Atsikratykite prisirišimų

Aš atėjau. Aš dievas Šiva.
Galimybė gyventi šiuo laikotarpiu yra didžiulė dovana kiekvienam. Tegul negąsdina jūsų suirutė ir chaosas, kylantys aplink jus. Tai būtina, tai proceso dalis. Niekas nesužeis tikinčiojo ir einančio keliu. Nuolatinės pastangos išlaikyti šviesą savo viduje būtinai atsipirks ir jūs pasieksite savo asmeninę pergalę prieš tamsą, vis labiau sukylančią prieš paskutinę kovą. Mielieji, būkite drąsūs. Atsikratykite abejonių ir netikėjimo. Nieko nėra brangesnio mums už jūsų vidinę šviesą ir tyrumą. Mano pastangos sustiprinti jus bus bevertės, jeigu jūs trokšite išlikti ten, kur esate. Jeigu nepriimsite griuvimo, kaip vienintelės išeities iš dabartinės stagnacijos.
Viskas, kas iki šiol buvo sukurta, turi būti sunaikinta. Viskas, kas neatitinka Dievo numatyto plano. Momentas labai svarbus tam, kad atsisakytumėte prisirišimų ir žengtumėte žingsnį į priekį savo evoliucijoje. Niekas neįžengs į Dievo karalystę su senais skarmalais. Būkite tyri, būkite tyri, kaip vaikai, tikėdami stebuklais ir visomis jėgomis siekite išsilaisvinimo iš materijos gniaužtų.
Niekas nepasikeis tol, kol trokšite senų vertybių: turto, galios, valdžios, susireikšminimo visuose dalykuose. Ne tai jus atves į šviesą. Naujoji banga viską užlies ir į paviršių išplauks tie, kurių širdys tyros, o rankos laisvos nuo prisirišimų naštos. Meskite, mielieji mano, viską, kas neturi vertės Dievo karalystėje. Nėra nieko svarbiau už atsidavimą keliui. Griuvėsiai telieka dugne, užmaršties vandenyne. Viskas, ko jums reikia, yra jūsų širdyse. Tik atraskite tai ir išskleiskite. Tai nieko nekainuoja. Ilgesys tikriesiems namams teuždega vidinę ugnį kiekviename iš jūsų.
Jūs labai mylimi.

Priėmė: Monika P.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s