Energijos pliūpsniai jau skrieja link Žemės

Pagaliau žemės energetika prasimušė mūsų energetikai, kuri galės nusileisti ir skleisti tam tikro dažnio spinduliuotę. Padarytas laiko ir erdvės tunelis leidžia iš visos visatos pakraščių siųsti ir priimti dieviškąją energiją. Kiekvienam reikalingos energijos pliūpsniai jau skrieja link žemės. Naujiems procesams reikalinga nauja energetika ir jos suvokimas. Pagaliau buvo žengtas milžiniškas žingsnis į priekį. Jūsų komanda nuostabi, ką parodo Velykinis procesas. Tačiau tai komanda, tai maža grupelė žmonių, kuriems kasdienėje veikloje nesiseka taip gerai, kaip esant visiems kartu. Priėmimas naujų energijų bus didžiausias iššūkis, kurį teks patirti šioje dabartyje. Siunčiamas sufokusuotas spindulys, kurį turės priimti jūsų ašramas, o vėliau iš jo pasklisti per žmoniją. Taip bus siunčiami keli spinduliai į žemę visame pasaulyje esančiuose jūsų tipo atitikmenyse. Taip bus paskleista žinia visam pasauliui ir kas su tuo susiję. O kaip pasirodo visoje jūsų žemėje yra net milijonas atvirų širdžių, kurios priima savęs ieškojimą, savęs pažinimą, o svarbiausia dieviškumą ir jo pradžią. Net milijonas. Tai labai daug lyginant su praėjusiu laikotarpiu ir skaičiuojant jūsų laiko tarpais. Galimybės atvertos labai didelės tik yra klausimas ar jomis pasinaudosite, jūs, žemės gyventojai. Ar jums teks patirti sekančio išmatavimo pasaulį, ar jūs tik prisidėsite prie jo kūrimo. Atrodo jums keliamos užduotys kai kuriems iš jūsų atrodo per sunkios, per didelės, numojate ranka, bet iš tikro tai daroma vardan jūsų pačių, o tik paskui dėl visatos ir jos gyventojų. Tad verta pagalvoti apie savo kasdienybę.

Su šiuo spinduliu jums pasikeis ir informacijos priėmimas – jis taps laisvesnis, kažkiek suprantamesnis. Jeigu kažkas bus sunkiau paaiškinama, jūs akimirksniu rasite atsakymą aplinkoje. Atidžiau pradėsite sekti ženklus ir įsiklausyti į jūsų mintis. Mes turime išmokti suprasti ko žmogus nori ar ką jis turi jums pasakyti naudojant savo minties galią. Supraskite viskas labai paprasta – signalas minties siunčiamas į erdvę – jis atsitrenkia į matricą kaip į veidrodį ir grįžta atgal į atvirą sąmoningumą, kuris yra pasiryžęs ir galintis priimti. Tik šiai dienai mes turime jūsų žmonijos suformuotus blokus, kurie trukdo įsisąmoninti skleidžiamą mintį. Nekalbame apie mintis, kurios paleidžiamos iš asmeninio gyvenimą. Žvelkite šiek tiek paprasčiau – mintis visuotinai dieviška mintis, kuri turi kūrėjo ir kūrybiškumo dalelę. Tokias mintis galite priimti. Kai pavyks tai padaryti – suprasite, jog savotiškai tampate kūrėjais to net nenorėdami, bet šitoje vietoje reikėtų šiek tiek stabtelėti ir pagauti save ar nepiktnaudžiaujate ta mintimi, ar naudojate vardan gero tikslo. Jūsų pasaulis kupinas negandų, kurios trukdo atskirti gėrį nuo blogio, kuris traukia jus kaip magnetas. Tačiau turite išlikti budrūs ir išlaikydami vidinę ramybę suspausti tą jausmą, tą gerą gėrio jausmą ir išlaikyti savyje bei dovanoti kitiems. O kitas mintis, kurios trukdo įgyvendinti dieviškąjį planą – tiesiog paleisti į erdvę, nes jos jums tikrai nepriklauso. Esate šviesos kūrėjai.

Kad ir kas vyksta jūsų erdvėje dabar, šią akimirką, spindulys yra siunčiamas Violetai-Maitrėjai. Ir jei net ji neatsišauks ir neatsilieps, jos energetikoje pasidaro ryškus antspaudas. Jos namų erdvė tampa visiškai šventa ir apvalyta. Drebės žemė ir kils stogai per kilometrą nuo jos namo. Šviesos srautas begalinis, todėl galintys pasimelsti ryt ar per šią savaitę – sustiprinkite visą procesą nusiųsdami mintį link jos buveinės. Jinai supranta, o gal vėliau supras procesų svarbą. Tai vibracijų sukėlimas ir jis būtinas. Visas darbas ir procesas, kuriame yra tai tikrai viltis, kuri žemėje turi galimybių tik augti ir skleistis.

Visatos Buda

 

Diktavimą priėmė: Simas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s