Prisiderinkite prie vykstančių pokyčių

 Atėjus metui kalbėti, prisimink, kad reikia klausyti. Viskas atrodo žinoma, jau ne kartą girdėta. Viskas nuolat kartojama. Nepamirštamas yra žodis ar veiksmas, jeigu sutelktas dėmesys į tai. Visoje planetoje vyksta greitas kataklizmų reguliavimas. Aplink jus vyksta tokie dalykai, kurie atrodytų neįmanomi niekam, kas nesuvokia reiškinių masto ir priežasties. Greitu laiku ateis nauja karta visko, kas stebina ir stulbina. Vėjo rodyklės nespės sukiotis, rodydamos  kryptį. Nenusiminkite, viskas tik į gera. Žinokite saiką visiems fiziniams krūviams. Negalima vilkti per didelės naštos. Žygis į kalnus reikalauja sutelktumo ir rimties. Nesiblaškykite niekams. Rikiuojasi naujos gretos ir galimybės naujų žmonių, kurie ateis į Ašramą. Viskas puiku. To ir laukiame. Jeigu pasipildys jūsų gretos, taps lengviau skintis kelią per brūzgynus, kurie slepia neišmatuojamus žinojimo lobius. Atskleisite tas žinias, tuos pasikartojančius mokymus, kurie atėjo dar inkų laikais. Viskas sukasi ratu ir nenumaldomai kyla spirale. Jeigu abejonės dar suvirpina širdį, kreipkitės pagalbos į Mokytojus. Neleiskite joms suvešėti. Jeigu nerandate atsakymo, yra Violeta-Maitrėja, kuri gali bet kuriuo atveju atskleisti tiesą, glūdinčią jūsų pasąmonėje. Viskas bus tik į gera,  viskas ateis ir susistyguos reikiamu momentu siekiančiam pažinimo. Liaukitės abejoti. Neleistina. Žaliame lauke skraido drugelis, nežinodamas nei tikslo, nei prasmės. Jūs ne drugelis, jūs žmonės, jūs kūrėjai. Tad naudokitės savo kūrėjo galia ir sutverkite sau gražų rytojų, kuris džiugintų pasaulį.

Vis tik nereikia nuolat žiūrėti vienam į kitą ir lyginti savo pasiekimus su kitų pasiekimais. Jie individualūs ir skirtingi kiekvienam. Jau atėjote ten, kur nebėra kelio atgal, nebent norite nugramzdinti sielos pasiekimus nežinion ir tamson. Vargu, ar kuris to nori ir siekia. Jūsų siekis veda į šviesą ir neša šviesą jos ieškantiems. Liaukitės abejoję. Tikrumas toks paprastas ir lengvai pasiekiamas. Raskite laiko savo sielai. Grūdo dygimas būna apribotas jauname amžiuje.

Greitai ateis karta su savo siekiais ir žinojimu, tad leiskite jiems užimti deramą vietą jūsų tarpe. Visi esate lygūs ir neišvengiamai būtini, tad lygiuokitės į naują žygio muziką. Visi eisite jos ritmu. Aplinkybės keičiasi, nes keičiasi laiko suvokimas.

Prasideda nauja era.

Andrijanas Hoše

 

Priėmė: Birutė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s