Ateities energija

Aš pasiekiau jūsų žemę – aš valdovė Armada. Pagaliau mano žodis gali būti išgirstas. Pagaliau kanalas atviras. Pagaliau atėjo šviesi diena, pagaliau žmonės nusprendė atsibusti. Aš iš tolimojo žvaigždyno. Aš esu ateities energija, tos ateities, kurią kuriate dabar. Čia ir dabar. Atėjo laikas kiekvienam iš jūsų prie jos prisiliesti. Ji subtili. Ji deginanti. Ji žaisminga, ji džiaugsminga. Emocijos neišvengiamos – emocijos būtinos. Nereikia rūstybės ir atmetimo. Reikia tik džiaugsmo, savitarpio pagalbos ir nuostabių ašarų, kurios apsivalote, kuriomis džiaugiatės, kurios šildo ir šaldo. Mano spalva – salotinė – kiekvienam su skirtingu atspalviu. Tad skaitydami laišką įeikite į ją ir džiaukitės: tai kas šildo, tai kas malonu, o gal džiaugsmingai graudu. Nereikia žodžių žaismo, užtenka tik energijos ir kanalo atvėrimo mano subtiliajam energetiniam dažniui.

Jūsų nuostabi komanda po truputį skaidosi. Jaučiamas tiek teigiamas, tiek neigiamas pokytis. Per daug kalbate vieni apie kitus. Visų ego žaidžia. Visi teisūs ir subtilūs, nors priimamos energijos apčiuopti retam kada pavyksta. Tai koks tikslas jūsų ir jūsų komandos? Kas jūsų laukia ateities matricoje? Ar ten kodų lentelės neužvers jūsų galvų? Koks pasaulis atrodys iš ten ir kokie prisiminimai bus? Ar ne per daug reikalaujate iš savęs. Pabandykite susijungti su absoliutu, pabandykite pabūti su juo dar ir dar kartą. Ir dar vieną kartelį.. jis pas jus, jis jus jaučia, jis jus supranta, o jūs sukatės nuo jo. Išlaikyti ramybę. Vidinę ramybę. Atminkite mano energijos tėkmė – tai jausmų ir emocijų užšaldymas. Kokiai spalvų paletei priskirsite salotinę spalvą? Ar ji turi šiltų, ar šaltų atspalvių? Žmogus eina savo išgyvenimų keliais. Eina, kopia ir atrodo nesupranta, ką darąs, kur besirandąs. Kodėl toks protinis pasimetimas? Raskite savo tikrąjį kelią. Pajauskite savo dalią. Nesiremkite svetimais žmonėmis – jie jums nenuties kelio, jie už jus nenugyvens laimingo ir besąlyginės meilės kupino gyvenimo.

Mes erdvėje, bet ne jumyse. Laukiame to momento, kai galėsime prisijungti prie jūsų energetinių kanalą, energetinių kūnų. Laukiame. Mes gyvename amžinybėje, deja jūs iki šiol tik viename gyvenime, kuris trunka tam tikrą kiekį žemiškųjų metų ir taip gyvenimai iš gyvenimų. O mes leidžiamės į jūsų erdvę ne tam, kad bendrautume su jumis, o tam kad apvalytume, tam kad nukeliautume ten giliai giliai, kur tūno karmos šleifas, kur tūno jūsų baisiausios baimės. Keliaujame, duodame energiją ne bendravimui, o darbui. Kartais netgi ir aukščiausių vibracijų mokytojams reikia pagalbos. Reikia išvesti iš miško, kur aplink tiek daug vilkų ir laukia tik akimirkos, bet ir išvedimas turi savo kainą – išvedimas naikiną blogį, aplieja jį auksine spalva, transformuoja į gėrio energiją, bet kokia tai galinga jėga… kokios vibracijos, kokie iškėlimai ir tai suformuota jūsų – žmonių. Ar suprantate savo jėgą ir ar naudojate ją tikslingai? Žmogus šimtmečius ėjo nepagarbos kitam keliu, savojo ego išaukštinimo keliu. Nenuostabu kokioje plotmėje dabar atsidūrėte, bet gyvenimas ir toliau vyksta. Gyvenimui duotas šansas kilti. Turėsite grupes, kurios veiks įvairiose miestuose. Yra toks variantas, jog nebeliks jūsų grupės, bet tai normalu. Prisirišti nereikia labai prie nieko. Ateis kiti žmonės su naujom užduotim, išeis seni, atlikę savas užduotis. Svarbiausia paskatinti ir atvesti vienas kitą į tikrąjį kelią. Tikėjimą Dievu.

Stiprybė jumyse. Valdovė Armada.

 

Diktavimą priėmė: Simas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s