Širdies vartai veriasi tik vidinių pastangų dėka

Pabandyk pajausti mano šilumą ir meilę. Nemąstyk. Tik atsipalaiduok ir duok laisvę savo pojūčiams. Užmerk akis, atverk širdį srautui iš Šaltinio. Virsmo vibracijos pasieks tavo širdį, tavo esmę. Išjausk mane, mano švelnų prisilietimą prie tavo širdies. Tai vartai į vidinį pasaulį, jiems atverti reikia šiek tiek įdėti pastangų. Bet tos pastangos turi ateiti iš vidaus, be jokių pašalinių, trikdančių, egoistinių motyvų.

Vibracijos kelsis pamažu, aiškės kontūrai tų durų, kuriomis atsitvėrėte nuo išorinio pasaulio. Neleiskite protui jums trukdyti, valdykite savo mintis. Jos suksis pašėlusiu greičiu apie bet ką, kad tik sutrikdyti srauto tekėjimą, nes protas nepriims, nesutiks atverti tų durų. Mėginkite melstis, prašyti Dievo padėti jums tas duris atverti, kad galėtume jums dovanoti savo išmintį bei meilę. Kūryba kitaip neįmanoma, jums reikalinga Kūrėjo šviesa, kad vibracijos įgautų kitą dažnį. Melskitės savais žodžiais, nereikia kartoti kažkada išmoktų, bet taip ir neišjaustų dogmų. Ramybę įsileiskite į savo širdis. Ieškokite šviesos savo trečiąja akimi, ji regi tai, kas lieka nematoma žemiškomis akimis. Tik akimirka ir virsmas įvyksta. Tik akimirka ir žmogus nebenorės žengti atgal. Viskas skrieja ratu: praeitis, dabartis ir ateitis. Nėra laiko. Yra tik pažanga, tik virsmas. Vienos energijos virsmas kita. Vienos materijos virsmas kita. Daiktai aplink jus, tai tik iliuzija. Jūsų norai – tik iliuzija. Vartai veriasi. Šviesa ryškėja. Metas priimti Tiesą.

Vienodai svarbus kiekvienas etapas. Jūs visi gražūs Dievo ir visos Visatos akyse. Jūs telpate delne, bet jūsų virsmo šviesa jaučiama kiekvienoje Visatos kertelėje. Vibracija nuvilnija švelnia, trapia banga ir paliečia kiekvieną kūrinijos aspektą. Lieka tik atverti duris ir patiems tai pajausti. Nebijokite. Mes jūsų niekada nepaliekame vienų, kad ir kaip sunku būtų. Virsmas – Visatos esmė, jos gyvybės šaltinis. Materija laužo blokus, energija virsta šviesa. Šviesa maitina gyvybę. Gyvybė kuria gyvybę. Meilė viską apjungia, harmonizuoja, papildo. Ūkanos sklaidosi, kyla saulė, gyvybė švenčia naują pradžią. Metas kilti, metas dalintis šviesa.

Bučiuoju jus, mano vaikai. Pajauskite mano skleidžiamą tikėjimą bei pasitikėjimą jumis. Visagalis siunčia jums savo žinią „atėjo metas kilti ir jungtis prie Visumos. Viskas jūsų rankose.“. Drąsiai priimkite sprendimus, mes jus palaikysime ir padėsime išsivaduoti iš tamsos, apglėbusios jūsų sąmonę. Tai šimtmečių darbas, tačiau su palaiminimu mes galime tai įveikti greičiau ir paprasčiau. Pasipriešinimas visada bus, spaudimą jausite, kaip niekada stipriai. Nėra lengva pakeisti vibracijas nepažeidžiant žmogaus struktūros, dėl to reikalingas susikaupimas ir atsakingas savų minčių bei veiksmų pasirinkimas. Palengvinkite sau dalią, kad nereiktų kentėti dėl netinkamų sprendimų. Virsmas turi vykti viena kryptimi, antraip tai gali vesti į savidestrukciją. Saugokite savo širdis nuo įtampos ir pykčio. Naudokite jas tik teigiamoms vibracijoms išskleisti. Vadovaukitės išmintimi bei meile. Tikėkite savimi, materializuokite išmintį į žemiškąjį planą. Tegul tampa tai tikrove, kurioje skleisitės ir kursite ateitį.

Visata džiūgauja, jūs teisingame kelyje. Vartai veriasi, šviesos vis daugėja. Myliu jus, lenkiuosi jums. Dovanoju dalelę savęs kiekvienam iš jūsų, skaitančiam ir išjaučiančiam mane šiandieną.

Visada su jumis, Motina Marija

 

Diktavimą priėmė: Eglė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s