Gyvenimas Šviesoje ar gyvenimas Meilėje?

Kuo skiriasi gyvenimas Šviesoje nuo gyvenimo Meilėje? Esminis skirtumas – Tiesos nebuvimas. Skamba gal ir paradoksaliai, bet energetiniame pasaulyje vibracijų kokybė skiriasi ir bangoje talpinama informacija taip pat skiriasi. Vieniems pakanka gyvenimo Šviesoje, nes tai aukštos vibracijos suteikiančios pilnatvės jausmą ir ramybę. Žinoma, juk Šviesa ateina nuo Kūrėjo. Tačiau žmogui numatyta ne tik egzistuoti ir mėgautis jam skirta šviesos „doze“, žmogus privalo kurti. Tam jis ir buvo nusodintas į materialią ir kietą Žemės erdvę, kad priimtų Šviesą iš Kūrėjo, ją daugintų savo kūrybos galia ir paskleistų po Visatą. Kūryba yra įmanoma tik Meilės erdvėje. Tik Meilės vibracijomis sklinda Išmintis, suteikianti pagrindą teisingai kūrybai, t.y. kūrybai, paremtai dieviškaisiais principais.

Kūryba yra galima ir Tamsoje, bet čia jau kitokio pobūdžio ir veiklos diapazono kūryba, apie kurią aš sąmoningai nekalbėsiu, nes tik maža dalis skaitančiųjų šį laišką, suprastų tokią informaciją teisingai ir ne vienašališkai. Tai juodosios magijos sfera, prie kurios prisilietusios sielos savo energetikoje nešasi jos atgarsį tūkstančius gyvenimų. Tokios informacijos taip lengvai neištrinsi ir neatpirksi. Tai darbai nukreipti prieš Dievą ir jo kūriniją. Šleifas lydi ilgus amžius, kol pagaliau Dievo valia ta siela yra išlaisvinimo iš prakeiksmo. Visamatantieji veda šias sielas išsilaisvinimo link. Dažniausiai tai stiprios ir daug patirties turinčios sielos, kurios kažkurio įsikūnijimo momentu buvo suviliotos Tamsos Magų, kurių darbas ir yra pajungti kuo daugiau Šviesos šaltinio dalelių savo valion ir tokiu būdu gauti dieviškosios energijos savo egzistavimui, nes niekas neegzistuoja be šios gyvybinės energijos, o būnant Tamsoje, jos iš Šaltinio niekaip kitaip negausi, tik per pajungtas ir apakintas sielas. Kam tai svarbu? Abiem pusėm. Dievas nori susigrąžinti savo kūrinius, savo paties tąsas, kad jos galėtų gyventi taip, kaip jom buvo numatyta, o ne aklai vergauti Tamsos interesams. Tai sudėtingesnis procesas nei atrodo. Bet kol kas galiu paliesti tik maža dalį tiesos apie balanso nebuvimą ir Dieviškąją Tvarką.

Nereikia pulti neviltin ar nerimauti, tai naudinga tik tamsiajai pusei. Geriau tikėkite ir pasitikėkite savo Kūrėju bei Visatos dėsniais. Nėra klaidų, yra tik nepagrįstos perdėtos pastangos ir balanso nebuvimas. Vienu ar kitu laiku suvoksite ką turite daryti, neskubinkite įvykių. Gražus gyvenimas, kai stebite jį atvira širdimi. Puoselėkite šiltus tyrus jausmus. Net jei diena jūsų širdyse apsiniaukia, atsiminkite – ir tai praeis. Grįžkite prie ramybės būsenos ir pradėkite viską iš naujo. Svarbu ne tai, kiek kartų suklysite, o tai – ar norėsite tas klaidas ištaisyti. Ramybės būsenoje nurimsta protas ir prakalba širdis, prakalba jūsų aukštesnysis aš, kuris saugo visą informaciją apie jūsų inkarnacijas, tikslus, ateities viziją. Jis žino kokiu keliu eiti ir kokius sprendimus priimti. Pasitikėkite savimi.

Virsmo metu susiformuoja daug teigiamos energijos. Tačiau virsmas, tai ne kažkoks nušvitimas, vykstantis konkrečiu laiko tarpu, tai jūsų Evoliucija, nuo pirmosios egzistencijos akimirkos iki amžinybės. Jūs kuriate energiją, kuri yra panaudojama ne tik Visatos „varikliams“, o taip pat ir asmeniniam jūsų augimui. Taigi su kiekviena jūsų ištaisyta klaida, su kiekviena išmokta pamoka, jūs žengiate pirmyn ir apsivalote bei apvalote savo aplinką tiek, kiek siekia jūsų asmenine matrica tiek praeityje, tiek ateityje. Nėra ribų tarp to, kur jūs prasidedate, kur baigiatės. Nes jūs, tai ne tik tas fizinis kūnas, kuris juda, jaučia, auga, tai viskas ką jūs kažkada palietėte savo mintimis ar emocijomis. Visos tos gyvybės formos, kurias sutikote savo evoliucijos eigoje. Viskas persipynę. Ir jei jūs priėmėte teisingą sprendimą, tai išlaisvinote ne tik save iš nereikalingos karmos, bet ir begalę kitų sielų, kurias palietėte savo kelyje. Susimąstykite. Ar norėtumėte, kad jūsų neteisingas poelgis pakreiptų jums brangių žmonių gyvenimus netinkama vaga? Šitaip stringame darbuose, nes dėl kažkieno užsispyrimo laikytis senų įsitikinimų bei mąstymo modelių, nėra galima lengvai ir parastai atlaisvinti karminių ryšių ir duoti postūmį spartesnei raidai. Atsiliepkite širdimis į mano raginimą permąstyti savo pasirinkimus. Jei kažkas neduoda jums ramybės ir yra skleidžiamos žemo dažnio vibracijos, tai gal tai neišmokta pamoka? Gal mokytojai primygtinai kviečia atkreipti dėmesį į susiklosčiusias aplinkybes ir naudojantis savo prigimtine teise į Kūrybą atlaisvinti save bei kitas karmiškai susietas sielas iš užburto rato. Nejau nepabodo vis tos pačios klaidos? Naudokitės kūrybos įrankiu, stiprinkite vizualizaciją ir viską stenkitės apjungti Meilės vibracija. Formulė paprasta. Naudokitės ja.

Aš atėjau su Meilės jėga ir skleidžiu ją jūsų erdvėje.

Jūsų mokytojas, Hermis Trismegistas

 

Diktavimą priėmė: Eglė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s