Kelias į save – kelias į pažinimą

Jūs patenkate į naują realybę, naują suvokimą, jums atsiveria kitoks matymas, klausymas ir žinojimas. Skleidžiasi naujas pasaulis, plečiasi horizontai, plečiasi ribos/apribojimai/suvaržymai. Nuo kiekvieno jūsų asmeninių pastangų priklausys, kiek labai išsiplės susikurti apribojimai, gal jie išnyks visiškai… 

Nėra mokytojo, nėra jokio guru, esi tik TU. Nes tik TU pats save pažįsti, nes tik TU gali atverti akis tiesai… tik TU pats, ir niekas kitas, žinai, kaip tai padaryti.

Jūs susitinkate su pakeleiviais, kompanionais, draugais, mylimaisiais. Gal jums pasisekė ir šioje žemiškoje realybėje jūsų tikslai sutampa, tačiau net ir tokiu atveju kiekvienas, link šio tikslo einate atskirai: su skirtingomis patirtimis, skirtingu suvokimu ir požiūriu. Einate visi kartu, bet atskirai… einate su savimi pačiu į save patį. Iš naujo atrastą, artimą ir išsiilgtą.

Primenu jums, brangieji, jog visi atsakymai yra jumyse. Galimybės keisti aplinkybes ir save pačius yra jumyse. Liga ir sveikata, džiaugsmas ir liūdesys, drąsa ir baimė – tai tik pasirinkimas. Viskas yra jumyse. Nėra paslapties ir niekas nėra paslėpta.

Susikaupimas, ramybė ir pasitikėjimas yra raktai, atveriantys duris į intuicijos pajautimą, savęs atradimą.

O pasitikėjimas gimsta širdyje. Pasitikėjimas, mielieji, yra jūsų galia. Ir niekas kitas to negali padaryti už jus. Tik jūsų pačių vidinis, besąlyginis pasitikėjimas atvers širdis, išlaisvins sielas.

Jums nebėra ko bijoti, brangieji. Yra vienas kelias – aukštyn, jis laukia jūsų. Paskirkite vietos šalia savo pakeleiviui – pasitikėjimui.

Aš,Viešpats Maitrėja, visada su Jumis.

 

Priėmė: Renata

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s