Kurkite save kasdien

Aš, Vienatinio Esatis, džiaugiuosi galėdamas jus pasveikinti, mano vaikai. Nuostabieji Žemės žmonės. Keliate sparnus į saulę ir kylate lyg pavasariniai žiedai į dangų, į šviesą. Nuostabus laikas. Permainų  laikas. Atsimainymo laikas. Šviesa skleidžiasi širdyse ir džiugina kiekvieną Žemės lopinėlį, kviečia pasaulius į Vienybės šventę. Džiugiai sveikinant Kūrėją, šlovinant jo kūriniją. Svarbiausi pasirinkimai vyksta kasdien. Kasdien jūs kovojate su tamsa, kasdien renkatės savo kelią, renkatės savo laimę, savo tiesą, savo kūrybos išraišką. Vedate žmoniją tobulėjimo link vien savo kasdieniais nuostabiais darbais, kuriais nesipuikuojate, apie kuriuos nekalbate ir nešlovinate savo pergalių prieš tamsą, nes tai jau nebebūtų šviesos kupini darbai, o tik ego klejonės. Bailus bandymas užimti pirmąją vietą jūsų širdyse, kai kasdien ten darosi vis mažiau vietos tamsai ir ego užmojams. Skleiskite savo meilę kasdien paprastais, bet kartus ir nuostabiais pasirinkimais. Švieskite kitiems savo širdimis ir akimis.

Stebinate mus savo virsmu iš mažo grūdelio į nuostabų šviesos „augalą“. Nenuvertinkite savo kasdienių darbų. Net nenumanote kiek kovų kasdien jūs laimite prieš tamsos jėgas. Skleidžiate Dievo meilę į Žemės erdvę ir gaivinate visa, kas šalia jūsų. Tarsi lietus skalautų išdžiuvusią Žemę.

Užduotis visiems paprasta – rinkitės šviesą visuose darbuose, mylėkite savo gyvenimą. Kvieskite visus į tą šlovingą kelią. Kvieskite savo pavyzdžiu, o ne tuščiomis kalbomis. Jūsų siekis sugražinti savo pasaulį į pradinę būseną, kai virsmas vyko lengvai ir paprastai. Ateina laikas, kai persvara keisis, kai tamsai taps sunkiau „kvėpuoti“. Nusivylimas savo veiksmais ir mintimis ar emocijomis tik smukdo jus, mano vaikai… Netikėkite tuo, kuris jus menkina. Tai tamsos darbas. Duokite laisvę, savo širdims. Meskite šalin prietarus ir vykitės permainų vėją. Keisis sąmonė, keisis pasirinkimai, didės džiaugsmas jūsų ir mūsų širdyse. Neapykanta ir melas trauksis. Vieningasis tiesia jums savo ranką.

Kviečiu jus kasdien pamąstyti apie vieną savo savybę, kurią norėtumėte vystyti ir nukreipti į ją savo mintis, kad ta savybė turėtų materialų pagrindą stiprėti. Kurkite save kasdien. Per dažnai galvojate apie tai, kas negero jumyse. Priimkite tai, kaip neišvengiamas savo savybes, skirtas jums tobulėti… atpažinkite, priimkite ir paleiskite. Pyktis niekur nedings apie jį nuolat mąstant. Jūs maitinate patį „velnią“ savyje. Žinoma, tai tik metafora, bet visa esatis slypi jūsų viduje: tiek šviesa, tiek tamsa. Jūs renkatės su kuo bendrauti. Pasirinkite tinkamus „draugus“ ir kiekviena diena taps švente. Ar gali būti kas geriau už gerą ir pozityvią draugiją? Mylėkite save ir mylėsite Dievą esantį jumyse. Švieskite ir tas švytėjimas pažadins gražiausius jausmus ir tauriausias mintis, kurios dabar snaudžia ir laukia kol jūsų širdys atsilieps. Kvieskite į pagalbą mokytojus. Mes čia jums ir dėl jūsų. Virsmas – nuostabus etapas. Kūryba. Tekėjimas. Minties veržlumas. Visatos srautų mainai. Ateities formavimas šiandien. Dieviškumo žadinimas šiandien. Meilės diena. Visados saugokite savo širdis.

Myliu jus visus, Visatos vaikai. Spindėkite. Aš su jumis ir dėl jūsų. Vienatinio Esatis.

Tiesa.

Priėmė: Eglė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s