Apie vidinio matymo lavinimo svarbą

Atėjo laikas Jums praregėti. Atėjo laikas paraginti Jus atverti savo vidinį regėjimą. Kiekvienas jį turite, kiekvienas galite matyti tikruoju regėjimu, ir tokiu būdu matyti tikrąją tiesą, išjausti ją ir galiausiai suvokti – tai, kas tikra, atskirti nuo apgaulės. Kiekvienas žmogus turi tokią galimybę, deja, ne kiekvienas apie ją žino, ne kiekvienas tai jaučia ar prisimena. Labai daugelis žmonių yra itin giliai panirę į iliuzijų rūką, apsišarvavę kiečiausiais blokų šarvais. Dažnai tokie žmonės per visą įsikūnijimą taip ir neatveria savo širdžių, neatveria vidinio regėjimo, neišsilaisvina ir nesuteikia sielai sparnų, nesuteikia jai veikimo laisvės materialioje žemiškojo įsikūnijimo plotmėje. Tai liūdina, bet aš atėjau pakalbėti šį kartą ne apie juos, o apie Jus, tuos, kurie ne tik turi prigimtinę vidinio matymo duotybę, bet ir yra jau pakankamai atsilaisvinę ir toliau eina sąmonės laisvinimo ir plėtimo keliu. Apie tuos, kurie jau turėtumėte nestovėti vietoje su vien teoriniu abstrakčiu nutuokimu apie vidinį matymą, bet jau ir pradėtumėte reguliariai, sistemingai jį lavinti praktikuodami ir jį naudodami. Tik lavinant vystysis vidinio regėjimo aštrumas. Nenaudojami indai rūdija. Prižiūrėkite save, lavinkite save ir savo sugebėjimus. Iš Jūsų tikimasi vis daugiau, ir mūsų viltys vis didės spartesniais ir spartesniais tempais. Jūs augate, tai mums leidžia tikėtis vis didesnių, platesnių ir reikšmingesnių darbų iš Jūsų. Jums augant, mes Jums galime patikėti vis svarbesnes užduotis. Nesigąsdinkite ir neįsileiskite nerimo ar nepasitikėjimo savimi, savo jėgomis ar sugebėjimais. Mes viską įvertiname, pasveriame ir pamatuojame. Jau turėtumėte žinoti, kad konkrečias užduotis skiriame konkrečiai tiems, kas yra labiausiai išvystęs užduoties vykdymui reikiamas savybes ar gebėjimus, tiems, kas visomis prasmėmis yra labiausiai tinkami užduoties atlikimui. Jeigu Jums skiriama užduotis, tai rodo, kad mes Jumis pasitikime, Jumis pasitiki Mokytojai, Jūs turite visos Šviesos Hierarchijos pasitikėjimą ir palaikymą, todėl Jūsų nepasitikėjimui, abejonėms, nedrąsumui, drovumui vietos nei Jūsų širdyse, nei veiksmuose, vykdant gautas užduotis, neturi ir negali būti. Užduotis skiriame atsakingai, tada ir tiems, kurie (žinome) gali jas įvykdyti. Niekada neužkrauname Jums per sunkių darbų, neįveikiamų uždavinių. Priešingai, visad paliekame jėgų rezervą, jeigu Jūsų žemiškasis protas pradėtų aikštytis ar priešiškos jėgos bandytų trikdyti sklandų užduočių vykdymą.

Aš atėjau pasakyti apie vidinio matymo lavinimo svarbą. Brangieji, Jūs jau turite eiti į priekį vis drąsiau ir tvirčiau. Jau nebeklydinėjant užmerktų akių ir užrakintų širdžių tamsoje, kur neretai tai atsitrenkdavote į netikėtą karmos kampą, tai užkliūdavote už iliuzijų tinklo. Jūs jau atsimerkėte. Tik ar kiekvienas matote? Paklauskite savęs ir, sąžiningai patys sau atsakę, kiekvienas savo tempu, savais būdais, imkitės lavinti vidinį regėjimą. Tai Jums labai padės orientuojantis tiek dvasinių praktikų bei darbo metu, tiek kadienybėje. Juk Jūs nuolat turite stengtis išlaikyti savo energetinį lygmenį kiek įmanoma švaresnį, tyresnį, šiek tiek pakylėtą. Jokios naudos ir jokių gerų, teigiamų pasiekimų nebus, jeigu Jūs skirsite dvasinėms praktikoms, meditacijoms, mantrų kartojimams ar šventraščių skaitymams kad ir didžiąją paros laiko dalį, tačiau, uždarę ašramo ar maldos kambario duris, visa, kas švaru ir tyra, visa, ką turėtumėte skleisti ir dovanoti pasauliui kiekvienu savo įkvėpimu ir iškvėpimu, kiekvienu širdies dūžiu – Meilę, Tiesą, Išmintį, džiaugsmingą ramybę, gerumą, gailestingumą, toleranciją – paliksite už uždarų durų. Dieviškumo negalima ir net neįmanoma uždaryti šventovėje. Dieviškumas turi būti skleidžiamas visoje erdvėje, jis turi paliesti kiekvieną gyvą būtybę, kokios formos ar kilmės ji bebūtų. Turite sekti savo kiekvieną žingsnį ir žvilgsnį, kiekvieną mintį ir emociją. Nebegalite leisti į erdvę ir skleisti joje neigiamų jausmų, griaunančių minčių. Jums tai ne naujiena, ir mes matome, kaip Jūs stengiatės tvardytis. Tai džiugina. Džiugino. Atėjo laikas, kai jau iš Jūsų tikimės daugiau. Mes tikimės, kad Jūs ne tik kad sugebėsite suvaldyti ir garsiai neišreikšti negatyvių minčių, emocijų, tuo labiau nepaversti jų veiksmais ar kitokia destrukcijos forma, bet ir kad Jumyse jau net nebekils harmoniją ardančių minčių. Mes tikimės, kad Jūsų širdys bus tiek tyros, kad jose nebeliks vietos neigiamoms emocijoms. Vidinis regėjimas ir su jo pagalba atsiverianti tikroji tiesa turėtų Jums pagelbėti atskiriant grūdus nuo pelų, turėtų padėti demaskuojant klastingus priešiškų jėgų manevrus. Išlavinę vidinį regėjimą aiškiau matysite ir suvoksite realybę, ir tai Jums padės kasdienybėje. Suvoksite, kad visas gyvybę ir meilę ardantis negatyvas neturi jokios prasmės, tai tik pinklės, apraizgiusios ir ardančios gyvybinės energijos tinklą. Todėl dar labiau išplėskite širdis. Būkite dar atidesni greta esantiems. Dar labiau rūpinkitės erdve, kurioje gyvenate čia ir dabar. Mažiau galvokite apie save, daugiau apie Dievą ir gyvybės prigimtį, apie Dieviškosios energijos Šaltinį ir tai, kaip galėtumėte išplėsti Meilę kuo didesniu diapazonu. Ir lavinkite savo vidinį matymą. Nuolat ir sistemingai. Suvokite jo svarbą. Jūs augate, jau tiesiatės. Jau taikykite žinias praktikoje. Mes viltingai laukiame, kol kiekvienas iš Jūsų suspindės, ir spindinčių sielų šviesa nustelbs tamsą.

Čia buvau aš, Viešpats Maitrėja. Džiaugiuosi, galėdamas bendrauti su Jumis ir tikiuosi, kad išgirsite ir įsiklausysite į tai, ką perduodu. Om.

 

Diktavimą priėmė: Ramunė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s