Žmogaus asmenybė neatspindi jo sielos

Žmogus yra nelaimingas iš esmės… Ir tai neturi nieko bendro su jo siela, dvasia ar subtiliuoju pasauliu. Žmogus  nelaimingas pačioje giliausioje savo asmenybės esmėje. Ir šis geluonis ne vieną iš jų stabdo arba grąžina atgal einant keliu į savo vidinį pažinimą ir žinojimą. Mūsų tikslas visada buvo ir bus, kad jūs būtumėte laimingi. Tačiau kol kas tam trukdo blokai, tūnantys kiekvieno žmogaus asmenybės gelmėje. Jūs labai stengiatės ir jūsų sielos nuolat džiūgauja dėl vykstančio progreso, tačiau asmenybių lygyje yra kitaip – dažnai dar gyvenate ne savo gyvenimą, dirbate ne savo darbus, bendraujate ne su savo žmonėmis, sekate ne savo svajonėmis, įgyvendinate ne savo planus… 

Jūsų sielos yra tokiame lygyje, kurio manėme, jog nepasieksite per tokį trumpą laiką. Tačiau materijoje dar daug dalykų stovi vietoje. Žmogaus kolektyvinis poreikis ir siekis būti nelaimingu lyg užstrigusi plokštelė lėtina judėjimą pirmyn. Žmogaus asmenybė neatliepia sielos džiaugsmo – jis nepaliečia jo kasdienybės, nekuria pokyčio aplinkoje.
Dar daug susireikšminimo, kuris įneša chaosą ne tik į jūsų gyvenimus, tačiau ir į bendras veiklas, taip išpildydamas jau ir taip gana stipriai įsigalėjusio visuotinio giluminio liūdesio programą.
Būdraukite, mielieji, atkreipkite dėmesį ne tik į savo energetinę ir dvasinę būseną, bet ir į psichologinę bei fizinę. Išsigryninkite kiekvieno savo poelgio giluminį motyvą, pažinkite tai, kas jumyse skatina priimti vienokius arba kitokius sprendimus. Su begaline Meile ir Atjauta pažvelkite į save, pažinkite save ir priimkite.
Kelkite sau klausimus, duokite sau atsakymus: jeigu dirbate darbą, kuris neteikia jums malonumo  – tai karma ar poreikis pildyti nelaimingumo programą; jeigu jus skaudina artima aplinka – tai pamoka ar poreikis būti silpnu ir pažeidžiamu…?!
Iš tikrųjų šiame pasaulyje juk ne viskas vien juoda ir balta. Yra ir žalia, ir raudona, ir geltona, ir mėlyna… Yra visko. Svarbiausia – pastebėti, susikaupti ir nuolat atkreipti dėmesį į savo vidinį matymą/žinojimą.
Kiekviename iš jūsų yra dalis, kuri nesiekia pokyčio, tobulėjimo, pažinimo, augimo. O tam, jog ši dalis netaptų dominuojanti, reikia nustoti ją maitinti iliuzijomis, lūkesčiais, prisirišimais, abejonėmis, niekur nevedančiais planais, baimėmis.
Tai padaryti nelengva, tačiau jūs bandote ir tai yra stipriausia ir geriausia, ką jūs galite. Todėl primenu jums ir skatinu – išlaikykite ramybę. Atminkite, visame kame ramybė yra tik jūsų pačių pasirinkimas. Ramybę galite rinktis bet kurioje situacijoje.
Ji parodys tiesą, atvers visus įmanomus kelius, suteiks visus atsakymus, išsklaidys rūką. Tegul jūsų žmogiškas protas ir asmenybė renkasi ramybę.
O dėl sielų pasirinkimo būkite ramūs. Jos kuria ramybę kiekviename žingsnyje. Ramybė – jūsų sielos pasirinkimas. Ką renkasi jūsų šio įsikūnijimo asmenybė?

Su Meile ir Šviesa esu su jumis, Arkangelas Metatronas

 

Priėmė: Renata

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s