Apie dėmesio ir energijos sukoncentravimą

Metas pakalbėti apie procesus, kurie vyksta. Kiekvieną kartą stebina žmogaus užsidegimas, kiekvieną kartą stebina jo ryžtas, jo impulsai, kurie dažnai būna neapskaičiuoti, dažnai būna perdėti, nekonkretūs ir netikslingi. Nepriimkite visko asmeniškai. Kiekvienas mato per savo prizmę, bet taip mums geriau perteikti visą informaciją. Per vienus žmonės perteikiama teigiama, švelni energija, per kitus perteikiama grubesnė, dar kiti žmonės priima informatyvią energiją. Kiekvienas subtilus, kiekvienas turi kažką tokio savyje.

Stebint jūs iš šalies kilo klausimas – kas vakar vyko (*kalbama apie sekmadieninį seansą). Ar kas nors galite paaiškinti kas vyko? Kas čia perėmė susirinkimų vedimą? Supraskite – tikslas išlieka tas pats. Seansai turi vykti po liepimų. Mielieji, tik su Dievo pašlovinimu jūs pradėjote įsijungti į aukštas vibracijas. Ar toks siekis yra? Jūsų visų energijos pirmiausia reikia tam, jog vykdytumėte tikslą, vykdytumėte įsipareigojimus žemei. Per jūsų sąmonę, per jūsų laisvą mintį turi skleistis ir išsisukti liepimai, maldos, mantros. Buvo chaotiška. Toks jausmas, jog įtampoje buvote visi, ne tik Violeta-Maitrėja. Iš dalies jūs tą įtampą nuėmėte nuo jos. Kaip komanda padirbote labai gerą darbą. Toliau dirbote kaip individualybės. Renkatės tam, jog išgrynintumėte savo energiją, tam, jog pajaustumėte išsisukant spindulį. Kaip geroje knygoje, taip ir jūsų darbe turi būti įvadas, pagrindinė dalis, kulminacija, pabaiga. Deja, įvado nebuvo. Koncentracijos nukreipimo trūko. Už ką skaitėte liepinius? Ne visi atrodėte susikaupę. Vieniems buvo įdomu kas vyksta centre, kiti bandė skaityti leipinius, kitiems buvo sunku skaityti. Kiti buvo įsijautę. Bet turite visi išjausti ir sukoncentruoti spindulį. Supraskite, kokiu tikslu renkatės. Atiduoti, dalintis, priimti ir skleisti. Viską priimkite ramiai ir geriau išjauskite, ir pasidalinkite tai. Buvo momentas, kai reikėjo jūsų tylos ir ramybės. Buvo momentas, kai Jėzus buvo nusileidęs ir dirbo su Violeta-Maitrėja. Buvo momentas, kai tiesiog turėjote pabandyti pagauti tą energetiką, kuri sklido iš jos. Tai buvo nuostabu, tai buvo tyra, tai buvo neapsakoma pilnatvė, tai buvo šviesu. Betikslis mantros giedojimas ar tai per ilgai užtęstos (jei taip kažkam atrodo) – naudos neduoda. Išmokti susitvardyti ir nukreipti savo tėkmės energiją – kelias visiems. Niekada neabejokite vedimu. Tik darykite tai tikslingai. Atidirbkite vieną darbą – paskui sekite prie kito. Jeigu renkatės tam, kad daryti seansus, tai tam ir skirkite savo laiką. Jei liepimus, tai tik liepimus. Kaip galite skaityti liepimus ir dirbti vienu metu kitą darbą? Tai yra rimtesni reikalai nei jūs galvojate. Liepimai tave gali išnešti, o kai išneša, tada tu jau net nebepajėgi skaityti liepimų. Liepimų energiją sukoncentruoti ir išsiųsti – tai svarbiausia. Mantros giedojimas stiprina jus, jūsų tikėjimą, ir visiškai išpildžius, ir atsipalaidavus galite paskleisti išskleistą ir erdvėje transformuotą energijos spindulį.

Violetos-Maitrėjos užduotis buvo priimti energetinę bangą, kuri sklido iš tolimosios galaktikos. Energetinę bangą, kuri turėjo suformuoti trijų trikampių menės kontūrus, kurioje turėtų įsikurti fiziniai asmenys. Fiziniai asmenys, kurie pasiųstų savo eterinius kūnus ir kurie laikytų šviesos tunelį tarp žemės vibracijų tankio susiaurėjimo ir aukštesniųjų vibracijos lygių spindulio išplatėjimą. Užduočiai nepavykus dėl įtampos ir savitvardos stokos, buvo nukreipta link kitų darbų. Į pokalbį pasikvietęs Jėzus buvo pasiruošęs dalintis savo energija su visais. Deja, laiku nepastebėjus, tai padaryti neįmanoma. Kad ir su laiško priėmėju, kuris matė, bet nieko nesakė, reikia labai daug dirbti. Pasitikėti ir neabejoti. Kaip ir su pasiuntinio paskyrimu. Mokytojui reikėjo naudoti energiją, kai galėjo viskas būti padaryti kito žmogaus. Kažkoks nesuvokiamas laiko egzistencijos tarpas. Bet viskam geriausios pamokos. Kaip ir su Kazimieru. Jam teko užduotis – būti filtru. Jis turi perleisti per save, fizinį kūną įvairiausių pakylėtųjų valdovų energetiką ir ne tik. Šiuo atveju teko priimti Elochimo Ciklopėjaus energetiką. Teko pabūti ir matyti jo erdvę. Taip, kaip matome jus iš aukštai. Kokia materija ir forma. Veidai ir kojos neegzistuoja. Egzistuoja energijos skleidimas. Tamsiosios buvo kur kas daugiau nei šviesiosios. Šitas procesas paskatino ir visų spindulių susijungimą į vieną pas Gražiną. Procesai vyksta – tik reikia spėti gaudyti. Ne tai, kad gaudyti, o išjausti. Daug broko, kiekviename, bet pastangos matosi. Tik paprastumo. Nebūsite visada pirmi, nepamatysite ir nežinosite visada visko pirmi. Tai žaidžia tik jūsų ego. Žaidžia, vynioja ir nesuvynioja, nes atsimuša į šviesą. Tačiau būna įvairiausių momentų. Svarbiausia savikontrolė ir sąmonės praplėtimas ir atlaisvinimas kitokioms energijos rūšims.

Su pagarba, Vairočana Buda

 

Diktavimą priėmė: Simas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s