Visa yra Viena

Visatos sandara yra trejopa: aukštesnioji, žemesnioji ir materialioji. Aukštesniojoje randasi svarbiausi taškai, aplink kurios ir formuojasi gyvybės pamatas. Žemesniojoje jau randasi sąmonė ir aplink ją esantys energijų srautai. Materijoje kuriasi išreiškiančioji gyvybė, kuri atlieka tarsi katalizatoriaus vaidmenį – išjudina srautus ir suformuoja grįžtančiąją energiją. Atėmus nors vieną iš dėmenų nebelieka pusiausvyros ir viskas griūva. Todėl ir reikalinga kieta materija galinti suformuoti fokusą erdvėje ir išreikšti Kūrėjo valią. Kiekvienas spindulys išeinantis iš kuriančios sąmonės atsimuša į materiją ir ten išsiskleidžia. Suprasti tokių procesų žemiškoji sąmonė dar nėra pajėgi, bet apčiuopti, kaip veikia gyvybės pamatas ir kam tokia struktūra reikalinga, jau atėjo metas.

Išsiskleidimo momentu gaunasi tarsi kristalizacijos procesas – viena dalis jungiasi prie kitos ir auga. Atsiranda pamatiniai ryšiai, paremti bendryste. Kiekviena dalis atliepia į kitos vibracijas ir sudaro tarsi tinklą. Vienam dėmeniui pasižeidus, kiti į tai sureaguoja tą pat akimirką. Nėra atskirties. Tai galioja ir kietoje materijoje, ir energetiniam lygmenyje. Todėl ir svarbu suvokti, kad visa yra viena. Jei vienai dalelytei skauda, tai jaučia visi. Vienu ar kitu būdu, bet visi. Jūs galite neįsisąmoninti nemalonaus pojūčio, nes per daug prie jo pripratote, bet kai visuomenės narys kenčia, kančia jaučiama plačiau nei tik vieno fizinio objekto ribose. Atsiradęs disbalansas verčia ieškoti kančios sukėlėjo ir bandyti pašalinti nemalonius pojūčius. Tačiau sąmonės ribotumas neleidžia suvokti, kur baigiasi jūsų esamybė, ir kur prasideda kita. Atsikračius riboto požiūrio yra galima įžvelgti savo kančios šaltinį kitame fiziniame objekte iš pažiūros nesusijusiame su jumis. Tai tik iliuzija. Miražas iškreipiantis bendrą vaizdą. Atskyrus apgaulę nuo tiesos formuojasi galimybė įžvelgti esmę. Susiglaudžia nutolę taškai. Atkuriama jungtis.

Kiekvienas taškas atlieka savo funkciją ir siekia išskleisti save. Išskleisti reiškia „išplėsti“ save ir suteikti postūmį savo tąsai veikti. Tai Kūrėjo principas. Kūrėjo tąsa identifikuoja save kaip individą, bet tuo pačiu ir junginį su Kūrėju. Taip tęsiasi simbiozės procesas. Jie papildo vienas kitą ir siekia to paties – šviesos išskleidimo, kūrybinio potencialo auginimo. Procesas vyksta iki kol įsivelia „klaida“. Energijos yra sumaišomos ir nukreipiama veikla priešinga kūrėjo krypčiai. Taip atsiranda antipodas, lygiagretus pirmajai jėgai. Iš esmės jis visatos principų nepažeidžia, veikia „pagal taisykles“. Problema atsiranda įsivėlus disbalansui ir tamsos dominavimui, kai kūrėjas vartoja pats save. Suderinus abi energijas tarpusavyje įvyksta – sprogimas – energijos pertekliaus išsiskleidimas erdvėje. Tai sukuria galimybę formuotis naujiems sąmoningiems taškams.

Energija užpildo kiekvieną materialios ir nematerialios visatos tašką. Ji apgaubia objektą ir jį užpildo abiejų polių energija. Susidaro srautai, kurių judėjimo kryptis ir jėga priklauso tik nuo kuriančiosios minties pasirinkimo. Tam pačiam objektui kuriančioji mintis gali suteikti tiek teigiamą, tiek ir neigiamą atspalvį. Viskas sąlygina ir laikina. Netvarumo būsena būdinga visai kūrinijai. Tačiau tik stipri ir laisva sąmonė gali daryti pokyti objektui realiu momentu. Kitu atveju pokytis nežymus ar labai lėtai įvykstantis. Stipri sąmonė yra ta, kuri savo suvokimu yra arčiau Kūrėjo sąmonės. Kuri nevaldoma ir nedaloma dvipoliškumo. Viskas numatyta pasirinkime. Kiekvienas taškas gali pasiekti Kūrėjo sąmonės kokybę. Ar tai įvyks priklauso tik nuo pasirinkimų laisvumo. Tyra sąmonė nedaro klaidų, ji turi visus klausimus ir visus atsakymus. Tik suteršta sąmonė įvelia abejonę ir suklaidina pati save.

 

Priėmė: Eglė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s