur ji išėjo 🙂 Siunčiu jums savo meilę ir viliuosi dar ne kartą užmegzti su jumis ryšį. Ryšį tarp mūsų širdžių…

Švytėkite ir vibruokite Visatos ritmu,

Jūsų Santėjas

 

Diktavimą priėmė: Eglė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s