Vartokite atsakingai ir saikingai

Žiūrėk, kur dedi koją, žiūrėk, kuo maitini sielą, žiūrėk nuolatos aplink save. Neprisileisk tamsos nė akimirkai. Ligota sąmonė gali atnešti žalą net nenutuokiant. Jeigu imsi visų gailėti, visus gaudyti į savo tinklus, gali prarasti tai, ką įgijai per tą visą laiką. Neužmiršk, kam esi ruošiama, neužmiršk, ko iš tavęs tikimės. Laukia sunkus išbandymas ir nelengvas kelias. Jums duodama galimybė atpirkti visos žmonijos nodėmes (karmą). Jūs galite nesustodami eiti pirmyn, tik nesiblaškykite šalikelėse. Greitas maistas kūnui neduos naudos, neduos energijos nei tvirtumo. Žiūrėkite, ką valgote. Neimkite net į burną menkaverčio šlamšto. Neimkite nieko, kas sukelia alergijas vien pagalvojus apie tai. Aplinkybės verčia jus įspėti, nes ateina tokia banga, kuri nušluos visa, kas netikra, visa, kas neatitinka mūsų standartų. Kritiniu momentu nusiimkite viską, kas trukdo plaukti, kas apsunkina judesius. Neišmanėliams gali atrodyti, kad čia gąsdinimas. Tačiau anaiptol. Žiūrėkite į viską blaiviai ir su nuovoka, nes kitaip pamesite galvas. Greitas maistas yra nuodas. Be energijos ir vertės. Žinomas atvejis, kada atėję į ašramą jautėtės blogai. Ką valgėte? Kuo maitinote savo kūną? Kam duodamas mokymas apie kūną ir sielą, jei neskiriate reikiamo dėmesio kūnui?

Klauskite ir bus atsakyta. Stenkitės iš visų jėgų, neužlipkite vis ant to paties grėblio. Taip paprasta viską daryti taip, kaip reikia. Nusiimkite kaukes. Jos dusina. Nusiimkite viską, kas netikra. Liepos mėnuo buvo gana įtemptas, nors atostogavote. Žadėjome atostogas, tačiau daugelis dirbo visu pajėgumu. Ir tai nėra negerai. Kiekvienam individualu.  Būkite pasiruošę priimti aukštas vibracijas į savo sąmonę ir fizinį kūną. Ateis nauja banga, naujos žinios ir vibracijos. Prasilenkia žadėtasis laikas su realybe, kuri skrieja pirmyn, kaip strėlė. Sąmoningumas reikalauja įdirbio. Ženkliai pasistūmėjote į priekį, tačiau nepamirškite, kuo vadovaujatės, ko siekiate ir kam tarnaujate. Nepraeis nė pusmetis, o jūs jau būsite ten, kur nė nesapnavote. Erdvės atsiveria jums. Žieduotas paukštis nuskriejo padebesiais į tolimus kraštus, nešdamas jūsų žinią. Visiems, visiems. Aprimo jūsų širdys, nurimo protai. Atsikvėpė ir nustojo blaškytis bevaisiuose ieškojimuose. Atrodo jau galima nurimus dirbti toliau. Klausimų dar kyla ir kils, bus dar neaiškumų ir trūkčiojimo. Tačiau tai nėra reikšminga. Liaukitės ieškoję kaltų ar nesusipratusių dėl iškilusių situacijų. Planuojamas veiksmas nebus toks, kaip įsivaizduojate ar norite, jei nebus susikaupimo ir rimties. Rimtyje bręsta išmintis ir žinojimas, kuris būtinas, kuris ateina tada, kai net nesitiki. Būtent rimtyje viskas vyksta. Traukitės nuo minios, traukitės nuo tuščių linksmybių. Žinokite savo vietą po saule, žinokite savo vertę ir nesimaišykite su tais, kurie gramzdina planetą į tamsą. Atlikome didelį darbą dėl Žemės, nuimdami tai, kas siejo ją su tamsa. Žiūrint iš aukštai į Žemę, atrodo, kad ji plaukia debesyse, kad maudosi saulėje ir aukštose vibracijose, tačiau neapsigaukite. Liūtys nuplauna dalį negatyvo, bet lieka nešvarumai, sukurti žmogaus fiziniame plane. Kas atsakingas už išmirštančius gyvūnus, už nuodijamus gyvybės šaltinius. Žmonija greitai sunaikins pati save, jei nebus atsigręžta į tai. Skęsta šiukšlėse planeta.

Apribokite vartojimą. Kasdienybės šurmulyje slopsta suvokimas apie gręsiančią katastrofą. Niekam nerūpi, kiek išmetama dujų ar kitokio šlamšto į sąvartynus. Vargu ar padės tai, kad kažkas kažkur daro iš to verslą. Vis tiek viskas vyksta planetos paviršiuje, kuri dūsta nuo smarvės ir šiukšlių.

Kažkokiu būdu turi susikalbėti vyriausybės, siekti darnos ir santarvės kovoje už naują planetos rytojų.. Niekas neateis kitas iš Galaktikos, kad apvalytų ir padarytų tvarką. Reikiamu metu nebuvo imtasi priemonių tai problemai spręsti ir užkirsti kelią Žemės niokojimui.

Vykstančios permainos veda jus į suvokimą kiekvieną individualiai. Kiek prisidedate prie to, kad nebūtų engiama Žemė? Viskas čia būtų gerai, jei nebūtų laukiama katastrofų ir kitokių grėsmių.

Visiškoje tamsoje glūdi tie, kas atsakingi už situacijos pakrikimą.

Priimkite iššūkį – pradėkite dvasinio apvalymo misiją. Kas gali geriau suvokti tamsos grėsmę jei ne jūs? Visoje planetoje vyksta properšų valymas, tik nėra idealios vienybės.

Suvoktas tikslas jau pusė darbo. Žaliuojančioje Žemėje vyksta klimato kaita. Vyksta perskirstymas klimatinių zonų.

Kraustykitės ten, kur jūsų nevargins kaitra. Judėkite be baimės ir apribojimų, nes ateina toks klimatas, kuris gali išprovokuoti ligas ir letalinę baigtį. Svajose visi norėjo į Borneo. Dabar turite jį čia, aplink save. Ar gerai- nežinau. Kiekvienam vis kitokia reakcija. Pridėję ranką prie širdies ar  galite prisiekti, kad nemesite nebaigto darbo, neįvykdytos užduoties?

Žinau jūsų širdis ir skaitau mintis iš toli. Baimė rakina žandikaulius, panika suka lizdus galvose. Atsipalaiduokite ir nurimkite. Jėgos jums pakaks, tik neįsileiskite į save tamsos. Viskuo pasirūpinta. Žalioji  planeta nebus sunaikinta, nes yra be galo graži, švytinti vaivorykšte, mylima Pasaulių Kūrėjo. Pažvelkite į ją iš aukštai ir pamatysite jos grožį. Žalioji planeta yra Visatos deimantas. Brangi, unikali savo gyvybės atmainom. Šioje planetoje tarpsta tokios gyvybės rūšys, kokių nerasta niekur.. Dvasiniai lobiai atsivers su laiku, kai suvoksite savo atsakomybę už ją. Mylėkite Motiną Žemę, kaip ji beatodairiškai myli savo vaikus.

Likite vienybėje ir drąsoje.Likite su viltimi ir sielos užmoju šviesti ir mylėti. Tokia jūsų laimė ir užduotis,  toks jūsų kelias ir tarnystė. Būkite meilėje, būkite gerume.

Nereikia garsių trimitų,kad pranešti apie meilės jėgą ir galybę. Ji yra tyli ir švelni, kaip pienės pūkas.

Tik nenugalėtas karys grįžta namo. Apsigaubęs ramybe ir šviesa.

Čia aš – Adrijanas Hoše

 

Priėmė: Birutė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s