Nusilenkite tam, kuris ryžosi ateiti į Žemę

Jeigu kūdikis ateina į šį pasaulį bejėgis, gležnas ir priklausomas, ir žmogus sugeba jį išauginti, pastatyti ant kojų, suteikti žinias, vadinasi žmonių rasė dar neišsigimė, dar yra viltis jos gyvavimui.

Kūdikio atėjimas supurto nusistovėjusį patogų gyvenimą. Sugebėjimas aukotis jo labui, sudaryti visas įmanomas sąlygas jo vystymuisi – yra pagrindinis žmoniškumo rodiklis.

Kaip užauginti laisvą, laimingą, meile spinduliuojantį žmogų jūsų visuomenėje, jei jūs tarp savęs nesugebate susišnekėti, pilni egoizmo, pasipūtimo, išstatę savo poreikius ant pakylos, besimeldžiantys savajam ego?

Tyros kūdikio sąmonės laužymas jūsų visuomenėje vadinamas auklėjimu. Kodėl?

Nušluostykite švariai, nuvalykite savo sąmonę, lyg stalviršį, padėkite ant jo kūdikio sielą, lyg švarų, baltą lapą, ir pieškite ant jo nuostabią saulėtą mandalą, kibirkščiuojančią meile ir šviesa. Štai koks turi būti auklėjimas, štai kam reikalingas jums žinojimas! Neapsiribokite vien teoriniu žinojimu, taikykite jį praktiškai kasdienybėje, kiekvieną akimirką išgyvendami sąmoningai.

Nusilenkite tam, kuris ryžosi ateiti į Žemę, kupiną sąmyšio ir pagiežos, kuris patiki savo trapumą jums, surambėjusiems nuo netekčių, nuo nemeilės sau ir greta esantiems.

Nesmerkite tų, kurios  nužudo vos gimusius savo kūdikius. Jūs nežinote, ką išgyvena, ką jaučia, kas užvaldo jų sielas, pakrikusias, sužalotas nuo gimimo. Juk tokioje visuomenėje jos užaugo, tad dabar skinate vaisius. Niekada dar nebuvo tokio masinio kūdikių žudymo, tokio iškrypimo, tokios sumaišties žmogaus sąmonėje.

Zvimbia tuščias garsas apie meilę. Lyg įkyrus vabzdys.

Kur jūsų sielos? Lyg kokiame šuliny, sklidiname juodo vandens. Išnirkite, įkvėpkite, apkabinkite saulėtą dangų, kol dar galite. Kiekviena akimirka svarbi, kiekviena diena gali būti paskutinė.

 

Diktavimą priėmė: Birutė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s