Besiskleidžianti Meilė atgaivina Žemės erdvę

Šviesos vaikai, atėję iš Šviesos, palaiminti buvimui Tiesoje, amžinai besitęsiančiam buvimui be pradžios ir pabaigos, nuolatiniam virsmui ir gyvybės judėjimui…Meilė, besiskleidžianti Jūsų širdyse, atgaivina išdžiūvusias Žemės vagas, kuriomis pradėjusi tekėti gyvybinė energija liejasi į vientisą visaapimančią darnos visovę. Jūsų Meilei atviros širdys skleidžia gyvybę gaivinančią bangą, spinduliuojančią džiaugsmą ir šviesą. Dėkingumu skamba erdvės ir atgyja tai, kas ilgą laiką buvo sąstingyje. Mūsų ryšys vis stiprėja Jūsų pastangų dėka. Pastangų prabusti ir veikti, skleidžiant Meilę ir darną į aplinką, kiekvienai gyvybės formai, kiekvienai visų realybių erdvei. Jūsų dabartis gydo praeities žaizdas ir randus, Jūsų tyrumas  tirpdo nešvarumų sankaupas. Gyvybės džiugesiu ir dėkingumo ramybe skleiskite visaapimančios meilės bangas, tikėdami savimi, savo ir Kūrėjo gerumu. Visada judėkite į priekį ir siekite tyresnio, skaidresnio – su meile širdyje, pasitikėjimu ir gerumu, šypsena ir dėkingumu.

Mūsų dėkingumo energija skleidžiasi ir leidžiasi į Jūsų erdvę, į kiekvieną iš Jūsų. Su begaline meile ir dėkingumu laikau Jus savo glėby, džiaugiuosi Jūsų drąsa ir tiesumu. Stiprinu kiekvieną, paliestą abejonės, dėkoju už ryžtą ir tikėjimą, kai ją ištirpdote. Dėkoju už kiekvieno Jūsų pastangas. Kiekvienas kiekvieno žingsnis pirmyn nušviečia Visatos širdį. Su meile ir švelnumu kiekvieno širdyje skleidžiu ramybę. Taikos ir darnos Jūsų namams, Jūsų nuostabiajai Žemei ir jos erdvei, harmoningo kvėpavimo gyvybe Jūsų širdims. Skleiskite šviesą ir skleiskitės joje. Kaip nuostabiausias pumpuras, kuriame slypi visa Visata, skleiskitės ir skleiskite gėrį ir gerumą. Skleiskite ir spinduliuokite doros tyrumą, meilės gailestingumą ir tikėjimą savyje ir aplink save. Leiskite per Jus pasiekti Jūsų erdvę Mokytojų išminčiai ir energijai. Įleiskite į savo ir Visatos erdvę pačias švariausias, tyriausias ir gražiausias subtiliasias energijas. Tegul dieviškosios tobulybės kūrybinės bangos ritasi tolyn, tegul jos paliečia vis platesnius laukus ir visa, kas juose yra. Buvo. Ir bus. Kurkite, mielieji mano, skaidriausios šviesos kupiną tyrumą Žemėje, savyje ir aplink save. Pajuskite savo begalinių širdies resursų jėgą. Negailėkite savęs, negailėkite jėgų – su Jumis visa esaties pagalba ir parama. Pildykite save ir savo aplinkos, Žemės erdvę per Jus ir iš Jūsų sklindančia dieviškąja Kūrėjo šviesa. Pasaulio Motinos Pasaulio vaikai, su begaline meile ir dėkingumu Jus apkabinu, Jus glaudžiu kiekvieną. Būkit drąsūs, būkit tiesūs savame Kelyje. Skleiskite savąjį tyrumą. Siekite jo tobulumo. Drąsiai ir nepailsdami siekite nepriekaištingo tyrumo ir lengvumo. Leiskite sau būti. Mylėkite save. Mylėkite visus ir visa. Mylėkite tai, kas esate. Jūs esate viskas ir viena. Mes esame viena. Priimkite mano siunčiamą meilę, skleisdami ją tolyn. Mes – viena.

Dėkoju Jums už Jūsų pasitikėjimą. Už Jūsų tvirtybę. Už tai, kad esate. Ir jeigu kada nors Jūsų širdelės suvirpės, paliestos liūdesio ar nerimo, prisiminkit – aš visada su Jumis. Visada šalia. Visada siunčiu Jums savo meilę ir globą. Atverkit širdis. Leiskite Jus globoti. Leiskite Jus sustiprinti. Padėkite, vaikai mano ir Pasaulio, vieni kitiems. Globokite vienas kitą, tausokite ir branginkite, apgaubkite švelnumu. Kiekvienoj širdy gyvas Kūrėjo alsavimas. Išlaisvinkite jį, auginkite, puoselėkite, stiprinkite ir dovanokite kitiems. Mylėkite save, mylėkite visus, mylėkite visa. Tegul mūsų vienybė išsklaido visus debesis.

Su meile ir begaliniu dėkingumu Jums – Pasaulio Motina

Diktavimą priėmė: Ramunė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s