Tyrumo spindulys

Aš Elochimas Ciklopėjus buvau nusileidęs jūsų erdvėje. Toje tankioje erdvėje. Mažytėje erdvėje, kur atrodo smaugtų kas, o jūs ramiai gyvenate, kvėpuojate, juokiatės. Kiek reikia darbo. Kiek reikia pastangų. Kodėl žmonijos ratas toks siauras? Kodėl mąstymo poliai nesusikerta vienas su kitu. Kodėl yra atskirtos tam tikros ribos.

Noriu pasidžiaugti jūsų komandos bendražygiu – Kazimieru. Jam puikiai sekasi atlaikyti jo išgyvenimo keliamus tikslus. Puikus būdas pakylėti savo sąmonę, atbaidyti savo baimes ir ego. Kiekvienas leidžiamas spindulys – kiekvienas energijos perteikimas į fizinę erdvę stiprina tiek jį patį, tiek komandą, tiek ir visą žmoniją. Kartais jūs žmogiškosios būtybės keliate tokius triukšmus, kad net baisu pagalvoti kokia visa to tikroji prasmė. Sunku suvokti kodėl jūs kovojate apskritai. Kas jus tuo metu valdo. Kodėl vietoj darbo su visata renkatės fizinius troškimus? Jūs sakote žmogiška klysti, bet mes sakome, jog tų klaidų padaryta per daug. Turi atsiduoti visu vidumi, visu savo grožiu tam, jog suprastum, jog esi ne žemės gyventojas, o visatos pilietis. Šviesos armijos karys. Turi skleisti savo tyrumą į erdvę, o nereikalauti naudos sau. Tam tikrų dalykų neapčiuopsi. Kitų dalykų ir nereikia apčiuopti. Svarbiausia jaustis laimingu. Jei pasirinko tave eiti tuo keliu ir tu tą gali atlikti, tai džiaugsmas turi lietis per kraštus. Džiugesys turi aplankyti tave, tavo aplinką, turi išskleisti visą energiją, kurią tau Dievas dovanoja. Energiją, kuri yra tu. Nereikia prieš mus lankstytis, ar padaryti stabais. Esame visi lygūs – esame visi vienis, kuris dalosi pagal poreikius ir šviesos reikalingumą. Dėka Kazimiero, galėjau nusileisti į jūsų erdvę, apvalyti jūsų šventovę, apvalyti visus joje buvusius. Ir pagaliau išskleisti tyrumo spindulį. Žinia jums, žemės gyventojai – vardan laimėtos kovos prieš tamsos pajėgas, jūsų šventovės spindulio diametras prasiplėtė iki 300 km jūsų vienetais. Dabar jums bus „riesta“. Spindulys valantis, spindulys įtraukiantis, spindulys toks galingas, jog degs galvos, svils vidus, kamuos nerimas. Išsikels kiekvienas suteptas lopinėlis. Išsigrynins jūsų energetika. Jei ne – degsite tame spindulyje kol jums patiems atsibos. Viskas labai paprasta. Žaidimams atėjo galas. Žaidimus palikite kažkur užrakintus. Jei norite dirbti ir atsiduoti visatai – dirbkite. Pasaulio Tėvas stebėjo procesą, jį palaimino, bet su didele nežinia, nes nėra aišku kiek iš jūsų atlaikys, o buvo sukurta išties puiki komanda. Bet mes neprarandame vilties. Mes tikime kiekvienu šioje žemėje gyvenančiu tol kol matysime kibirkštį viduje.

Dar vienas perspėjimas – išsivalykite erdvę – jeigu darote energetinius seansus, maldas ar kokius valymus – visada, visada išsivalykite, ne tik džiaukitės atlikę gerą darbą, bet ir pagalvokite apie ateitį. Apie savo erdvę – likučiai užsilieka. Paprašykite Elochimo pagalbos, paprašykite dieviškosios šviesos, padėkokite, kad leido atlikti tam tikrus veiksmus ir apsivalykite. Ne tik erdvę, ne tik žmogų, bet ir pats save. Nesineškite į kasdienybę informacinių atliekų. Nesineškite išgyvenimų, kuriuos patiriate išeidami į subtilius pasaulius. Nebandykite suprasti, nes šiai dienai tai ne jūsų protui. Ši žinia turi pasiekti kiekvieną. Ši žinia turi turėti atgarsį. Ši žinia yra užkoduota.

Linkiu jums atrasti vidinę ramybę ir taiką su savimi, tada bandykite skleisti į aplinką, o tada bandykite atkeliauti pas mus. Mes visada laukiame. Ir palaikykite vienas kitą.

Begalinio tyrumo.

Elochimas Ciklopėjas.

 

Diktavimą priėmė: Simas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s