Poliškumas ir virsmo jėga

Aš Esu Vienovės Šviesa. Aš sutraukiu visą negatyvą į save ir jį transformuoju į beforme besvorę materiją, kuri virsta šviesos srautu. Ji užpildo erdves ir suteikia nauja gyvenimą minties transformacijai. Ji įkūnija tai, kas sukurta Aukščiausiosios Sąmonės ir nukreipia visą savo jėgą į Vienovės suvokimą, į kelionę atgal prie Šaltinio, į tapimą Šaltiniu. Virsmo ratai užsidaro ir susiformuoja naujos srovės tekančios per nebūties materiją, įgalindama ją kurti ir formuoti naują būtį. Taip randasi Šviesa ir Šešėlis. Taip išsijudina naujos srovės suteikdamos viskam prasmę ir kurdamos naujas energijas, pripildytas šviesos bei tikslo kurti. Visa vienovė susilieja į vieną tašką ir vėl iš jo išsiveržia. Nėra nei pradžios, nei pabaigos. Sukurtasis randasi kūrimo momentu iš savo paties esaties. Virsmo banga tuo pat metu yra ir taškas, ir energija. Nesvarumo būsena išjudina energijos taškus ir prasideda vyksmas. Be Šešėlio ir Šviesos virsmas nevyktų. Mintis netaptų kūnu, kūnas neformuotų minties. Klausiantysis tuo pat metu gali būti ir atsakymas, ir žinojimo šaltinis, ir minties ištakos. Spiralė sukasi ir sujungia trūkstamus taškus į grandinę – suteikia viskam prasmę. Minties aiškumas reiškiasi šviesos srautais iš Aukščiausiojo Šaltinio, bet ji netenka jėgos susimaišius abiems jėgoms – Tamsai ir Šviesai. Lieka energijų plūduriavimas be potencialo virsti kažkuo. Sintezė nesukuria to, ką sukuria simbiozė. Randasi vakuumas. Tiesa išnyksta. Atsiranda nuolaidžiavimai ir beprasmybė. Reikia pasirinkti judėjimo kryptį, tada jėga įgauna pagreitį ir išsipildymo aiškumą. Susidūrus srautams formuojasi naujos kokybės energija ir duoda akstiną judėti pirmyn/atgal – priklauso nuo inertinių polių aktyvumo duotąjį momentą.

Suskleidus savy abi jėgas galima yra formuoti pažinimą ir pasirinkimo galimybę. Randasi poliškumas ir krypties aiškumas. Tačiau energijos turi būti aiškiai atskirtos ir suvoktos. Sąmoningumas atlieka esminę funkciją. Antraip pasirinkimai liekai neaiškūs energetiniu požiūriu – su priešingų energijų priemaišomis. Formuojasi klaidingas suvokimas su klaidingo pasirinkimo išdava. Nelieka tikslingumo. Susimaišymą įtakoja daugiau veiksnių nei tik žmogaus polinkiai ar įpročiai. Tai skirtingų energetinių struktūrų įsikišimo rezultatas. Prisitaikymas prie esamų galimybių yra išlikimo garantas. Nesuvokiama, jog iš pažiūros teisinga kryptis gali tūrėti negatyvų atspalvį bei atvirkščiai. Sąmoninga mintis atskiria du energijų polius ir suformuoja švarią kuriančią mintį su tikslingu pasirinkimu ir kryptimi. Valosi erdvė, aiškėja kontūrai. Duodamos situacijos negalima įvertinti tik iš vieno požiūrio taško. Kiek taškų, tiek ir požiūrių. Priimant į save švarias dieviškas energijas valosi kanalas ir aiškėja kontūrai tarp skirtingų energijų srautų, priimami sprendimai skaidrėja, išsiformuoja veiklios struktūros ir praranda savo galią. Kuo daugiau teisingų sprendimų – tuo mažiau maišaties. Atsiveria platesnis horizontas su daugiau suvokimo taškų. Kuo daugiau tokių taškų, tuo platesnis suvokimas, tuo aiškesnės ribos ir daugiau informacijos apdorojama vienu metu. Aktyvuojasi užblokuoti smegenų centrai atsakingi už informacijos apdorojimą bei pritaikymą esamomis materialiomis sąlygomis. Dėlionė sudėtingėja, bet vaizdinys darosi vis išbaigtesnis ir suprantamesnis. Aukščiausioji sąmonė aprėpia visus egzistuojančius ir besiformuojančius taškus ir dėl to suvokia visa ko esmę ir formuoja pati save kas kartą iš naujo. Mato save pradžioje bei pabaigoje. Kūrimosi bei išnykimo momente.

Nutrūkusi gija nereiškia pabaigos, tai tik naujų jungčių susiformavimo galimybė. Išbaigtumas abstrakti sąvoka neturinti nei prasmės, nei akstino judėti į ta kryptimi. Išbaigtumas – tai sustojimo taškas. Nejudanti energija – neegzistuojanti energija. Tėkmė reikalinga gyvybei palaikyti bei formuoti. Tikslas – tobulėti, pažinti, suvokti ir judėti pirmyn. Variantų erdvė neišbaigta, ji kinta ir prisitaiko. Dėl to niekada nėra vieno atsakymo. Pasibaigus kelionei, prasideda nauja. Nesuprasta užduotis performuojama ir gražinama jos sprendėjui bandyti iš naujo. Tol kol įvyks išsigryninimas ir naujos užduoties suformavimas.

 

Priėmė: Eglė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s