Darbuokitės kurdami, jėgas atgaukite meilėje

Tiesus spindulio srautas perskrodžia net tirščiausią tamsą ir skyla erdvė, skaidydamasi į dalis ir įsileisdama šviesos srautus, kad ir pro menkus ir nedrąsius, bet atvirus tiesai plyšelius. Ateis laikas, kai tamsa atrodys tik smulkūs milimetriniai brūkšneliai visaapimančioje spindėjimo šviesoje. Ateis tas laikas ir jis kasdien, su kiekviena akimirka ir įkvėpimu artėja. Kuo nuosekliau, kuo didesnė dalis sąmoningų gyvų būtybių judės Keliu į šviesą, kryptingai ir abejones nusipurtydami nuo savęs lyg dulkes nuo batų, tuo ateities šviesa sparčiau ir sklandžiau skleisis, apimdama vis didesnę erdvę ir išlaisvindama vis didesnį kiekį sielų.

Mokytojai yra su kiekvienu iš Jūsų, rūpestingai stebi ir prižiūri visą procesą. Būkite drąsesni savo veiksmuose ir pasirinkimuose. Kitaip nebus – Jūs vis tiek turėsite rinktis, turėsite veikti savo laisva valia. Tik tokiu būdu Jūs parodysite, kuria kryptimi esate pasirinkę eiti, tik taip matysime, ar Jūs pakankamai pasiryžę eiti Keliu ir nešti šviesą į kiekvieną net ir labiausiai pažeistą Žemės kertelę. Pagalbos ir globos reikia labai didelei Žemės žmonijos daliai, todėl delsti nėra kada, delsimas ir blaškymasis neša tik žalą. Kviečiame būti drąsiais ir atsakingais, skleisti dieviškąją meilę ir pirmiausia ją išskleisti savyje. Niekas Jums nepakenks, jeigu neįsileisite pikta linkinčio į savo kiemą, į savo širdį. Būkite drąsūs ir tvirti, nesiblaškykite ir taip pat neskubėkite strimgalviais – būtina išlaikyti ramybę, sistemingumą, reguliarumą, stiprinti tikėjimą ir pasitikėjimą tiek savyje, tiek aplinkoje. Tiesiai ir drąsiai žvelkite į save, savo šiandieninę būtį, savo patirtį ir siekius. Ramiai priimkite mūsų pagalbą. Tik ramybės būsenoje galite išgirsti mūsų patarimus ir savo širdies tiesą. Vadovaukitės ja. Tai – teisingiausias vedlys Kelyje į visaapimančios šviesos skleidimą ir erdvės energetikos valymą. Neleiskite laiko veltui, darbuokitės miegodami, kai Jūsų fiziniai kūnai ilsisi, atgaudami fizines jėgas – tuo metu Jūs galite nuveikti ne ką mažiau, nei būdami fiziniame budrume. Darbuokitės nuolat, nepertraukiamai. Kai būsite užsiėmę šviesios naujos ateities kūrimu, neliks nei laiko, nei jėgų, nei jokių kitų galimybių priešiškoms jėgoms apsireikšti nei Jūsų mintyse, nei atakuoti Jūsų energetinį lauką. Darbuokitės kurdami, jėgas atgaukite meilėje.

Laikykite Jūsų sąryšio tinklą nuolat aktyvų, tegul jis spindi ir švyti – taip jis pritrauks vis daugiau jungiančiųjų grandžių, tokiu būdu plėsdamasis ir apgaubdamas vis didesnę erdvės dalį, vis giliau prasiskverbdamas ir išvalydamas susikaupusius netyrumus. Viskas gerai, judame pirmyn, procesas vyksta kasdieniu ritmu. Nebijokite priimti nestandartinių sprendimų. Nebijokite suklysti. Negali būti neteisingų sprendimų. Gali būti tik vienokia ar kitokia patirtis, vienos ar kitos pamokos, priklausomai nuo Jūsų pasirinkimų. Jūs neturite galimybės nesirinkti ir atsakomybę už viso savo gyvenimo eigą permesti Mokytojams ar Aukščiausiajai Išminčiai. Būdami žmonėmis Jūs privalote patys priimti sprendimus, naudodamiesi savo laisvos valios prerogatyva rinktis. Nebūna klaidingų pasirinkimų. Tik skirtinga patirtis, kurios ištakos yra pasirinkimai. Anksčiau ar vėliau, tai, ką savo Kelyje turite sutikti – sutiksite. Taip, aplinkybės gali kisti, situacijų aštrumas ar kampai gali modifikuotis, tačiau radikalių pokyčių savo sprendimais nesukursite. Tai vyksta tik išimtiniais atvejais, ir taip retai, kad verčiau net neeikvokite energijos galvodami apie tai. Tiesiog drąsiai gyvenkite, drąsiai kurkite, eikite į priekį, klausydamiesi savo širdies. Teisingiausi pasirinkimai tie, kuriuos priimate klausydami širdies balso. Nieko nebijokite ir būkite drąsūs savo tiesoje. Eidami vienu bendru Keliu, kiekvienas esame savo kelyje – ir kol pasiekiame vieningąjį Kelią Tiesos, Meilės, Išminties, Namų link, ir jau eidami ta bendra vienijančia kryptimi. Būdami Kelyje, kiekvienas einame savo keliu. Ir visų savieji keliai skirtingi, ir nėra nei vieno klaidingo. Nesižvalgykite į kitus ir nevertinkite kitų kelių tiesumo, nematuokite jų pločio, lygindami su savuoju. Ir neįsileiskite reguliuotojų į savo kelią. O jeigu jau įsileidote ar leidote, kad jie įsibrautų – būkite budrūs ir akyli. Kaip taisyklė, jie stengsis nukreipti priešinga kryptimi, nei ves Jūsų širdies balsas. Vilios ir ves priešinga kryptimi, nei Aukščiausias Šviesos tikslas, loginiais proto išvedžiojimais ir kolektyvinės sąmonės varžančiais argumentais kurstydamas baimę dėl ateities, nesaugumo, atskirtumo baimės jausmą, baimę būti ištikimam sau, savo sielai, savo Esybei. Todėl visad stenkitės išlaikyti ramybę – ji padės Jums nesiblaškant atlaikyti atakas ir išbandymus, nepasiduoti provokacijoms, kurių, deja, nepavyks išvengti. Turite būti tam pasiruošę, kad nebūtumėte užklupti iš pasalų, kad iš karto galėtumėte atpažinti veikiančių jėgų kilmę ir demaskuoti visa, kas ne Šviesa, visa, kas plečia Tamsą.

Hilarionas

 

Diktavimą priėmė: Ramunė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s