Atraskite save ir savo kelio pašaukimą

Pagaliau jus pasiekė šviesa. Pagaliau jūs išsilaisvinote iš savųjų sąmonės gniaužtų. Pagaliau pratekėjo meilės energija. Meilės ir šviesos. Gailestingumo ir atjautos. Stiprybės ir kupino švelnumo. Spindulys, kuris rodys kelią visiems. Ne tik jums, komandoje, bet ir visiems žmonėms, kurie sugeba pajausti šviesą ir šilumą savyje, kurie yra geri sau ir kitiems. Kurie supranta savosios egzistencijos užuomazgas. Aš Vairočana Buda, atėjau pakalbėti apie įvykius, kurie palies jus visus, apie įvykius, kurių nelaukėte, apie įvykius, kuriais tapsite stipresni, atrasite save ir savo kelio pašaukimą.

Grupei žmonių pavyko suformuoti neapsakomo skaistumo lotoso žiedą, kuris skleidėsi, kuris savo viduje priglaudė savo nešėją, Violetą-Maitrėją, kuriame įvyko sąmoningumo perkėlimas iš eterinio kūno į fizinį. Sąmoningumas, kuris iškart nepasireikš, sąmoningumas, kuris bus ugdomas kelis laikotarpius. Sąmoningumas, kuris turi pagaliau įsitvirtinti ir skleistis. Paduotas spindulys išskleidė lotosą, atvėrė Violetai-Maitrėjai kelią. Dabar įmanomas kilimas aukštyn. Dabar suvokimas apie žemės gravitaciją visiškai pasikeis. Nuo šiol perduodamas pagrindinis vaidmuo Ritai. Vyksta pokyčiai. Jei jus tai užgaus ar liksite kažkuo nusivylę, vadinasi vis dar turite savo ego šalia savęs. Džiaukitės ne tik už save, džiaukitės ir už kitus.

Nuo šiol Violeta-Maitrėja tiesiogiai nebedalyvaus jūsų susirinkimuose. Jinai bus, jinai medituos, jinai skleis ir atiduos. Stebės, bet nevertins. Įsivaizduokite, jog ateinate į šventyklą, bet kuriame pasaulio kampe. Įsivaizduokite, jog ten sėdi vienuolis ar mokytojas. Jūs neisite prie jo ir nekalbinsite. Jūs atsisėsite šalia ir būsite jo buvime. Išjausite jo buvimą, jo būseną, jo skleidžiamą šviesą. Pabūsite dvi, keturias valandas ir išeisite visiškai kitokių vibracijų sklidinas. Taip ir čia, su jūsų fokuso centru. Ateisite – rasite Violetą-Maitrėją. Jokie apsikabinimai, jokie pasilabinimai – tiesiog. Tiesiog lengvai ir paprastai – neregimai. Ji turi teisę jei reikės prakalbės, bet tikimasi, jog įlįs į gilią meditaciją, tikimasi, jog kryptingai skleis ir priimsi dieviškuosius ciklus. Mokymą iš lubų, mokymą iš mūsų, aukščiausiųjų lubų, kurias turės taip pat išskaityti. Taigi vyks dvipusis procesas – Violeta-Maitrėja kelia savo vibracijas, sąmoningumo lygį – taip atiduodama duoklę jums – keldama ir jūsų vibracijas, išskleisdama aukščiausiojo energiją – vyks mainų procesas. Tik nesugalvokite, kad tai arogancija – tai tikrų tikriausia ir nuoširdžiausia meilė. Žodžiu, visi vyksiantys procesai – jie turės vykti, bet turėsite susitvarkyti be Violetos-Maitrėjos. Ji galės stebėti kaip komanda sugeba vystytis. Ji savo valia galės ir pasakyti vieną kitą žodį. Bet tik tiek. Nesvarbu ar jūs darysite su nukrypimais ar ne. Ar galvosite ar tiesa, ar ne. Turite išmokti būti savarankiški ir tvarkytis patys. Esate visi labai patobulėję. Tas jaučiausi ir akivaizdžiai matosi. Sugebate atsiverti ir priimti tokias energijas, kokių jums reikia labiausiai. Jas panaudoti. Galbūt nesuvokiate patys šito dalyko svarbos, bet galiu pasakyti tik viena – einate reikiama linkme. Taigi – įeisite į savo šventovę – rasite ten mokytoją – atlliksite procesus – mokytojas bus – išeisite po visko – mokytojas pasiliks. Ateinate – išeinate. Neliečiate, nekalbinate, nesiremiate ja. Viskas jums ir jūsų.

Su meile ir pagarba,

Vairočana Buda

 

Diktavimą priėmė: Simas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s