Skirkite laiko ne tik maldai, bet ir pokalbiui su Dievu

Mielieji mano, taip norisi kas kartą apkabinti kiekvieną iš jūsų. Priglaust, sušildyt, kaip motina glaudžia savo brangiausią kūdikį ir pakalbėti su kiekvienu asmeniškai. Tiesiog apie paprastus dalykus… Kaip jautiesi? Kas neramina? Kas džiugina ir kas skaudina?

Kasdien jūs atsilaisvinat nuo savo prisirišimų, begalės blokų ir kaskart į pasaulį žvelgiat vis kitomis akimis, jums darosi vis lengviau ir lengviau… ir jau galit skristi, kaip paukščiai. Bet jei dar kyla nors kruopelė nerimo, baimės ar abejonių, neužspauskit to savyje. Pažvelkit sau giliai į širdį, kalbėkitės su manimi, kalbėkitės su Mokytojais, kuriems jaučiate artumą, kalbėkitės, kaip su pačiais artimiausiais.

Pabandykit atverti mums savo širdis su begaline meile sklindančia iš jūsų nuostabių širdžių. Jūs kiekvienas mokat mylėti. Žmogui tai duota. Bet daugeliui vis dar iki galo sunku atsiverti. Jūs daug ką suprantat, kaip reikia gyventi, mąstyti ir stengiatės tai daryti, bet širdyse vis dar kyla visokių jausmų. Todėl ir noriu paprašyti, kad būtumėte atviri patys sau ir mums, tik tada galėsite visiškai atlaisvinti savo širdis. Gal jums sunku vis dar kalbėtis su mumis ar galvojat jog negalit trukdyti mūsų su tokiais niekais arba galvojate, kad mes ir taip viską žinome, bet brangieji, taip mes matome ir žinome, tik pokalbio metu jūs pradedate save pažinti, suvokti kas vis dar neleidžia pakilti.

Būkit atviri sau ir mums… Kiekvienas esat išgirstas ir išklausytas, mylimas ir be galo brangus… Kiekviena akimirka skirta pokalbiui yra labai brangi, o jei dar sugebate tą akimirką ir meilę išjausti, tai vyksta nuostabūs mainai… Skirkite savo brangų laiką ne tik maldoms, bet ir paprastiems bei nuoširdiems pokalbiams su Dievu.

Aš Motina Marija ir jūsų Mokytojai laukiame asmeninių pokalbių su jumis… Būkit lyg vaikai – atviri, lengvi ir žaismingi, kūrybingi ir besijuokiantys…

Su meile Motina Marija

 

Diktavimą priėmė: Rita

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s