Kilkite aukštyn palaipsniui

Viskam savas laikas. Visi ateina ir išeina su savo užduotimi. Laiko erdvėje susiformuoja įvairiausi vibracijų trikdžiai, kurie gali lemti jūsų šiandienos ar kitų gyvenimų išgyvenimų patyrimus arba jų nebuvimus. Tad jums geriausiai nuspręsti ar tas kliūtis norite pašalinti ar jas norite ir toliau vystyti, ir plėtoti. Gyvenimas susideda etapais – geriausias variantas žemės žmonės kilti aukštyn palaipsniui. Etapas po etapo. Nes jūs nesuvaldote pakilusio ir išsikėlusio savo ego. Nesugebate suvaldyti per greitai atrastos informacijos. Per greit šokdami į viršų jūs paprasčiausiai nebeįvertinate savo galimybių savo duotybių. Tuomet vyksta milžiniškas regresas – vyksta šuolis žemyn. O tiek daug buvote pasiekę, toks kelias nueitas. Ir vardan ko? Vardan to, kad pamaitintumėte savo ego ir leistumėte jam jus valdyti ir už jus kalbėti. Atsiduokite dieviškumo principams, kad ir nevisapusiškai, bet vadovaukitės, supraskite pajauskite savojo ego įsikišimą ir nebijokite tai pripažinti. Jam labai nepatinka, kai yra pripažįstama it yda jūsų gyvenime. O jūsų siela tuomet pradeda džiaugtis ir matyti šviesą kelio gale. Bet čia tik mažas intarpas ir priminimas jums. Priminimas, jog galėtumėte gyventi lengvai pakylėti ir siekti pakopos po pakopos.

Šiai dienai visiškai vyksta rimtesni ir sudėtingesni dalykai, kuriuos suprasite tik praėjus tam tikram laiko tarpui. Ruošiamos sąmonės ir atlaisvinami blokai. Supraskite tik viena – nelįskite ten, kur galvojate, jog nesugebėsite – jei kyla abejonė – šalinkite ją, bet apsisprendimas turi būti tvirtas. Kad ir sunki situacija – ji vis tik yra tik situacija – tai taip abstraktu. Situacija, kuri gali būti sudėtinga ir gali būti lengva tuo pat metu. Koks jūsų požiūrio kampas, koks jūsų priėmimas – tokia ir situacija. Tik nuo jūsų požiūrio viskas priklauso. Surasti per savo gyvenimą didelės vertės piniginį vienetą yra lengviau nei surasti save – tikrąjį savo pašaukimą ir tikrąjį aš. Tam jums ir duota šita mokykla. Didelės energijos srautai leidžiami į šitą mokyklą, nes rezultatai tikėtina turi būti atitinkamai dideli. Tad prieš švaistydami savo talentą ir gebėjimą – labai gerai pagalvokite ar visos visatos vadovų ir Kūrėjo įdedamos pastangos atitinka jūsų elgesį. Nesivadovaukite vien nuostata, jog tai, ką turi duoti – visada turi būti materialioje formoje. Ne. Tai yra tyrumo jausmas, tai yra grynumo jausmas, tai yra tikrojo savęs atradimas. Ir tai yra tikrasis gyvenimas – tai yra realybė – ne kasdieniai rūpesčiai, o ėjimas link savęs – o rūpesčiai ir gyvenimo detalės – tai tik kelias link savęs pažinimo, tai tik kelio aksesuarai, kurie arba palengvins, arba apsunkins jį. Ir tai spręsti tik jums.

Šiai dienai leidžiasi nauja vadovų energetinė banga – tai jaučia kiekvienas per savo karmą ir prisirišimus. Tai labai kokybiška banga ir labai aukštas vibracijų diapozonas. Tad pasitikite juos su teigiama energija ir pozityvia mintimi. Jeigu skauda – vadinasi, tai vibracijų priėmimas. Vadinasi tu esi pasiruošęs. Tik žmogau, mielas žmogau, nesureikšmink to, nes tai tik proceso maža dalis. Mes visada galime kartoti nesusireikšminimo frazę, nes jums visada reikia priminti. Bet tokia žmogaus prigimtis. Prasidėjo procesai tarp žmonių, kurie gali priimti aukštas oktavas. Tai bus su kiekvienu iš jūsų. Prasidėjo subtiliojo lygmens energetinių savasties kūnų susiliejimas su kito žmogaus energetinio savasties kūno susiliejimas ir sumaišymas. Tai reiškia, kad aukštesniame vibracijų dažnyje jūs apsikeičiate ir susimaišote visa energetine informacija. Jums susimaišymas svarbus tuo, kad galėtumėte priimti įvairesnes energijas. Tiek kiek jūs susirenkate per savo visus įsikūnijimus, kitiems etapams neužtenka – reikia papildymo. Taip pat reikia būti pasiruošusiam tai atlikti ir prieiti tą ribą. Tad pirmyn į dar vieną etapą. Viskas yra apskaičiuota ir sudėliota. Belieka veikti savo ir visatos labui. Turite susijungdami sudaryti žiedų grandinę apjuosdami visą žemę meilės ir gerumo žiedais. Kiekvienas būsite pakviestas į mūsų erdvę, kur kiekvienam bus duota galimybė pajausti, jos deginantį ir svaiginantį energijos srautą.

Dar viena detalė, kuri yra svarbi – tai jūsų energijos nepriėmimas arba vibracijų neatitikimas su kitu žmogumi. Per šio vakaro seansą (2018.05.13) aiškiai pasimatė, kaip tai gali įtakoti kito žmogaus žengimą pirmyn. Todėl visada pagalvokite prieš galvodami. Gal geriau sakyčiau leiskite šviesai sklisti jumyse ir per jūs, o ne tamsos spinduliams. Taigi, tas energijų nesutapimas ir nepriėmimas tiesiogiai įtakoja jūsų protą ir automatiškai įjungia ego. Nieko čia bloga jeigu sugebate greit pastebėti ir neleisti jam iki galo jūsų užvaldyti. Atsistojus žmogui į vidurį ir prašant atlaisvinti nuo prisirišimų ir panaikinti laisvos valios apsisprendimą išsišaukė įdomus dalykas – praeities ir paralelinio gyvenimo „tamsūnas“ išlindo ir norėjo pagriebti žmogaus apsisprendimą ir aiškiai užvaldyti jį per atsiveriantį kanalą. Aišku visas buvo stebima – šita istorija tik norėjimas parodyti ir pasakyti, jog reikia būti šiek tiek atidesniems ir nebūtinai vienam žmogui – gal kitas geriau jaučia ir jūs turite išmokti dalintis tais patyrimais – nesilaikyti sau. Aiškiai matėsi, jog turi visą tą gyvenimo kirmėlę sutvarkyti vienas žmogus (Jovita). Tada ir prasideda visas įdomumas. Parodžius, jog šitas žmogus turi tvarkyti visą paralelinio pasaulio niekšybę, tuoj pat, ne savo valia iš to žmogaus lūpų išgirstama pasiūlymas kitam žmogui atsistoti ir padėti. Apie energijų neatitikimus čia ir aiškiausiai galima matyti. Tuo metu reikėjo to žmogaus energijos. Bet įsijungus energijų nesutapimui ir nesuvaldymui prabilo ne tuo balsu. Ir tik trečiajam žmogui užčiuopus siaubūną – prasideda veiksmas. Prasideda transformacija ir gerosios pusės iššokimas ir padėjimas. Tada atsiskleidžia žmogaus prigimtis užjausti ir padėti. Ir netikėjimas virsta tikėjimu. Didelių darbų nereikėjo nuveikti. Reikėjo pasiųsti energiją, ko pasekoje atrišti tuo pat metu buvusią karmą ir jos ryšius. Kaip mes įtakojame vienas kitą, mes nežinome. Bet jūs turite suprasti, jog jūs vienoje aplinkoje neatsidūrėte tik todėl, jog einate tuo keliu. Kitur žmonės mąsto panašiai, bet pas jus neatkeliauja, nes neturi neatliktų užduočių. Neturite tarpusavio karmos. Todėl visada pagalvokite ar neverta padėti vienas kitam. Pajauskite ir jus aplankys toks pat geras jausmas, kaip ir tam žmogui, dėl kurio stengsitės.

Kitas dalykas, kuris šiandiena atsiskleidė – abejonė. Nors ir nedidelė, bet buvo jaučiama. Kas neleido užsipildyti energijos srautui, kuris būtų nušvietęs ir sušildęs ne tik visus esančius, bet ir ašramo spinduliu esančius žmonės. Tai svarbus srautas – tai užduotis, kuri nukeliama kitam kartui, tačiau kada jis vėl bus? Lieka tik klausimas jūsų neišnaudotų galimybių albume, kuris milžiniškas. Dar viena detalė, kuri turėjo būti atskleista – tai Violetos-Maitrėjos buvęs įsikūnijimas. Žmogaus savybė yra būti geram. Kartais tas gėris nėra naudingas kalbant apie dvasinį ir energetinį tobulėjimą. Turėdama keturis savo bendražygius ji pasirinko pasilikti su jais ir jiems padėti augti, negu iškeliauti ir vystytis atskirai kaip asmenybė, kaip sielos savasis aš. Taip pasilikdama dar keturiems išgyvenimams, tai labai svarbi detalė. Bet ši detalė buvo grąžinta šiandien ir jos įsikūnijimas, kuris buvo įstrigęs kaip ir ne savo noru, bet su gera intencija – grįžo ten, kur jam vieta – tai nežmoniškos šviesos įsikūnijimas – per savo šviesą neš ir skleis taip, kad norėsis nuleisti akis, nors to nederėtų daryti. Esame lygūs ir kiekvienam ateis savas laikas – reikia žvelgti drąsiai. Drąsiai į tas akis su pagarba ir siekiamybe, siekti visko kartu ir atskirai. Nes tai jūsų gyvenimas – jūs renkatės. Rinkitės atsakingai.

Visatos Šviesa

 

Diktavimą priėmė: Simas

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s