Vykstantiems procesams ruošėtės daug įsikūnijimų

Tebūnie palaimintas Jūsų buvimas Tiesoje.

Einate Tiesos keliu. Keliu kupinu klystkelių ir apgaulių, tačiau širdyse esanti šviesa negali leisti jums paklysti. Nerimas kausto širdis. Drąsias ir tyras širdis. Įnešdamas neskaidrumo į jūsų pasirinkimus bei mintis. Prisiminkite tą jausmą, kai buvote Šaltinyje. Tą nuostabų jausmą. Ir tada suprasite kiek daug dar liko siekti, kol būsite vienovėje su Visata ir jos Kūrėju. Ieškote atsakymų. Ir tai puiku. Bet nuostabiau yra tuos atsakymus išjausti širdimi. Pakelti savo vibracijas iki tokio lygmens, kai klaidų nebelieka, nes mąstymas tampa antraeiliu dalyku. Tik pagalbine priemone kūrybos procese. Mažėja galimybių rinktis. Esate šitame kelyje jau per ilgai, kad būtų galima žvalgytis atgal. Neverta. Ten neberasite nieko, kas jus džiugintų. Tiesa ta, kad jūs visi jau tiek paaugote, jog „seni batai“ jums vargiai betiks. Pripažinkite patys sau – kelionėje namo senas bagažas nereikalingas. Tai kam tempiatės jį su savimi? Meskite visus prietarus ir baimes. Tiesa išlaisvina. Nebelieka vietos abejonei. Rinkitės perversmą mąstyme, progresą. Netikri dievai pasitraukia ir tada viskas priklauso tik nuo jūsų ketinimų ir atsidavimo tikslui.

Reikalinga drąsa eiti tuo keliu, kurį jūs pasirinkite. Bet niekas nevyksta atsitiktinai. Esate čia, nes tam ruošėtės daugelį įsikūnijimų: kaupėte žinias, atidirbinėjote karmos likučius, klausėtės širdies vedimo, skleidėte šviesą visose pasaulio kertelėse. Dabar metas surinkti visą tą įgytą patirtį į vieną sąmonę ir ją panaudoti savo raidai. Gražus procesas vyksta, o jūs matote tik jo nuotrupas, mažas smulkmenas. Neužsistovėkite vietoje. Įvyko – paleiskite. Neužlaikykite informacijos savyje. Srautas turi tekėti, matrica judėti laisvai. Nenustebkite, jei  informacijos tik daugės. Kurį laiką tai bus reikalinga, kad išjudinti tam tikrus procesus. Aš esu čia tam, kad juos sustyguočiau ir nukreipčiau reikiamas ašis tinkama kryptimi. Pagreitis didės ir įvykiai seks įvykius. Dirbkime petys petin, kad Visata galėtų atsikvėpti nuo perteklinio Tamsos kiekio, kurį reikia neutralizuoti, tam, jog visa sistema neišsikreiptų, kad nepradėtume patys save naikinti. Tai nėra taip paprasta, kaip atrodo. Šaltinis nėra begalinis, jis negali užpildyti visų energetinių skylių. Tam esate jūs, mielieji. Turite po savęs susitvarkyti ir neutralizuoti balanso svarstykles. Nereikia nerimauti ir perdėtai „darbuotis“ Visatos vardan. Tai lengvai perauga į veidmainystę, netikrumą. Ieškokite postūmio savyje. Tik nuoširdžiai norėdami padaryti pokytį savo ir kitų gyvenimuose, galėsite imtis rimtų darbų. O jų laukia daug. Klysti nėra blogai. Blogiau yra nepasimokyti iš savo klaidų ir toliau skleisti destrukciją savo kelyje.

Dabar atleidimo metas – tiek sau, tiek visiems esantiems ar buvusiems jūsų gyvenimuose. Susimąstykite apie tai. Nepraleiskite pro ausis. Manau kiekvienas pasikapstęs giliau savo jausmuose, atras mažyti nepasitenkinimo ar pykčio krislelį savo širdyje. Paleiskite jį, kad nauja pradžia būtų sėkmingesnė ir nuoširdesnė. Atsikratykite seno nuosėdų bagažo iš savo širdžių. Viskas jūsų rankose. Tik jūsų.

Atsisveikinu.

Didysis Dieviškasis Nukreipėjas

Diktavimą priėmė: Eglė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s