Vienybė – tai atsvara prieš tamsą

Aš ateinu su aušra, aš suteikiu sparnus. Pasirengę skristi skrieja aukštai. Egipto žemė šaukia, kviečia jus. Ateikit su aušra, pabudinkit žemę, suteikit viltį. Mes jumis tikime ir pasitikime. Užduotis nelengva, bet kelias jūsų saugomas dieną ir naktį angelų pulkų. Eikit tuo keliu drąsiai. Mes jums suteikiame visus įrankius darbui atlikti. Kviečiame šauklius naujo rytojaus. Dairykitės ženklų, skaitykit juos. Mes su jumis kalbame ir jus nukreipiame. Eikit šviesos link. Žiburys niekada neužges, jei bus bent vienas jo ieškantis.

Mes sudarėme taiką su šešėlių karalyste, jums leista žengti į jų žemę ir grąžinti tikrąjį valdovą Egiptui. Vaikai mano, nusimeskit pančius, jums laikas kibti į darbą. Naudokitės šia proga atlikti tai, kas būtina esant šioms aplinkybėms. Nenuostabu, kad jūsų šitiek daug atsiliepė į mūsų kvietimą. Širdys girdi, širdys žino – atėjo metas. Nenuoseklūs darbai klaidina, tai būtina. Negalima atsekti kaltininko, negalima atiduoti raktų į amžinąją karalystę kam papuola. Užduotis rimta, bet jums įveikiama. Sekit žvaigždėmis. Atminkit savo šaknis, savo kilmę ir tikslą. Taikos angelas leidžiasi į jūsų erdvę, priimkit jį atviromis širdimis ir jis jums rodys kelią, nuneš jus į savo karalystę, atvers vartus į „anapus“, į pažinimo erdvę, amžinąjį šaltinį, tiesos raktą. Venkite apkalbų ir šmeižto, laikykit savo širdis tyras, kupinas ryžto ir jėgų nuveikti didelius darbus. Darna bus ypatingai svarbi. Ieškokit vieningumo, atraskit bendrą „tekėjimą“, bendrą ritmą. Jokių aikštinimųsi, jokių impulsyvių proveržių. Būsit stebimi akylai. Didžioji akis jus mato, varnas sklendžia virš altoriaus. Viena nata, vieningu žingsniu. Sunku, bet įmanoma. Didžiuokitės savo vienybe, tai jėga. Reikalinga atsvara prieš tamsą. Raskite savy jėgų išlaikyti rimtį bei romumą visos kelionės metu. Nuodai lengvai paliečia išsiblaškiusius, užsimiršusius apie savo tikslą. Tarnystė nėra pramoga, tačiau ji tuo lengvesnė, kuo širdis atviresnė. Nepamirškit šypsotis. Vienatinis su jumis.

Neieškokit toli, viskas bus ranka pasiekiama. Dovanos liesis gausiu srautu ant jūsų stiprių pečių. Ieškokit meilės ir ją rasit. Ieškokit užuovėjos ir ji bus suteikta. Darbai laukia, laiko nedaug. Išjudintos švytuoklės.

Kasdien jus stebėsime ir duosime išbandymus, kad atėjus laikui būtumėt stiprūs ir kupini meilės. Negalvokit, kad pakanka vien būti reikiamu laiku, tinkamoje vietoje. Tai daugiau nei atsitiktinumas ar likimo srovės. Nenukris obuolys nuo tuščios šakos. Brandinkit save, mes pasirengę su jumis dirbti, duoti peno jūsų mintims bei jausmams. Amžinybės srautas liejasi į jus, atverkit langines. Grožis bręsta palengva.

Aš, Arkangelas Zadkielis, tiesiu jums savo ranką ir dovanoju taurę išminties.

Laiminu jus!

 

Diktavimą priėmė: Eglė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s