Garsiai išreiškite savo sielos siekį būti išlaisvintiems iš Tamsos valdžios

Kai žmogus pasiduoda tamsos jėgų poveikiui, jis pasidaro lyg suparalyžuotas – tariamų pavojų baimių, neryžtingumo, nepasitikėjimo nei savimi, nei Mokytojais ir netgi Dievu. Toks žmogus visomis prasmėmis – tiek fizine, tiek mentaline, tiek dvasine prasme tampa nedarbingu baląstu ir sau, ir Žemės energetikos erdvei. Kai žmogus pasiduoda užvaldomas baimių, jis nebesugeba atskirti tikrovės nuo iliuzijos, nebemato, nebejaučia, nebegirdi. Jis tampa aklas ir kurčias ne tik savo širdies atžvilgiu, bet ir Mokytojams. Nebesugeba ne tik girdėti jų. Jo energetinis laukas tampa kietu, o kanalai užsiveria, ir jo nebepasiekia dieviškoji valanti ir gydanti šviesa, nebepasiekia ir Mokytojų pagalba. Tokiais atvejais didelės Pulkų pajėgos susitelkia ties tokios situacijos sprendimu, ieškodami galimybių pagelbėti, jeigu tas žmogus, pasidavęs tamsos suregztoms pinklėms, turėjo ir tebeturi potencialą atsiverti šviesai. Kartais žmogus sąmoningai pasiduoda ir nusmunka į neviltį, persiima skepticizmu ir netgi nihilizmu. Būna, tokie žmonės, pasidavę tamsai ir jos užvaldyti, pradeda maištaudami sąmoningai kurti energetinį minčių ir darbų, prieštaraujančių Šviesos Keliui ir Dieviškosios meilės idėjai ir netgi juos neigiantį, lauką. Turite žinoti, kad būna išbandomi visi pagalbos sielai variantai, kokie tik būna įmanomi. Esybės niekad nemiega. Visos Šviesos hierarchijos jėgos sutelktos į tai, kad kuo daugiau sielų prabustų ir taip pat būtų išgelbėtos. Deja, kartais tenka pripažinti, kad kai kurioms sieloms nebesimato Kelio į priekį, Kelio aukštyn, Kelio į šviesą. Tokios sielos, kurios nebeturi galimybių judėti  Šviesos link, turi būti pašalintos iš bendro lauko. Jos nesunaikinamos, o išskaidomos į pradinės kuriančiosios energijos dalelytes, kad iš jų galėtų būti vėl sukurtas neutralus būvis, kurį būtų galima užkrauti ir pripildyti Šviesos traukai ir sklaidai palankia energija. Noriu priminti, kad žmogus, savo prigimtimi būdamas sąmoningu kūriniu ir kūrėju, pats renkasi ateitį ir pats ją kuria.

Mes duodame daug žinių įvairiomis formomis, primename žmonijai apie dieviškąją jos prigimtinę dalį ne tik mokymais, išreikštais tekstu, mes skleidžiame informaciją įvairiais dažniais, pasitelkdami gamtos stichijas, vaizdinę bei garsinę formą, energijų srautus ir impulsus. Vienus žmones pavyksta pažadinti vienokiomis priemonėmis, kitus – kitokiomis. Kai kurie sugeba priimti informaciją ir sąmoningai, iš įvairių šaltinių ir įvairiomis formomis. Kai kurie sugeba ne tik priimti, bet ir perduoti mūsų siunčiamą informaciją, skleisdami ją platyn. Kai kurių mes laukiame labai ilgai. Liūdniausia būna, kai prabudęs žmogus savo išsiskleidusią sielą vėl užgniaužia ir traumuoja, pasiduodamas tamsos provokacijoms ir leisdamasis įkalinamas šviesą ir tikėjimą laužančio ir naikinančio negatyvo. Sąmoningas Šviesai priešiškos pusės pasirinkimas tokį žmogų daug giliau įklampina į iš pradžių abejonių, o paskui – ir neigimo liūną. Mokytojai brangina kiekvieną žmogų, sielą, svarbi yra kiekviena Esybė, bet ypatingai visa Šviesos kariauna telkia pagalbos jėgas, kai iškyla pavojus šviesiai sielai būti pažeistai.

Aš atėjau priminti, kad žmogus savo laisvu apsiprendimu, laisvu pasirinkimu ir savo valia turi galimybę ne tik įkalinti savo sielą tamsos gniaužtuose, bet lygiai taip  pat ir išlaisvinti iš surakinusių grandinių. Tam Jūs ir turite laisvą valią rinktis, pasirinkimo laisvę. Bet kokiom aplinkybėm svarbiausia nepamirškite – garsiai, o jeigu tam nėra galimybių – net ir tik mintimis, tačiau visiškai atvira širdimi, nuoširdžiai išreikškite savo valią, savo sielos siekį ir norą būti išlaisvintiems iš tamsos valdžios, prašykite pagalbos, prašykitės būti sustiprinti Dvasioje ir Tikėjime. Jeigu jaučiate, kad Jus puola priešiškos jėgos bet kokiu pavidalu – šaukitės pagalbos, ir būsite išgirsti, nes šalia Jūsų nuolat budi galybė Šviesos darbuotojų, kuriems tereikia Jūsų leidimo pagelbėti, ir kiek tik duotuoju momentu bus galima ir įmanoma, bus įsikišta į tamsos veikimą ir įdėtos visos įmanomos pastangos, kad išplėsti Šviesą aplink Jus ir Jumyse. Taip bus suardytas Jus apgaubęs Tamsos jėgų tinklas. Turime veikti išvien, turime dirbti kartu. Viskas įmanoma, kai atsiveriate Šviesai ir nusigręžiate nuo tamsos, nepasiduodami baimėms. Nesileiskite būti įbauginami. Tikėjimas ir pasitikėjimas – štai svarbiausi ir neatremiami ginklai kasdienybėje, nuolat ir visados. Prižiūrėkite juos, kaip stropūs ir atsakingi kariai prižiūri savo amuniciją. Puoselėkite ir auginkite savuosius Dvasios ginklus. Aš atėjau priminti, kad, nepaisant žmogaus polinkio pasiduoti tamsos jėgoms, Jūs turite didžiulę jėgą savyje ir begalinę mūsų pagalbą Kelyje į Šviesą. Naudokite savo galimybes ir sugebėjimus šviesiems tikslams, pasitelkdami mūsų pagalbą.

Vairočana Buda

 

Diktavimą priėmė: Ramunė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s