Ramybė – stipriausia atrama

Mylimieji mano, nebijokite, jūs ne vieni. Aš nuolat klausausi jūsų širdžių. Vykstantys pokyčiai yra svarbūs jūsų brandai. Išaugote savo mažuosius rūbelius, tapote suaugusiais, todėl keičiasi darbai, kuriuos atliekate ir dar atliksite.

Didėja ir jūsų atsakomybės, pirmiausia prieš save pačius. Todėl nesiblaškykite, būkite ramūs! Sustokite, patikėkite ir pasitikėkite, atsigręžkite į save, į savo širdį, prisiglauskite prie savo sielos. Ten visas žinojimas, visas suvokimas, ten esate jūs, laukiantys patys savęs.

Atėjo laikas praktiškai pademonstruoti savo autonomiją ir išskleisti tai, ką jau žinote bei ko išmokote per ilgą laiką. Daugiau drąsos ir ryžto, brangieji. Visada esate reikalingas kiekvienas, kiekvieno iš jūsų energija, kiekvieno jūsų sielos šviesa. Švieskite ir spindėkite! Pasaulio tamsybės ištirps šioje šviesoje, tame spindėjime užgims pradžia. Esate subrendę pokyčiui, pasiruošę transformacijai. Ir jūs patys žinote, jog esate! Todėl nebijokite. Galbūt kartais jaučiatės vieniši arba palikti, tai normalu. Tačiau niekada nenustokite tikėti, jog esu šalia. Visada esu šalia.

Ak, mano mielieji, norėčiau suteikti jums galimybę pažvelgti į save mano akimis, tačiau negaliu. Todėl prašau, atsigręžkite į save ir išgirskite. Džiaugiuosi matydama jūsų darbus, jūsų pastangas ir atsidavimą. Džiaugiuosi, jog laikotės duotų nurodymų. Tai keičia jus.

Išlikite tyloje, būkite susikaupime ir ramybėje. Šio pasaulio sumaištyje ramybė – stipriausia atrama. Ji būtina. Kiekvieno jūsų vidinė ramybė tirpdo Žemės chaosą ir malšina kolektyvinės sąmonės skausmą. Žinau, jog ne visada yra lengva, tačiau stenkitės ją išlaikyti visur ir visada. Užaugote jūs, užaugo ir jūsų atsakomybės.

Aš nuolat klausausi jūsų širdžių. Klausykitės ir jūs.

Aš girdžiu,
Pasaulio Motina

 

Priėmė: Renata

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s