Išsivalykite visą matricos šlamštą

Nuostabi palaimos diena jau čia. Visus noriu pasveikinti ir pasiųsti meilės spindulį. Pasidalinti šviesa ir ramybe, kuri sklinda iš jūsų širdžių. Gal jūs to nejaučiate bet ji sklinda. Tam tikru dažniu šviesa sklinda, ji pasiekia mus. Pasiekia ir kitus žmonės, kurie greit pagauna tokias bangas. Nebijokite būti trapūs – tai jūsų gyvenimo dalis. Svarbiausias tikslas – gyventi teisingai. Ne prieš kažkokius įstatymus ar nustatytas dogmas, bet prieš patį save. Jeigu turi šiandien lyti, padarykite taip, jog lietaus nebūtų. Laikrodis žemiškojoje erdvėje sukasi, skubate gyventi pagal jį. Jis jums viskas – jis rodiklis, kuriuo vadovaujasi kiekvienas. Bet ar tai nėra tik žmogaus kontrolė.

Laikas reliatyvus, laikas neegzistuoja. Laiko kaip mechanizmo nėra įmanoma apčiuopti. Tai sudėtingas procesas. Tai jūsų akimis dvi laikrodžio rodyklės, kurioms lenkiatės. Kurios pririša jus prie kasdienybės. Skubate ir bėgate. Nerandate savęs tame laike. Matote tik laiką. Bet ar pastebite save. Atkreipkite toje masėje visoje, kurią diktuoja aplinka ir į save. Netapkite ta lipnia mase, kurioje skęsta žmonija. Skleiskite meilę, nes meilė yra tas šaltinis, kuris turi varyti jūsų gyvenimiškąjį varikliuką. Stenkitės būti geresniais pačiam sau ir prieš save. Tai taip paprasta. Tai taip šilta ir taip miela. Neškite šitą jausmą savo viduje kiekvieną dieną. Rezultatas bus akivaizdus.

Kalbėdamas apie rimtesnius įvykius, noriu perspėti apie artėjančią energetinę bangą. Tų bangų būna įvairiausių. Vienos atsakingos už čakrų sujudinimą, kitos atsakingos už sąmonės blokų laužymą, kitos reikalingos apvalymui, dar vienos reikalauja energijos įtvirtinimo. Taip, kad kiekvienu atveju visos bangos veikia skirtingai ir tuo pat metu vienodai – žadina jūsų kilimą, žadina sąmoningumą ir meilės jausmą. Rudens lygiadienis bus lemiamas. Bus lemiamas apsisprendimų prasme. Nebegalės būti jokių žaidimų – ryt, poryt. Neapsisprendei, susivėlei – pats žinok, pats būsi atsakingas už savo ateitį. Ne mes, ne kolegos, tik pats. Kartais atrodo, jog žmogiškosios būtybės savo žemiškajame plane pamiršo visiškai atsakomybės jausmą. Atrodo, jog gali žaisti ir mėtytis iš vieno į kitą. Prie vieno, prie kito. Turi būti tvirtas ir eiti ten kur tave veda. Būti atsakingas už savo veiksmus ir drąsiai pasitikėdamas aukštosiomis vibracijomis žengti link savojo pažinimo. Taupydamas nieko nepasieksi. Liksi ten kur esi arba laipteliu žemyn.

Taigi. Įvyks sprogimas, kuris nušluos visą žmonijos paviršių. Tai turės eiti per fizinį kūną, kuris turės atlaikyti, taip bus atidirbama išgyvenimo karma. Žmogus atlaisvės. bet visas procesas priklausys nuo pasiruošimo. Jei pasiruošęs – fiziškai nieko nejaus, jei ne – kažkiek pasijaus. Todėl palaikykite vieni kitus ir padėkite. Jei manote, jog reikia pagalbos – pasiūlykit ją. Suprasti dvasinį pasaulį išties sunku. Atrodo lygtai viskas vyktų sapne, lygtai kažkokios nesąmonės aplink. Bet mielieji – patys pabandykite pajausti ženklus, pamatyti save, kaip jūs atrodote, kaip stovite prieš save, prieš Dievą. Jei tik abejonė ar kažkokios keistos mintys – aplink gyvenimas tiesiog byra. Pradeda lįsti tokie dalykai, kurių gyvenime nesitikėjote – tai vadinama energetiniu bumerangu. Tai vadinama tamsiųjų jėgų proveržiu ir bandymu primesti savąsias tiesas.  Bet jūs atsistokite ir drąsiai pasakykite, jog tikite šviesa ir jos galybe. Nors ir atrodo sudėtingi gyvenimo vingiai – bet jūs turite juos praeiti. Ar bent įsivaizduojate kiek per jūsų gyvenimų yra išgyventa? Kiek užsidirbta karmos? Būkite geri. Atiduokite savo karmą. Aišku prieš atiduodant reikia labai daug nuveikti. Jūs ateinate į kiekvieną įsikūnijimą su savo matrica – ji arba išlieka tokia pati arba prasiplečia, padaugėja informacijos. Taip yra todėl, jog atsinešate ir daug nereikalingos informacijos. Jūs ją saugote, bet saugykla skirta kitiems darbams. Kitiems kelio vingiams. Jūs pirma turite išsivalyti visą matricos šlamštą ir tik tada pradedate vingiuoti. Įsivaizduokite, kiti savo vingius pradeda būdami jau vėlyvo amžiaus – suvokimas ateina tiek vėlai, kiek mes niekada nesitikėjome, jog taip nutiks. Žmonija regresavo daugelį metų, bet dabar metas atsispirti. Metas kilti. Metas būti šviesesniems. Kiekvienas gali kažkiek prie savo apvalymo prisidėti. Užtenka pasinerti į save, panaršyti po savo vidinį pasaulį – atrinkti kas reikalinga, o kas jus traukia ir smukdo žemyn. Supraskite – jūs ne vieni šiame procese. Mes tik ir laukiame, kada išgirsime jūsų atsiliepimą.

Susitikime ten, kur dar nesame susitikę.

Su meile, Vairočana Buda.

 

Diktavimą priėmė: Simas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s