Siekite savęs pažinimo

Gera jus regėti. Jausti tokius savitai artimus, vieningus, tikinčius ir susitelkusius. Pastarąjį laiką įsivyravusi tyla, tiek jumyse, tiek tarp jūsų pačių, atlieka didelį pokytį.

Kai kurie nesenai galėjote patirti plėtimo pojūtį, atsivėrimo jausmą. Jūsų pastangos suteikė galimybę įlieti pokyčius į materialią erdvę – atverti skliautą, išplėsti sąmonę.

Tyla ir ramybė, kurią suformavote yra ypatingai svarbi, tęskite tai. Keletui jūsų šis etapas buvo ir yra labai vertingas asmeniškai, todėl prašau išlikite šiame susikaupime, šioje tyloje ir ramybėje. Atsiribokite nuo bendravimo, kuris neaugina, nuo žodžių, kurie neturi prasmės, nuo darbų, kurie sekina ir kūną, ir sielą. Leiskite tylai įsilieti į jus, užlieti jūsų kūną, protą ir širdį.

Gebėjimas išlaikyti išorinę tylą bei vidinę ramybę, artėjantiems darbams bus labai svarbus. Savistaba – kelias  į savęs pažinimą, o pažįstančiam save atsiveria Visata. Todėl nenustokite ieškoti, nepavarkite pažinti. Kiekvieną dieną pažvelkite į save nauju žvilgsniu, kiekvieną rytą vis iš naujo susidraugaukite su savimi. Nuolat būkite ištroškę savęs pažinimo. Esate sklidini nesibaigiančio Visatos lobyno, todėl kiekvienas saulėtekis – dar viena galimybė.

Pažinkite save – pažinsite Kūrėją!

Džiaugiuosi tyla, kurią sukūrėte, ir ramybe, kurią išskleidėte. Judėkite toliau – išlaikykite ją kiekviename savo dienos etape, bendraudami su kitais ir su savimi. Pokyčiai vyksta labai greitai, todėl ne tiek svarbu tampa tai, ką jūs skaitote, svarbu – kiek tai, ką skaitote, perkeliate į savo realybę praktiškai. Stebėkite save, kontroliuokite save, džiaukitės savimi ir mylėkite save.

Esu su jumis jūsų tyloje. Šioje erdvėje galiu būti neįtikėtinai arti jūsų.

Dėkoju jums už tai … tyliai.
Viešpats Maitrėja

 

Priėmė: Renata

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s