Virsmo laikotarpiu nepalikite šalia einančiųjų be pagalbos

Kertinis akmuo negali būti mėtomas bet kur. Kūnas turi būti parengtyje bet kurią minutę. Visada imkite naujus pavyzdžius. Kietojo disko negalima mėtyti bet kur.. Žinia turi būti užrašyta aiškiai. Vienoje eilutėje telpa visas mokymas.

Greitai prabėgs duotas laikas. Jaunatis baigiasi. Greitai Joninės. Kas yra pasiruošęs naujam laikotarpiui be trukdžių ir abejonių? Virsmas vyksta kiekvieno širdy, ne kažkur kitur. Atsiskleiskite senus laiškus  ir vėl skaitykite. Mokykitės. Nuoširdžiai, su atsidavimu. Jūsų laukia nemažas krūvis. Ateinantis metas bus įtampos ir žygio metas. Apskritai, žiūrėkite į savo draugus su meile, atsidavimu ir pagarba. Visi esate viena. Jums duodamas žemėlapis, kuris veda per kalnus. Nepamirškite nė vieno kelyje, nepalikite šalikelėje silpnesnio. Apimame jus visus savo dėmesiu ir meile, pagalba ir nukreipimu. Ženkliai pasistūmėjote į priekį, bet nereikia palikti nebaigtų darbų. Juodame tarpeklyje dingsta krintančiojo balsas. Laikykitės už rankų ir nepaleiskite nė vieno, kad ir kaip sunku būtų jį laikyti.. Jums duota šviesos nešėjo garbė ir užduotis, tad nenuvilkite mūsų ir savęs. Pradedame abejoti sėkme to, kuris vykdo ne savo užduotis. Jeigu paliekamas be priežiūros vaikas žaidžia su degtukais, kilkite gelbėti padėties. Jauname pradžiamokslio amžiuje galimos  klaidos, bet negi dėl to mesime jus mokyti?

Atėjome čia ne tam, kad pamokslauti, o tam, kad padėti. Žalias ženklas dega tam, kas visa širdimi atsiduoda reikalui ir tikslui. Pradėjome žvalgybą jūsų planetoje. Imsime dirbti su jumis be paliovos, be pertrūkio ir be poilsio, nes nėra kada delsti. Plačiame horizonte ryškėja nauja šviesa, naujas žmonijos rytas.

Kraujo ryšys nėra pagrindas bendrystei. Ateis nauja karta, kuri nuneigs kraujo ryšį. Jums tai skamba pasibaisėtinai, bet tokia realybė. Jūsų generacija išsigimsta dėl sureikšmintų kraujo ryšių.

Žalojantis įprotis tuoktis artimiems giminaičiams dar vis gyvuoja, tad ką jūs saugote ir tausojate?. Atimkite tai iš žmonių, ir liks tik skudurinės lėlės be dvasios. Kaip jus apsaugoti nuo jūsų pačių? Greitu laiku prasidės rasių susimaišymas tokiu tempu, kokio net neįsivaizdavote. Prasidėjo neįtikėtinas maišymasis. Juk nėra nieko nepataisomo. Nėra nieko ydingo tame, kad kitos rasės žmogus ateina į šeimą. Juodame kūne teka toks pat raudonas kraujas. Leiskite vaikams laisvai kvėpuoti, neužkimškite jiems burnos, neatimkite laisvės gyventi. Greitai ateis nauja rasė, kuri nežinos draudimų tuoktis su kitataučiais. Raudonojoje knygoje įrašyti indėnai, buriatai, dingę nuo žemės paviršiaus prūsai. Argi bereikia daugiau įrodymų, kad visi draudimai yra bereikšmiai?

Ateina nauja rasė, laisva nuo prietarų. Kam reikalingas kalėjimas, jei nėra kalinių? Atimkite prižiūrėtojo raktus ir jis liks niekuo. Žadėtojo rytojaus ilgai laukti neteks. Nurimkite ir nepanikuokite, nes tai neišvengiama. Jaukioje prieblandoje neateis niekas, kas galėtų sudarkyti veidus tų, kurie slepiasi už širmos su baimėmis ir prietarais. Lengva ranka nubraukite tai, kas trukdo įžvelgti gėrį tame. Užėjus audrai perkūnas trankosi, bet daug žalos nepadaro, tad neišsigąskite šio laiško. Tai tarsi įvadas į naujoves, laukiančias ateityje. Kad būtumėte pasirengę ir nesibaimintumėte, lyg vaikai perkūno. Žalia šviesa netrukus įsižiebs, ir jums kelias bus atviras. Eikite drąsiai, pakelta galva, ištiesintais pečiais. Jums nėra ko bijoti. Jūs mylimi ir saugomi, jūs mūsų akivaizdoje. Apeikite kliūtis ramiai, be panikos ir dvejonių.

Viskas tik į gera. Kaip ir viskas Dievo kūryboje. Reikiamu momentu visada gausite pagalbą – tik paprašykite.

Priėmė: Birutė L.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s